Прочитать отзывы: Лікування катаракти | Лазерна корекція зору

Антон Київ, 08/01/2020

Антон - пацієнт медичного центру Новий Зір. У чоловіка були проблеми із зором: короткозорість і астигматизм. І він звернувся до нас в офтальмологічний центр на Глибочицькій, 17, щоб зробити лазерну корекцію.

Корекцію зору за методикою фемто виконав офтальмохірург медичного центру Новий Зір - Білий Михайло Володимирович.

За результатами корекції - зір у пацієнта 100%. Антон дуже задоволений результатом: "Навіть в день операції, ввечері, незважаючи на деякі хворобливі відчуття, я вже бачив відмінно. Радий, що звернувся, саме в цю клініку".

Адміністрація центру Новий зір

Антон, дякуємо Вам за відгук. Дуже раді, що лікарі нашої клініки змогли допомогти Вам і Ви залишилися задоволені якістю наших послуг і результатом лікування. Бажаємо Вам здоров'я і успіхів.

Анастасія Київ, 26/12/2019

Анастасія минулого місяця зробила лазерну корекцію за методикою ФЕМТО.
"Я бачила -4,5 діоптрії, а зараз в мене зір 120%!" - радіє пцієнтка.
Операцію з корекції зору виконував офтальмохірург Білий Михайло Володимирович.
Дівчина дуже рада, що вибрала "Новий Зір". І задоволена персоналом, відношенням лікарів, самою процедурою.
Настя рекомендує не боятися: "Якщо вирішили, то робіть цей крок. - каже вона. І доповнює - Це мабуть найкраще у житті, що я зробила!"

Адміністрація центру Новий зір

Щиро дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, що ви обрали нашу клініку і залишилися задоволені якістю наших послуг. Бажаємо Вам здоров'я і всього найкращого. 

Лютак Светлана Николаевна , 24/12/2019

Хочу выразить свою благодарность за профессионализм и высокого уровня индивидуальный подход к клиенту Вашу клинику и в частности главного врача, который проводил операцию ПАРХОМЕНКО ГЕОРГИЙ ЯКОВЛЕВИЧ и врача, который помогал в диагностике БЕЛЫЙ МИХАИЛ ВЛАДИМИРОВИЧ. После операции катаракта+астигматизм в крайне сложном случае, я имею 100 % зрение. Дай Вам Бог здоровья и процветания! Спасибо за Вашу проведенную работу! Я очень рада, что обратилась за помощью именно в Вашу клинику! С ув., пациент Лютак С.М.

Наталья Київ, 17/12/2019

Наталя все життя носила окуляри через короткозорість і астигматизм.
З віком зір почав погіршуватися і постало питання: мати дві пари окулярів або робити операцію по корекції зору.

В підсумку, пацієнтка зважилася на операцію. Так як лазерна корекція має вікові обмеження, їй провели імплантацію мультифокальних ІОЛ. Операцію виконував головний лікар мережі медичних центрів «Новий Зір», к.мед.н. Пархоменко Георгій Якович.

«Я дуже задоволена результатом», - каже Наталя. - «Це абсолютно інша якість життя. Відразу після операції я встала і бачу». Плюс до всього, пацієнтка дуже задоволена обслуговуванням, клінікою і ставленням лікарів.

Наталя всім рекомендує: «Якщо ви хочете змінити якість життя і ходити без окулярів, - звертайтеся в « Новий Зір! 

Адміністрація центру Новий зір

Наталя, дякуємо Вам за відгук. Дуже раді, що лікарі нашої клініки змогли допомогти вам і ви тепер насолоджуєтеся відмінним зором. Бажаємо вам здоров'я.

Ольга Львів, 10/12/2019

Дівчина приїхала зі Львова до нас у Новий Зір у Києві, щоби зробити лазерну корекцію зору на найсучаснішому устаткуванні, яке є унікальним для України.
Операцію виконувала офтальмохірург Куліш Марина Анатоліївна.
Пацієнтка дуже задоволена результатом корекції. У дівчини був зір
– 4, а зараз на лівому оці навіть більше ніж 100%.
Ольга радить всім не хвилюватися і запевняє, що все буде добре, адже у центрі Новий Зір дуже гарні і професійні лікарі.

Адміністрація центру Новий зір

Дякуємо Вам за відгук і теплі слова. Дуже раді, що змогли допомогти вам і ви залишилися задоволені якістю нашого обслуговування, і тепер можете радіти життю з гарним зором. Бажаємо вам щастя і здоров'я, і успіхів.

Даша Киев, 02/12/2019

Даше три месяца назад сделали лазерную коррекцию зрения.

Девушка очень рада, что очки больше не давят на переносицу, и можно нормально дышать. Что при просмотре 3D-фильма не нужно надевать очки на очки. И что теперь можно смотреть на мир своими глазами)))

Лазерную коррекцию зрения по методике Super LASIK выполняла офтальмохирург, врач высшей категории - Кулиш Марина Анатольевна.

Пациентка настолько довольна результатом, что уже не первый раз оставляет нам свой отзыв. За что мы ей очень благодарны

Адміністрація центру Новий зір

Даша, благодарим Вас за отзыв. Очень рады, что Вы остались довольны качеством наших услуг и можете теперь наслаждаться хорошим зрением. Желаем Вам здоровья и удачи во всем.

Тофик , 19/11/2019

Тофик родом из Ливии. Он приехал в медицинский центр Новий Зір в Киев с родственником, у которого возникли проблемы со зрением.

Мужчине очень приятно находиться в нашей клинике в Украине. Он впечатлен оборудованием и техническим оснащением медицинского центра.

Тофик благодарен персоналу клиники за внимательность, высокий профессионализм и доброе отношение.
И, конечно же, мужчине очень нравится Киев и люди в нашей стране.

Он еще раз благодарит клинику и желает всем удачи.

Адміністрація центру Новий зір

Благодарим вас за отзыв. Очень рады, что врачи нашей клиники смогли помочь вам, и вы остались довольны качеством наших услуг и нашей клиникой. Здоровья вам и вашим родственникам.

Владимир Николаевич Киев, 12/11/2019

"Он мой "Прометей"! Он вывел меня из темноты" - так про Георгия Яковлевича Пархоменко говорит пациент клиники - Владимир Николаевич после операции катаракты.

Мужчина практически ничего не видел из-за катаракты на обоих глазах. По рекомендации родных и коллег он обратился к нам в Новий Зір на диагностику и удаление катаракты.
Операцию на одном и втором глазу выполнил главный врач сети медицинских центров Новий Зір - Георгий Яковлевич Пархоменко.
После операции к Владимиру Николаевичу наконец-то вернулось зрение. Он очень благодарен врачам и особенно своему хирургу – Пархоменко Георгию Яковлевичу.

Адміністрація центру Новий зір

Владимир Николаевич, благодарим Вас за отзыв. Очень рады, что смогли помочь вам и Вы теперь можете радоваться жизни с хорошим зрением. Желаем вам здоровья и всего самого лучшего!

Евгения Киев, 05/11/2019

Когда к нам приходят лечиться бывшие сотрудники - это самый высокий показатель доверия к клинике и врачам💯.

Евгения до переезда в другой город работала в медицинском центре "Новий Зір". И, когда пришло решение делать лазерную коррекцию зрения, то конечно же приехала к нам.

Операцию проводила офтальмохирург с 25-летним опытом работы Кулиш Марина Анатольевна.

Девушка более 10 лет страдала от проблем со зрением, но никак не могла решиться на лазерную коррекцию зрения. Попав на работу в нашу клинику и ближе познакомившись с новейшими технологиями и высоким профессионализмом врачей, Евгения созрела на проведение операции.

Сегодня Евгению переполняют эмоции от того, что она может видеть с большого расстояния лица людей, дорожные знаки, надписи. Раньше для нее это было недоступно.

Девушка благодарна своему врачу - Марине Анатольевне и всему персоналу клиники.

Адміністрація центру Новий зір

Евгения, добрый день. Благодарим вас за отзыв. Очень рады, что врачи нашей клиники смогли помочь вам и вы теперь можете наслаждаться жизнью с хорошим зрением.

Оксана Київ, 28/10/2019

У мене 100%-й зір після лазерної корекції. Ура!" - радіє Оксана, пацієнтка медичного центру Новий Зір.

Дівчина хвилювалася і боялася робити операцію. Але дуже хотіла добре бачити, тому наважилася на корекцію зору.

Операцію виконував офтальмохірург, лікар вищої категорії Білий Михайло Володимирович. Він заспокоїв дівчину, надав впевненості. І операція пройшла дуже добре.

На наступний день після корекції, зір - 100%. Оксана добре бачить і радіє, що зважилася на лазерну корекцію.

Адміністрація центру Новий зір

Оксана, дякуємо вам за відгук! Ми дуже раді, що змогли допомогти вам і ви тепер радієте гарному зору!

написати відгук

* Поля, обов'язкові для заповнення

Оцініть матеріал:
  4/5 з 28


ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

* Поля, обов'язкові для заповнення