Василь Григорович Киев, 09/10/2019

Ми хочемо висловити щиру подяку Пархоменко Георгію Яковичу і всій клініці за подарований зір" - пацієнти ледь стримують емоції.

Василь Григорович через катаракту не бачив на ліве око з 2014 року. Це викликало величезний дискомфорт. Однак на операцію все не міг відважитися.
До нас у медичний центр "Новий Зір" Василя Григоровича привела дочка. На діагностиці їм дали надію, що зір може відновитися. І пацієнти прийняли рішення оперуватися.
Операцію з видалення катаракти проводив головний лікар клініки Пархоменко Георгій Якович. Все пройшло успішно і Василь Григорович почав бачити вже в операційній.
Пацієнти дуже дякують лікарям клініки і радять всім не відкладати операцію на потім.

Адміністрація центру Новий зір

Дякуємо вам за щирі емоції та такий теплий відгук. Дуже раді, що лікарі нашої клініки змогли допомогти вашому татові і він тепер може насолоджуватися гарним зором. Бажаємо вам здоров'я і успіхів.

Анастасія Київ, 09/09/2019

"Це неймовірна можливість бачити світ власними очима" - вигукує Анастасія, пацієнтка медичного центру "Новий Зір". Дівчина півроку тому зробила лазерну корекцію зору і зараз дуже щаслива. Операцію з лазерної корекції зору виконала офтальмохірург, лікар вищої категорії Куліш Марина Анатоліївна. Пацієнтка дуже вдячна Марині Анатоліїві за чуйне ставлення під час операції і після, а також за професіоналізм. Дівчина радить всім не відкладати лазерну корекцію на потім, тому що це величезна радість - бачити світ яскраво. І дякує медичному центру "Новий Зір" за цю можливість.

Адміністрація центру Новий зір

Доброго дня. Дякуємо вам за відгук і щирі емоції. Дуже раді, що змогли допомогти вам і ви тепер можете радіти життю з чудовим зором. Здоров'я вам і успіхів!

Вова , 04/09/2019

Вові 18 років. Через короткозорість йому постійно доводилося носити лінзи чи окуляри. Це викликало роздратування та дискомфорт. Хлопець звернувся до нас в медичний центр "Новий Зір" з бажанням зробити лазерну корекцію зору. Операцію виконала лікар-офтальмохірург Куліш Марина Анатоліївна з 25-річним досвідом роботи. Зараз у хлопця зір 100% Пацієнт дякує клініці і лікарям за можливість добре бачити.

Адміністрація центру Новий зір

Володимире, дякуємо тобі за відгук. Дуже раді, що наші лікарі змогли допомогти тобі і ти тепер можеш йти сміливо по життю з гарним зором. Здоров'я тобі і успіхів.

Вікторія і Айман Дубаї, 28/08/2019

Подружжя Вікторія і Айман приїхали з Дубаї. У клініці "Новий Зір" їм зробили діагностику і лазерну корекцію зору.

◾️ Лазерну корекцію за методикою SUPER LASIK THIN FLAP виконала лікар-офтальмохірург з 25-річним досвідом роботи - Куліш Марина Анатоліївна.

◾️ Пацієнти дуже задоволені результатом. І дякують персоналу медичного центру і своєму лікарю за професіоналізм та уважне ставлення❗️ Та готові рекомендувати своїм друзям і знайомим "Новий Зір" і радять не боятися лазерної корекції. Це не страшно. Не боляче. І точно змінить життя на краще.

Адміністрація центру Новий зір

Добрий день. Дякуємо вам за відгук. Дуже раді, що лікарі нашої клініки змогли допомогти вам і ви залишилися задоволені якістю наших послуг і можете тепер рекомендувати нас своїм друзям і знайомим. Всього вам доброго. Здоров'я вашої сім'ї.

Олег Київ, 19/08/2019

Олег років з 10 погано бачив. З часом лінзи і окуляри набридли і він прийшов до нас в "Новий Зір" зробити лазерну корекцію.

Після діагностики пацієнту запропонували лазерну корекцію за найновітнішою ФЕМТО-технологією.

Операцію виконувала офтальмохірург, врач вищої категорії КУЛІШ МАРИНА АНАТОЛІЇВНА.

Олег розказує, що на ранок після корекції зору бачив те, що і в окулярах не міг роздивитися.


Всім рекомендує медичний центр "Новий Зір" 

Адміністрація центру Новий зір

Олег, дякуємо вам за відгук і гарні рекомендації. Дуже раді, що ви залишилися задоволені якістю послуг. І маєте тепер гарний зір. Здоров'я вам і всього найкращого.

Іван Архипович Київ, 16/08/2019
Іван Архипович

До якого віку можна лікувати катаракту? - запитують нас пацієнти.

Івану Архиповичу 93 роки. Підполковник. Герой Великої Вітчизняної війни. Його груди в медалях і орденах. Є серед них і медаль "За перемогу" і Орден Вітчизняної Війни ІІ ступеня ... Але зараз ветеран пише вірші і розповіді.

До нас в "Новий Зір" Іван Архипович прийшов лікувати очі. Останнім часом через проблеми із зором йому стало все складніше займатися улюбленою справою. І в 93 роки він зважився на видалення катаракти.

Георгій Якович Пархоменко, головний лікар мережі медичних центрів "Новий Зір", канд.мед.наук, член Американської Академії Офтальмології - прооперував пацієнту катаракту на одному оці з використанням сучасної методики факоемульсифікації.

Іван Архипович дуже задоволений результатом. До нього повернулася впевненість, радість життя і бажання писати. Тепер він твердо має намір зробити друге око.

Тому, якщо є питання, оперувати катаракту чи ні, не думайте, записуйтеся.

Адміністрація центру Новий зір

Іван Архипович, дякуємо вам за відгук. Дуже раді, що змогли допомогти вам і ви тепер можете займатися улюбленою справою. Здоров'я вам і багато років життя.

, 15/08/2019

Шановні дорогі працівники центру "Новий зір", велика, щира подяка вам за те, що ви зцілюєте людей, даєте їм шанс ще бачити "світ".
Золоті руки ваших хірургів, медсестер, лікарів творять дива.
Ми, люди поважного віку приходимо до вас зі своїми болями, сліпотою, зі своїми страхами. Всі працівники центру, оточують нас увагою, турботою, теплотою. Таке відношення до людей - половина успіху в лікуванні.
Високий професіоналізм хірургів, лікарів, медсестер дають чудесне зцілення.
Спасибі сердечне і доземний уклін лікарям, медсестричкам і всім, всім людям, що працюють у центрі.
Хай вам Бог дає здоров'я на довгі, довгі роки. Щастя, благополуччя, успіхів у вашій благородній праці, уваги і поваги в сім'ях.
З повагою та вдячністю.
Стожко О.Я. с.Михайлівка, Лебединщина.
 

Дарья Воронеж, 12/08/2019

Дарья, пациентка нашего медицинского центра "Новий Зір". Очень позитивная и яркая.

Девушке сделали лазерную коррекцию зрения и сегодня ее переполняют эмоции радости. 
"Я вижу потрясающе!" - восклицает пациентка.

Дарья рекомендует своего врача-офтальмохирурга Кулиш Марину Анатольевну и клинику "Новий Зір".

Адміністрація центру Новий зір

Дарья, благодарим Вас за отзыв. Очень рады, что наши врачи смогли помочь Вам. И Вы остались довольны качеством наших услуг. Здоровья Вам и всего самого лучшего!!!

Киев, 09/08/2019

Юрию Александровичу сейчас за 70 лет. Вначале катаракта полностью одолела один глаз, но мужчина не хотел идти на операцию, все откладывал. Когда начал сдавать и правый глаз, пришел к нам в медицинский центр «Новий Зір» за новым зрением. 
▪️Главный врач Георгий Яковлевич Пархоменко, канд. мед. наук, член Европейского общества катарактальных и рефракционных хирургов, прооперировал пациенту один глаз.
✔️Юрий Александрович очень доволен результатом. Говорит, «что ждал, что начнет видеть только через день или два, а оказалось, что видеть начал прямо в операционной». 
✔️Мужчина очень доволен и собирается прийти делать операцию на втором глазу. Советует всем не откладывать и не бояться операции, а идти и делать.
✔️«У вас начнется вторая молодость!» - убеждает пациент.

Адміністрація центру Новий зір

Юрий Александрович, благодарим вас за отзыв. Очень рады, что смогли помочь вам и вы теперь наслаждаетесь хорошим зрением. Здоровья вам и вашей семье.

Киев, 06/08/2019

Близорукость -10 и -11 и астигматизм? Опытные врачи медицинского центра "Новий Зір" решат и эту проблему.

▪️ У Инны был астигматизм высокой степени и близорукость -10 и -11. Но девушка всегда мечтала о хорошем зрении.
▪️ Пациентке выполнили лазерную коррекцию зрения по методике SUPER LASIK THIN FLAP.
▪️ Операцию делала замечательный офтальмохирург, врач с 25-летним опытом работы - КУЛИШ МАРИНА АНАТОЛЬЕВНА.
▪️ На следующий день после коррекции зрение прекрасное. 
Инна рекомендует всем обращаться в клинику "Новий Зір"!

 

Адміністрація центру Новий зір

Инна, благодарим вас за отзыв и за теплые слова в адрес наших врачей и клиники. Очень рады, что наши врачи смогли помочь вам и вы остались довольны качеством наших услуг. Здоровья Вам!

написати відгук

* Поля, обов'язкові для заповнення

Оцініть матеріал:
  4/5 з 28


ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

* Поля, обов'язкові для заповнення