Олег Київ, 19/08/2019

Олег років з 10 погано бачив. З часом лінзи і окуляри набридли і він прийшов до нас в "Новий Зір" зробити лазерну корекцію.

Після діагностики пацієнту запропонували лазерну корекцію за найновітнішою ФЕМТО-технологією.

Операцію виконувала офтальмохірург, врач вищої категорії КУЛІШ МАРИНА АНАТОЛІЇВНА.

Олег розказує, що на ранок після корекції зору бачив те, що і в окулярах не міг роздивитися.


Всім рекомендує медичний центр "Новий Зір" 

Адміністрація центру Новий зір

Олег, дякуємо вам за відгук і гарні рекомендації. Дуже раді, що ви залишилися задоволені якістю послуг. І маєте тепер гарний зір. Здоров'я вам і всього найкращого.

Іван Архипович Київ, 16/08/2019
Іван Архипович

До якого віку можна лікувати катаракту? - запитують нас пацієнти.

Івану Архиповичу 93 роки. Підполковник. Герой Великої Вітчизняної війни. Його груди в медалях і орденах. Є серед них і медаль "За перемогу" і Орден Вітчизняної Війни ІІ ступеня ... Але зараз ветеран пише вірші і розповіді.

До нас в "Новий Зір" Іван Архипович прийшов лікувати очі. Останнім часом через проблеми із зором йому стало все складніше займатися улюбленою справою. І в 93 роки він зважився на видалення катаракти.

Георгій Якович Пархоменко, головний лікар мережі медичних центрів "Новий Зір", канд.мед.наук, член Американської Академії Офтальмології - прооперував пацієнту катаракту на одному оці з використанням сучасної методики факоемульсифікації.

Іван Архипович дуже задоволений результатом. До нього повернулася впевненість, радість життя і бажання писати. Тепер він твердо має намір зробити друге око.

Тому, якщо є питання, оперувати катаракту чи ні, не думайте, записуйтеся.

Адміністрація центру Новий зір

Іван Архипович, дякуємо вам за відгук. Дуже раді, що змогли допомогти вам і ви тепер можете займатися улюбленою справою. Здоров'я вам і багато років життя.

, 15/08/2019

Шановні дорогі працівники центру "Новий зір", велика, щира подяка вам за те, що ви зцілюєте людей, даєте їм шанс ще бачити "світ".
Золоті руки ваших хірургів, медсестер, лікарів творять дива.
Ми, люди поважного віку приходимо до вас зі своїми болями, сліпотою, зі своїми страхами. Всі працівники центру, оточують нас увагою, турботою, теплотою. Таке відношення до людей - половина успіху в лікуванні.
Високий професіоналізм хірургів, лікарів, медсестер дають чудесне зцілення.
Спасибі сердечне і доземний уклін лікарям, медсестричкам і всім, всім людям, що працюють у центрі.
Хай вам Бог дає здоров'я на довгі, довгі роки. Щастя, благополуччя, успіхів у вашій благородній праці, уваги і поваги в сім'ях.
З повагою та вдячністю.
Стожко О.Я. с.Михайлівка, Лебединщина.
 

Дарья Воронеж, 12/08/2019

Дарья, пациентка нашего медицинского центра "Новий Зір". Очень позитивная и яркая.

Девушке сделали лазерную коррекцию зрения и сегодня ее переполняют эмоции радости. 
"Я вижу потрясающе!" - восклицает пациентка.

Дарья рекомендует своего врача-офтальмохирурга Кулиш Марину Анатольевну и клинику "Новий Зір".

Адміністрація центру Новий зір

Дарья, благодарим Вас за отзыв. Очень рады, что наши врачи смогли помочь Вам. И Вы остались довольны качеством наших услуг. Здоровья Вам и всего самого лучшего!!!

Киев, 09/08/2019

Юрию Александровичу сейчас за 70 лет. Вначале катаракта полностью одолела один глаз, но мужчина не хотел идти на операцию, все откладывал. Когда начал сдавать и правый глаз, пришел к нам в медицинский центр «Новий Зір» за новым зрением. 
▪️Главный врач Георгий Яковлевич Пархоменко, канд. мед. наук, член Европейского общества катарактальных и рефракционных хирургов, прооперировал пациенту один глаз.
✔️Юрий Александрович очень доволен результатом. Говорит, «что ждал, что начнет видеть только через день или два, а оказалось, что видеть начал прямо в операционной». 
✔️Мужчина очень доволен и собирается прийти делать операцию на втором глазу. Советует всем не откладывать и не бояться операции, а идти и делать.
✔️«У вас начнется вторая молодость!» - убеждает пациент.

Адміністрація центру Новий зір

Юрий Александрович, благодарим вас за отзыв. Очень рады, что смогли помочь вам и вы теперь наслаждаетесь хорошим зрением. Здоровья вам и вашей семье.

Киев, 06/08/2019

Близорукость -10 и -11 и астигматизм? Опытные врачи медицинского центра "Новий Зір" решат и эту проблему.

▪️ У Инны был астигматизм высокой степени и близорукость -10 и -11. Но девушка всегда мечтала о хорошем зрении.
▪️ Пациентке выполнили лазерную коррекцию зрения по методике SUPER LASIK THIN FLAP.
▪️ Операцию делала замечательный офтальмохирург, врач с 25-летним опытом работы - КУЛИШ МАРИНА АНАТОЛЬЕВНА.
▪️ На следующий день после коррекции зрение прекрасное. 
Инна рекомендует всем обращаться в клинику "Новий Зір"!

 

Адміністрація центру Новий зір

Инна, благодарим вас за отзыв и за теплые слова в адрес наших врачей и клиники. Очень рады, что наши врачи смогли помочь вам и вы остались довольны качеством наших услуг. Здоровья Вам!

Яна , 26/07/2019

Яна приїхала до нас в "Новий Зір", щоби зробити собі нове життя, завдяки корекції зору❗️

▪️Дівчина – музикант за освітою. Дуже яскрава, енергійна і цілеспрямована. Загалом живе за кордоном, але завітала в Україну, щоб зробити лазерну корекцію зору.

▪️Операцію за методикою SUPER LASIK THIN FLAP виконав офтальмохірург, лікар вищої категорії з 30-річним досвідом роботи БІЛИЙ МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ. І вже сьогодні дівчина радіє новому зору😊

▪️Яна безмежно вдячна лікарю і всьому персоналу за професіоналізм.

Адміністрація центру Новий зір

Яно, щиро дякуємо вам за відгук! Дуже раді, що змогли допомгти Вам і Ви задоволені якістю зору.

Олексій Кривий Ріг, 19/06/2019
Олексій

Олексій – пацієнт медичного центру «Новий Зір» у м. Кривий Ріг. Все життя провів в окулярах. І нарешті наважився на лазерну корекцію зору.
Головний лікар медичного центру "Новий Зір» у м. Кривий Ріг, офтальмохірург, к.м.н.- Чуйко Олексій Леонідович провів лазерну корекцію по методиці Super Lasik Thin Flap. 
Ця найсучасніша методика дозволяє формувати ультратонкий клапоть рогівки за індивідуальними параметрами ока людини.
Пацієнт задоволений результатами операції. І всім рекомендує «Новий Зір»

Адміністрація центру Новий зір

Алексей, благодарим вас за отзыв. Очень рады, что Вы выбрали нашу клинику и остались довольны полученным результатом. Здоровья Вам и удачи

Владимир Николаевич и Надежда Яковлевна Америка, 29/05/2019

Доктор Джордж, – так называют Георгия Яковлевича наши пациенты из Америки.
Владимир Николаевич и его жена Надежда Яковлевна приехали в медицинский центр «Новий Зір» из Америки для лечения катаракты.

Операцию по удалению катаракты проводил главный врач сети медицинских центров «Новий Зір», офтальмохирург, к.мед.н., член Европейского общества катарактальных и рефракционных хирургов (ESCRS) Пархоменко Георгий Яковлевич.
Наши американские пациенты очень довольны результатом. «После того, как стали хорошо видеть, поняли, что постарели?, но очень рады, что можем смотреть на мир без очков».

Пациентам очень понравилось тепло и забота, с которой к ним отнеслись у нас в клинике. И они всем рекомендуют медицинский центр «Новий Зір»

Киев, 26/04/2019

Элла, пациентка медицинского центра «Новий Зір».

▪️У девушки был большой минус, близорукость, астигматизм и как оказалось на обследовании – катаракта. Это все причиняло огромный дискомфорт. Она ездила консультироваться в другие клиники. И в итоге пришла к нам.

▪️Десять дней назад главный врач клиники Пархоменко Георгий Яковлевич провел операцию, имплантировав мультифокальные хрусталики. Таким образом, сразу удалось избавиться от астигматизма и катаракты. К девушке вернулось зрение 100%.

▪️Элла впечатлена уровнем оборудования и профессиональностью персонала. Она благодарна врачам: Хешаму, Бакаеву, Белому – за внимательность и уважительное отношение.

▪️Особое спасибо девушка хочет сказать Пархоменко Георгию Яковлевичу, который просто открыл дверь в новый мир.

▪️Элла рекомендует всем, у кого есть проблемы со зрением, не затягивать и приходить в медицинский центр «Новий Зір» на консультацию. Вам здесь 100% помогут.

написати відгук

* Поля, обов'язкові для заповнення

Оцініть матеріал:
  4/5 з 28


ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

* Поля, обов'язкові для заповнення