Акція! Знижка 20% на лазерну корекцію зору за інноваційною ФЕМТО технологією Детальніше

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

Прочитать отзывы: Діагностичний огляд | Лікування сітківки ока | Імплантація кератобіоімпланта | Лікування катаракти | Лазерна корекція зору

Наталля Хмельницький, 03/07/2020

«Мій світ заграв новими  фарбами разом з Новим Зором!» – каже у своєму відгуку Наталля, пацієнтка нашого центру у м. Хмельницький.

І це висловлювання йде від самого серця. Ми дуже вдячні нашим пацієнтам за їх теплі слова.

Ще вчора зір у дівчини був на одному оці – 8%, а на другому – 60%. Після лазерної корекції зір став – 100%.

Пацієнтка щиро дякує спеціалістам центру Новий Зір за професіоналізм. Особливо завдячує своєму офтальмохірургу – Білому Михайлу Володимировичу за чудову роботу.

Наталля радить всім, хто має сумніви або страхи, але мріє про гарний зір, - не боятися. І йти за своєю мрією.

Адміністрація центру Новий зір

Наталля, дуже вдячні вам за відгук! Ми в захопленні від ваших слів. Раді, що наші лікарі змогли допомогти вам і ви отримали гарний зір. Бажаємо вам здоров'я і щастя у всьому.

Юлия Київ, 01/07/2020

Лазерна корекція зору - це моє найкраще рішення за 23 роки "- вигукує Юлія, пацієнтка центру Новий Зір в Києві.

Дівчина звернулася в наш центр з проблемою із зором і величезним бажанням - добре бачити без окулярів і лінз.

Лазерну корекцію зору за методикою Super Lasik Thin Flap виконала офтальмохірург Гурбик Зоя Василівна.

Пацієнтка дуже вдячна Зої Василівні за легку і швидку операцію, і звичайно - за якісний результат! Вже через 3 години після операції зір став чітким і ясним.

Юлія вдячна всьому персоналу Новий Зір за роботу і рекомендує всім звертатися в наш центр.

Адміністрація центру Новий зір

Юлия, благодарим вас за отзыв! Очень рады, что врачи нашего медицинского центра смогли помочь Вам и Вы остались довольны результатом. И теперь можете наслаждаться отличным зрением. Желаем Вам здоровья и удачи во всех начинаниях.

Вікторія Дніпро, 26/06/2020

«Новий якісний зір, що отримуєш після лазерної корекції – неможливо порівняти з жодними лінзами чи окулярами👓», - говорить Вікторія, пацієнтка центру Новий Зір у Дніпрі.

Дівчині зробили лазерну корекцію зору за методикою Super Lasik Thin Flap. Операція пройшла чудово👍 і вже на другий день зір був чіткий і ясний.

Пацієнтка вдячна всім працівникам центру за гарну сумлінну працю👏. А особливу подяку хоче висловити офтальмохірургу Оксані Олександрівні Сергійченко за якісний новий зір🌟. І з цим якісно новий рівень життя!

Вікторія всім рекомендує центр Новий Зір і бажає удачі на шляху до нового зору!!!

Адміністрація центру Новий зір

Вікторія, дякуємо вам за відгук! Дуже раді, що лікарі нашого центру допомогли вам і зараз ви можете насолоджуватися життям із гарним зором! Бажаємо вам здоров'я і гарного настрою!

Назар Харків, 23/06/2020

«Результат - бомба!» - вигукує Назар, пацієнт медичного центру «Новий Зір» у Харкові, після лазерної корекції зору.
Молодий чоловік з 2018 року мріяв кардинально змінити свій зір. І тільки зараз зважився на цей крок.
Назар приїхав до Харкова з Полтави. Після діагностики зору йому запропонували методику лазерної корекції - SUPER LASIK THIN FLAP.
Операцію виконував головний лікар центру Новий Зір у Харкові - офтальмохірург, к.мед.н. Головкін Володимир Володимирович.
На наступний день після лазерної корекції - результат відмінний. Пацієнт бачить все яскраво, чітко і дуже радий, що зважився на цей крок. І рекомендує всім - не відкладати свою мрію на потім.

Адміністрація центру Новий зір

Назаре, дякуємо вам за відгук. Дуже раді, що лікарі нашого центру змогли здійснити вашу мрію про гарний зір і ви можете насолоджуватися життям із яскраввим зором.

Бобошко Інна Миколаївна Черкаси, 18/06/2020

Висловлюю подяку колективу офтальмологічного центру "Новий зір", зокрема менеджерам, спеціалістам, лікарям, які виконують свою роботу навідмінно! Склалося гарне враження про менеджерів та охоронника, які привітно зустрічають кожного відвідувача та надають первинну інформацію. Спеціалісти центру працюють як єдиний, справний механізм. Відразу відчувається турбота та професіоналізм кожного з них. Окремо щиро дякую головному лікарю медцентру Петровській Тетяні Олександрівні. З першого погляду стало зрозуміло, що це - лікар від Бога. Професіонал своєї справи, дуже тактовна, ввічлива, чуйна. Ці висновки були складені не тільки під час особистого спілкування, а й під час того, як вона спілкувалась з іншими відвідувачами. Бажаю Вам вдячних і щасливих пацієнтів, а також успіхів і благополуччя у Вашій роботі.

Лариса Київ, 17/06/2020

«Новий Зір - наша сімейна клініка» - говорить Лариса, пацієнтка центру, ледь стримуючи сльози.

Двадцять п'ять років тому головний лікар центрів Новий Зір, к.мед.н., член Американської Академії Офтальмології Пархоменко Георгій Якович оперував тата пацієнтки. Три роки тому - видалив катаракту мамі.

І ось жінка сама звернулася до нас із проблемою - решітчаста дистрофія рогівки. Кілька днів тому Георгій Якович зробив їй операцію по імплантації кератобіоімпланта.

◾️ У медичних центрах Новий Зір операцію по імплантації кератобіоімпланта виконують з використанням фемтосекундного лазера, витратних матеріалів та інструментів від відомих світових виробників.

◾️ Кератобіоімпланти виготовлені за італійськими технологіями і поставляються зі спеціального очного банку в Дніпрі.

◾️ Операція виконується в амбулаторних умовах, під місцевою (крапельною) анестезією, за медичними показаннями - під загальною анестезією. У той же день пацієнт повертається додому. Реабілітаційний період триває кілька місяців, протягом яких людина регулярно спостерігається в нашому медичному центрі.

Пацієнтка задоволена результатами операціі☺️. І дуже вдячна Георгію Яковичу Пархоменко, анестезіологу і всьому персоналу за можливість бачити, уважне ставлення і людяність.

Адміністрація центру Новий зір

Лариса, дякуємо вам за відгук. Спасибі, що вибрали центр Новий Зір. Дуже раді, що лікарі нашої клініки змогли допомогти Вам і Вашим рідним. І Ви залишилися задоволені результатом і якістю лікування. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.

Валентина Іванівна Київ, 10/06/2020

"Як тільки мені сказали, що потрібно оперувати катаракту, я відразу поїхала в Новий Зір" 👏❗️. - каже наша пацієнтка Валентина Іванівна.
 
У жінки виникли проблеми із зором: катаракта плюс астигматизм. І їй порекомендували зробити операцію - замінити кришталик. Пацієнтка без будь-яких сумнівів відразу звернулася в наш центр Новий Зір.
 
Кілька років тому мамі пацієнтки у нас в центрі головний лікар, к.мед.н, член Американської Академії офтальмології Пархоменко Георгій Якович оперував катаракту, і жінка залишилася дуже задоволена результатом. Цього разу операцію катаракти також виконував Георгій Якович.
 
Операцію провели за допомогою сучасної ультразвукової методики факоемульсифікації, замінивши кришталик на мультифокальну інтраокулярну лінзу. Всі лінзи, які застосовуються в медичних центрах Новий Зір:
 
✅ сертифіковані
✅ мають довічну гарантію - понад 100 років.
 
Зараз Валентина Іванівна почувається відмінно. Добре бачить, і дуже вдячна Георгію Пархоменко, і всьому персоналу за якісну роботу. І рекомендує всім Новий Зір.

Адміністрація центру Новий зір

Валентина Іванівна, дякуємо вам за відгук. Дуже раді, що наші лікарі змогли допомогти вам і вашій мамі, і ви тепер можете насолоджуватися прекрасним зором. Бажаємо здоров'я вам і вашим рідним.

Віктор Андрієнко Київ, 22/04/2020

Проблему із зором, яка у мене була, можна вирішити тільки в Новий Зір або за кордоном. А в Новий Зір - це все одно, що за кордоном!» - говорить Заслужений артист України, режисер, телеведучий, продюсер і пацієнт нашого центру Віктор Андрієнко. Віктор Миколайович звернувся в Новий Зір за рекомендацією відомого Харківського академіка. І радий, що звернувся саме до нас, тому що тільки той рівень обладнання, який є в Новий Зір, і професіоналізм лікарів, дозволили виявити справжню проблему і почати лікування. Віктор Миколайович дуже вдячний нашим лікарям, і особливо «роду Пархоменко»: «Ніхто в Україні більше не зможе зробити так точно цю операцію, яка мені потрібна. В Україні мало таких професіоналів. Величезна подяка, мені дуже допомогли! »

Адміністрація центру Новий зір

Вікторе Миколайовичу, дякуємо Вам за відгук. Ми дуже раді, що Ви звернулися за допомогою в наш медичний центр. І залишилися задоволені якістю медичних послуг і рівнем обслуговування. Ми бажаємо Вам здоров'я і успіхів у всьому. Завжди раді бачити Вас в нашому центрі.

Дар'я Харків, 17/03/2020

"Новий зір - це так просто!" Дарина зробила лазерну корекцію в медичному центрі Новий Зір в Харкові і шкодує, що не зробила цього раніше.

Корекцію за методикою Lasek виконав головний лікар медичного центру Новий Зір в Харкові - Головкін Володимир Володимирович.

Вже пройшов місяць після операції. Пацієнтка дуже задоволена результатом. І рекомендує всім Новий Зір

Адміністрація центру Новий зір

Дарина, дякуємо Вам за відгук. Ми дуже раді, що ви вибрали наш центр для операції з лазерної корекції зору. І ваші очікування виправдалися - ви тепер бачите добре без окулярів і лінз. Бажаємо Вам здоров'я і яскравих нових вражень.

Марія Йохимівна Кременчук, 13/03/2020

Найбільший позитив і натхнення нам дарують паціенти.

25 років тому лікар-офтальмохірург Георгій Якович Пархоменко прооперував пацієнтці катаракту на єдиному на той момент оці. Праве око вона втратила раніше через невдалу операцію в іншій клініці.
І ось 25 років жінка прекрасно бачила, могла читати і дивитися телевізор без окулярів. Але роки беруть своє, і в 93 роки у Марії Юхимівни розвинулася відшарування сітківки.
Син привіз її з Кременчука прямо до нас в Новий Зір до Києва. Тут лікар-офтальмохірург Філіпчук Олександр Миколайович зробив пацієнтці операцію. І ... вона знову бачить. Поки пройшло три місяці, зір поступово поліпшується. І скоро Марія Юхимівна зможе читати і великі, і маленькі букви.
Марія Юхимівна дуже вдячна нашому головному лікарю - Георгію Яковичу Пархоменко і всім лікарям Новий Зір за можливість добре бачити. Бажаэ всім здоров'я і дарує вірш!

Адміністрація центру Новий зір

Марія Юхимівна, дякуємо Вам за відгук. Ми всі дуже раді, що наші лікарі змогли допомогти Вам і повернули зір. Бажаємо Вам і вашим рідним здоров'я і оптимізму.

написати відгук

* Поля, обов'язкові для заповнення

Оцініть матеріал:
  4/5 з 28


ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

* Поля, обов'язкові для заповнення