Послуги Новий Зір в Сумах

Повний комплекс точних методів обстеження виявить навіть дрібні порушення очей. Це дозволить поставити правильний діагноз, підібрати найбільш ефективні методики лікування. На консультації, досвідчений фахівець розповість Вам як зберегти та покращити зір.
Центри "Новий Зір" спеціалізуються на лікуванні катаракти. Тут створені всі умови для якісного лікування цього захворювання очей. Хірургія займає всього 5-10 хвилин і Ви зможете вийти з операційної вже з кращим зором.
У центрах "Новий Зір" використовуються найбільш прогресивні методики лазерної корекції: Super LASIK Thin Flap, Femto LASIK, Contoura, StreamLight. Ми індивідуально підберемо саме ту, яка забезпечить найкращий результат. Ви зможете позбутися окулярів та лінз. Головне – зважитися.
Проводимо діагностику та лікування найширшого спектру дитячих очних захворювань. Наші досвідчені фахівці використовують весь потенціал сучасної медицини, щоб допомогти вашій дитині бачити краще та уникнути проблем із зором у дорослому віці.
Femto LASIK - перша і єдина в світі методика, при якій такий клаптик формується лазером, автоматизовано, без ручного ножового розрізу. Це новий рівень точності і безпеки в сучасній рефракційній хірургії, який виключає особистісний хірургічний фактор і дозволяє домогтися високих параметрів якості зору.
Інноваційна персоналізована технологія. Завдяки цій методиці, пацієнти можуть отримати високу якість зору і гостроту, яка часто перевищує 100%. Це новий рівень технології відновлення зору популярний в США, а тепер доступний в Україні
Своєчасна діагностика - ледь не єдина умова успішної боротьби з хворобами сітківки. Чим раніше виявлено захворювання, тим більше шансів його вилікувати.
Глаукома - це небезпечне хронічне захворювання очей, що характеризується постійним або періодичним підвищенням внутрішньоочного тиску (ВОТ).
Це робота виключно з шкірою і тканинами, і вона не стосується безпосередньо самого ока. Але після операції зір може покращитися, якщо раніше було сильне нависання верхньої повіки
Одним із найбільш ефективних методів безопераційного лікування зору є апаратне лікування. Призначення на курс апаратного лікування виписує лікар-офтальмолог після діагностики зору.
Вітреоретинальна хірургія - це складні комбіновані втручання, які проводяться на задньому відрізку ока (сітківці і склистому тілі). Мета будь-якої вітреоретинальної операції - запобігти неминуче падіння зору у пацієнта і відновити нормальну анатомію ока.
Рогівка - передня прозора оболонка ока. Її захворювання призводять до помутніння. Згодом такі патології викликають спотворення зору і навіть повну втрату зорових функцій. Раніше найбільш ефективним методом лікування рогівки вважалася кератопластика, коли пошкоджену ділянку рогівки ока замінювали донорської рогівкою. Це був складний і ризикований хірургічний процес. З появою інноваційного матеріалу - кератобіоімпланта, виготовленого за сучасними італійськими технологіями, операції на рогівці нарешті стали більш прогнозовані і безпечні.
Важливо своєчасно виявити проблеми із зором у дитини і негайно почати лікування. Адже деякі очні захворювання виправити можна тільки в дитинстві
Це порушення зору, при якому зображення об'єкта, який знаходиться на віддаленій відстані, фокусуються нема на сітківці, а перед нею
Хворобою «ледачого ока» або амбліопією страждає приблизно 3% всього дитячого населення в світі. Це захворювання дуже підступне й небезпечно. Чому? Справа в тому, що цю недугу неможливо визначити візуально. Дитина росте, розвивається, і батьки часто навіть не підозрюють, що у дитини поганий зір. А виною всьому виявляється амблиопия.
Відчуття печіння в очах? Сухість? Почервоніння і дискомфорт? Такі симптоми вказують на розвиток синдрому сухого ока
Імплантація факічних інтраокулярних лінз - оптимальне рішення для пацієнтів з високим ступенем короткозорості, далекозорості та астигматизму (вище 8,0 діоптрій). Ця технологія - реальний шанс поліпшити зір пацієнтам, яким протипоказані інші методики (наприклад, лазерна корекція зору).
Пацієнти з короткозорістю, далекозорістю і астигматизмом часто страждають від стоншення сітківки. Але про цей діагноз до повного обстеження ви можете і не підозрювати.
Якщо ви разом з офтальмологом вирішили вибрати для корекції зору саме окуляри, то важливо правильно визначити діоптрії і використовувати лінзи високої якості. Тільки в цьому випадку ви виправите дефект зору і не нашкодите очам. У медичному центрі «Новий Зір» офтальмолог зробить підбір окулярів після того, як за всіма параметрами обстежить зір.
Кератоконус - це дегенеративне незапальне захворювання ока. Рогівка ока стає тонкою і приймає форму конусу. Це може серйозно погіршити зір, часто розвивається світлобоязнь, зображення розмивається і двоїться. Такий діагноз офтальмологи ставлять приблизно одній людині з тисячі, на поширеність не впливає ні національність, ні місце проживання.
Косоокість - захворювання, при якому один або обидва ока відхиляються від симетричної точки фіксації.
Іноді батьки помічають, що у їх новонародженого малюка очі трохи косять. Не завжди в цьому ховається небезпека, така особливість очного апарату дітей до 1 року. Проходить час, дитина росте і до 8-12 місяців очі немовляти приймають потрібне положення. Якщо цього не відбувається - розвивається косоокість.
Навіть найяскравіша і цікава іграшка поруч з малюком, не привертає його уваги? Поспостерігайте за дитиною пильніше, можливо, причина в далекозорості. При наявності цієї патології ближні предмети здаються йому нечіткими і розмитими. Чому це відбувається і як це можна вилікувати, дізнаєтеся з нашого матеріалу.
Ортокератологія - це спосіб оптометричної корекції зору. Це метод виправлення короткозорості за допомогою спеціальних «нічних» контактних лінз.
Вікова далекозорість (інакше - пресбіопія) - це порушення зору, яке розвивається з віком. Кришталик ущільнюється і поступово все гірше фокусує зір на різні відстані.
Вроджена катаракта у дітей зустрічається не так часто і її можуть помітити навіть батьки, в залежності від ступеня вираженості захворювання.
Технологія SUPER LASIK THIN FLAP, як і всі методики лазерної корекції, заснована на впливі лазера на рогівку ока.
Контактна корекція - це метод виправлення зору за допомогою лінз, які надягають безпосередньо на саме око.

Відгуки клієнтів

Інна
Лазерна корекція зору
Повернути ідеальний зір після багатьох років використання окулярів та контактних лінз? Ми впевнені, що це мрія багатьох! І вона стала...
читати повністю
Світлана
Лазерна корекція зору
"Після лазерної корекції - відчуття неймовірні!" - вигукує Світлана, пацієнтка офтальмологічного центру "Новий Зір". У дівчини була міопія обох очей....
читати повністю
Ольга Павлівна
Лікування катаракти
«Клініка Новий Зір - це справжній європейський рівень!» - вигукує наша пацієнтка із Хмельницького. Операцію із видалення катаракти та заміни...
читати повністю
Олексій Пугач
Діагностика зору
Олексій Пугач, багаторазовий Чемпіон України в особистому та командному заліку, неодноразовий призер Чемпіонатів Світу з риболовного спорту «Щоб побачити найтонше...
читати повністю
Наталля
Лазерна корекція зору
«Мій світ заграв новими  фарбами разом з Новим Зором!» – каже у своєму відгуку Наталля, пацієнтка нашого центру у м....
читати повністю
Віктор Андрієнко
Лікування сітківки ока
Проблему із зором, яка у мене була, можна вирішити тільки в Новий Зір або за кордоном. А в Новий Зір...
читати повністю
Олексій
Лазерна корекція зору
Я долго шел к коррекции зрения и наконец решился на этот шаг!" - говорит Алексей, пациент медицинского центра "Новий Зір"....
читати повністю
Валентина Іванівна
Лікування катаракти
"Як тільки мені сказали, що потрібно оперувати катаракту, я відразу поїхала в Новий Зір" 👏❗️. - каже наша пацієнтка Валентина...
читати повністю
Вікторія
Лазерна корекція зору
«Новий якісний зір, що отримуєш після лазерної корекції – неможливо порівняти з жодними лінзами чи окулярами👓», - говорить Вікторія, пацієнтка...
читати повністю
Даша
Лазерна корекція зору
Даші три місяці тому зробили лазерну корекцію зору. Дівчина дуже рада, що окуляри більше не тиснуть на перенісся, і можна...
читати повністю
Перевірка зору онлайн
Самодіагностика захворювань очей
Мене турбує
Переглянути центри Новий Зір
на карті України
Київ
Київ, вул. Глибочицька, 17
тел.: +38 (044) 230-80-80
тел.: +38 (068) 716-80-80
Сторінка центру
Харків
Харків, вул. Максиміліанівська, 14
тел.: МЕД.ЦЕНТР: +38 (057) 720-92-20
тел.: +38 (050) 300-88-05
тел.: +38 (098) 802-47-14
тел.: ОПТИКА: +38 (098) 424-08-08
Сторінка центру
Дніпро
Дніпро, вул. В. Жуковського, 21а
тел.: МЕД.ЦЕНТР: +38 (056) 374-06-06
тел.: +38 (067) 625-06-06
тел.: +38 (050) 386-06-06
тел.: ОПТИКА: +38 (098) 550-10-08
Сторінка центру
Кривий Ріг
Кривий Ріг, вул. Церковна, 10
тел.: МЕД.ЦЕНТР: +38 (056) 462-02-62
тел.: +38 (068) 262-02-62
тел.: ОПТИКА: +38 (097) 573-15-02
Сторінка центру
Хмельницький
Хмельницький, вул. Чорновола, 108
тел.: +38 (0382) 70-01-06
тел.: +38 (067) 402-18-73
тел.: ОПТИКА: +38 (067) 537-52-30
Сторінка центру
Черкаси
Черкаси, вул. Чайковського, 49/1
тел.: МЕД.ЦЕНТР: +38 (0472) 59-01-50
тел.: +38 (067) 470-93-00
тел.: ОПТИКА: +38 (098) 428-94-64
Сторінка центру
Суми
Суми, вул. Г.Кондратьєва, 211б
тел.: МЕД.ЦЕНТР: +38 (0542) 66-33-33
тел.: +38 (050) 32-77-900
тел.: +38 (098) 32-77-900
тел.: ОПТИКА: +38 (067) 187-97-14
Сторінка центру
Записатися на консультацію
10% знижки при записі онлайн* *не підсумовується з іншими пропозиціями

    10% знижки при записі онлайн* *не підсумовується з іншими акціями Записатись

    Будь-ласка, оберіть мову

    Українська Російська

    Щоб користуватися сайтом, треба зробити вибір