Прочитать отзывы: Лікування катаракти | Лазерна корекція зору

Ольга Київ, 17/02/2020
Ольга

Ольга зробила лазерну корекцію два тижні тому у нас в медичному центрі "Новий Зір". Операцію виконувала офтальмохірург, лікар вищої категорії з 25-річним досвідом роботи - Куліш Марина Анатоліївна.

Ольга дуже вдячна Марині Анатоліївні за чуйне ставлення і професіоналізм.
"Було страшно, - зізнається пацієнтка. - Але все пройшло краще, ніж я думала. І найголовніший результат, що вже на наступний день можна було сідати за кермо і дивитися вдалину без окулярів! Це прекрасне давно забуте відчуття, коли можна не шукати окуляри і не боятися водити машину в сутінках! "

Ольга дуже рада, що зважилася на корекцію зору. І дякує клініці і лікарю за відмінний результат!

Адміністрація центру Новий зір

Ольга, дякуємо Вам за відгук. Дуже раді, що змогли допомогти Вам і Ви залишилися задоволені якістю наших послуг і хорошим зором! Здоров'я Вам і удачі!

Алена Киев, 04/02/2020

Олена, за професією візажист. І для неї дуже важливо мати добрий зір. Через те, що зір падав, доводилося постійно носити контактні лінзи, які викликали дискомфорт. І давно було бажання зробити лазерну корекцію. Але були сумніви. Олена довго вибирала клініку і лікаря. І тільки потрапивши в медичний центр Новий Зір по роботі, як гример для зйомки ролика, дівчина побачила зсередини весь процес, побачила якісне сучасне обладнання, методики і головне, вона знайшла свого лікаря.

Гурбик Зоя Василівна, підкорила Олену своїм професіоналізмом, душевністю і уважністю. І дівчина зважилася на корекцію зору.

Лазерна корекція була виконана за методикою Super LASIK.

Пацієнтка дуже щаслива, що тепер бачить світ у всіх його барвах. Вона вдячна лікарю і клініці Новий Зір за цю можливість.

Адміністрація центру Новий зір

Олена, дякуємо Вам за відгук. Ми дуже раді, що Ви вибрали для корекції зору наш медичний центр і залишилися задоволені отриманим результатом. Дякуємо Вам за залишений відгук. Бажаємо Вам здоров'я, успіхів і яскравих днів!

Ганна Йосипівна Черкаси, 21/01/2020

"Ніколи не запускайте зір!" - каже Ганна Йосипівна, пацієнтка офтальмологічного центру Новий Зір у Черкасах.

Жінці два роки тому, у нас в клініці, зробили операцію по видаленню катаракти на правому оці. Зараз око бачить на 100%.

Нещодавно пацієнтка звернулася у Новий Зір із проблемою катаракти вже на лівому оці. І цього разу не вагалися, відразу погодилася на заміну кришталика.

Операцію по видаленню катаракти проводив офтальмохірург, лікар вищої категорії - Коваленко Андрій Володимирович.

Операція пройшла швидко і безболісно. Зараз пацієнтка добре себе почуває і дякує лікарям і клініці за гарний зір!

Адміністрація центру Новий зір

Ганна Йосипівна, щиро дякуємо Вам за відгук. Дуже раді, що лікарі нашої клініки змогли допомгти Вам і врятували Вам зір. Бажаємо Вам здоров'я і багато років життя.

Юлія Київ, 21/01/2020

"Для мене, після стількох довгих років страждань з короткозорістю, ці два дні після лазерної корекції - коли я почала добре бачити - стали справжнім дивом!" - каже Юлія, пацієнтка медичного центру Новий Зір.

Дівчина дуже вдячна лікарю - офтальмохірургу Білому Михайлу Володимировичу, - який подарував новий зір і зробив все на вищому рівні!

Пацієнтка рекомендує медичний центр Новий Зір всім, хто хоче поліпшити зір.

Адміністрація центру Новий зір

Юлія, дякуємо Вам за відгук. Дуже раді, що ми змогли допомогти Вам і Ви залишилися задоволені якістю наших послуг. Бажаємо Вам здоров'я і успіхів у всьому.

Антон Київ, 08/01/2020

Антон - пацієнт медичного центру Новий Зір. У чоловіка були проблеми із зором: короткозорість і астигматизм. І він звернувся до нас в офтальмологічний центр на Глибочицькій, 17, щоб зробити лазерну корекцію.

Корекцію зору за методикою фемто виконав офтальмохірург медичного центру Новий Зір - Білий Михайло Володимирович.

За результатами корекції - зір у пацієнта 100%. Антон дуже задоволений результатом: "Навіть в день операції, ввечері, незважаючи на деякі хворобливі відчуття, я вже бачив відмінно. Радий, що звернувся, саме в цю клініку".

Адміністрація центру Новий зір

Антон, дякуємо Вам за відгук. Дуже раді, що лікарі нашої клініки змогли допомогти Вам і Ви залишилися задоволені якістю наших послуг і результатом лікування. Бажаємо Вам здоров'я і успіхів.

Анастасія Київ, 26/12/2019

Анастасія минулого місяця зробила лазерну корекцію за методикою ФЕМТО.
"Я бачила -4,5 діоптрії, а зараз в мене зір 120%!" - радіє пцієнтка.
Операцію з корекції зору виконував офтальмохірург Білий Михайло Володимирович.
Дівчина дуже рада, що вибрала "Новий Зір". І задоволена персоналом, відношенням лікарів, самою процедурою.
Настя рекомендує не боятися: "Якщо вирішили, то робіть цей крок. - каже вона. І доповнює - Це мабуть найкраще у житті, що я зробила!"

Адміністрація центру Новий зір

Щиро дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, що ви обрали нашу клініку і залишилися задоволені якістю наших послуг. Бажаємо Вам здоров'я і всього найкращого. 

Лютак Светлана Николаевна , 24/12/2019

Хочу выразить свою благодарность за профессионализм и высокого уровня индивидуальный подход к клиенту Вашу клинику и в частности главного врача, который проводил операцию ПАРХОМЕНКО ГЕОРГИЙ ЯКОВЛЕВИЧ и врача, который помогал в диагностике БЕЛЫЙ МИХАИЛ ВЛАДИМИРОВИЧ. После операции катаракта+астигматизм в крайне сложном случае, я имею 100 % зрение. Дай Вам Бог здоровья и процветания! Спасибо за Вашу проведенную работу! Я очень рада, что обратилась за помощью именно в Вашу клинику! С ув., пациент Лютак С.М.

Наталья Київ, 17/12/2019

Наталя все життя носила окуляри через короткозорість і астигматизм.
З віком зір почав погіршуватися і постало питання: мати дві пари окулярів або робити операцію по корекції зору.

В підсумку, пацієнтка зважилася на операцію. Так як лазерна корекція має вікові обмеження, їй провели імплантацію мультифокальних ІОЛ. Операцію виконував головний лікар мережі медичних центрів «Новий Зір», к.мед.н. Пархоменко Георгій Якович.

«Я дуже задоволена результатом», - каже Наталя. - «Це абсолютно інша якість життя. Відразу після операції я встала і бачу». Плюс до всього, пацієнтка дуже задоволена обслуговуванням, клінікою і ставленням лікарів.

Наталя всім рекомендує: «Якщо ви хочете змінити якість життя і ходити без окулярів, - звертайтеся в « Новий Зір! 

Адміністрація центру Новий зір

Наталя, дякуємо Вам за відгук. Дуже раді, що лікарі нашої клініки змогли допомогти вам і ви тепер насолоджуєтеся відмінним зором. Бажаємо вам здоров'я.

Ольга Львів, 10/12/2019

Дівчина приїхала зі Львова до нас у Новий Зір у Києві, щоби зробити лазерну корекцію зору на найсучаснішому устаткуванні, яке є унікальним для України.
Операцію виконувала офтальмохірург Куліш Марина Анатоліївна.
Пацієнтка дуже задоволена результатом корекції. У дівчини був зір
– 4, а зараз на лівому оці навіть більше ніж 100%.
Ольга радить всім не хвилюватися і запевняє, що все буде добре, адже у центрі Новий Зір дуже гарні і професійні лікарі.

Адміністрація центру Новий зір

Дякуємо Вам за відгук і теплі слова. Дуже раді, що змогли допомогти вам і ви залишилися задоволені якістю нашого обслуговування, і тепер можете радіти життю з гарним зором. Бажаємо вам щастя і здоров'я, і успіхів.

Даша Киев, 02/12/2019

Даше три месяца назад сделали лазерную коррекцию зрения.

Девушка очень рада, что очки больше не давят на переносицу, и можно нормально дышать. Что при просмотре 3D-фильма не нужно надевать очки на очки. И что теперь можно смотреть на мир своими глазами)))

Лазерную коррекцию зрения по методике Super LASIK выполняла офтальмохирург, врач высшей категории - Кулиш Марина Анатольевна.

Пациентка настолько довольна результатом, что уже не первый раз оставляет нам свой отзыв. За что мы ей очень благодарны

Адміністрація центру Новий зір

Даша, благодарим Вас за отзыв. Очень рады, что Вы остались довольны качеством наших услуг и можете теперь наслаждаться хорошим зрением. Желаем Вам здоровья и удачи во всем.

написати відгук

* Поля, обов'язкові для заповнення

Оцініть матеріал:
  4/5 з 28


ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

* Поля, обов'язкові для заповнення