Шановні клієнти!
У період введення заходів карантину, медичні центри «Новий Зір» змінюють графік роботи  Детальніше

Прочитать отзывы: Лікування катаракти | Лазерна корекція зору

Дар'я Харків, 17/03/2020

"Новий зір - це так просто!" Дарина зробила лазерну корекцію в медичному центрі Новий Зір в Харкові і шкодує, що не зробила цього раніше.

Корекцію за методикою Lasek виконав головний лікар медичного центру Новий Зір в Харкові - Головкін Володимир Володимирович.

Вже пройшов місяць після операції. Пацієнтка дуже задоволена результатом. І рекомендує всім Новий Зір

Адміністрація центру Новий зір

Дарина, дякуємо Вам за відгук. Ми дуже раді, що ви вибрали наш центр для операції з лазерної корекції зору. І ваші очікування виправдалися - ви тепер бачите добре без окулярів і лінз. Бажаємо Вам здоров'я і яскравих нових вражень.

Марія Йохимівна Кременчук, 13/03/2020

Найбільший позитив і натхнення нам дарують паціенти.

25 років тому лікар-офтальмохірург Георгій Якович Пархоменко прооперував пацієнтці катаракту на єдиному на той момент оці. Праве око вона втратила раніше через невдалу операцію в іншій клініці.
І ось 25 років жінка прекрасно бачила, могла читати і дивитися телевізор без окулярів. Але роки беруть своє, і в 93 роки у Марії Юхимівни розвинулася відшарування сітківки.
Син привіз її з Кременчука прямо до нас в Новий Зір до Києва. Тут лікар-офтальмохірург Філіпчук Олександр Миколайович зробив пацієнтці операцію. І ... вона знову бачить. Поки пройшло три місяці, зір поступово поліпшується. І скоро Марія Юхимівна зможе читати і великі, і маленькі букви.
Марія Юхимівна дуже вдячна нашому головному лікарю - Георгію Яковичу Пархоменко і всім лікарям Новий Зір за можливість добре бачити. Бажаэ всім здоров'я і дарує вірш!

Адміністрація центру Новий зір

Марія Юхимівна, дякуємо Вам за відгук. Ми всі дуже раді, що наші лікарі змогли допомогти Вам і повернули зір. Бажаємо Вам і вашим рідним здоров'я і оптимізму.

Нона Петрівна Хмельницький, 04/03/2020

Нона Петрівна, пацієнтка медичного центру "Новий Зір" в Хмельницькому.
У жінки з часом розвинулася катаракта на обох очах і дуже впав зір. Як каже Нона Петрівна ,: "Було страшно оперувати катаракту, але бажання добре бачити було набагато сильніше".
Коли вона прийшла до нас в Новий Зір в Хмельницькому, її вразила якість обслуговування, професіоналізм лікарів і рівень обладнання. І пацієнтка зважилася на заміну кришталика.
Операцію з видалення катаракти на одному і другому оці проводив офтальмохірург, лікар вищої категорії Коваленко Андрій Володимирович.
Нона Петрівна дуже задоволена результатом операції і радить всім не боятися.

Адміністрація центру Новий зір

Нона Петрівна, дякуємо Вам за відгук на адресу мережі медичних центрів Новий Зір в Хмельницькому. Нам дуже приємно, що Ви довірилися саме нам, а ми, в свою чергу, виправдали Вашу довіру. Дії всього персоналу спрямовані на те, щоб Ви відчували себе комфортно і навіть забули про те, що Ви на прийомі у офтальмолога. Ми завжди будемо також надавати прекрасний сервіс і високу якість послуг. Такі приємні відгуки мотивують нас ще більше старатися і рости над собою. Дякуємо, що Ви вибрали саме нас і за рекомендацію нашої клініки. Будемо раді знову бачити Вас в нашому медичному центрі "Новий Зір". З повагою адміністрація.

Тетяна Михайлівна Черкаси, 27/02/2020

Тетяна Михайлівна, пацієнтка медичного центру «Новий Зір» у Черкасах. Жінка довгий час страждала від проблем із зором через катаракту. І нарешті, наважилася звернутися до нас на діагностику. Після обстеження лікар клініки порекомендував їй видалити катаракту.

Операцію з заміни кришталика виконав офтальмохірург, лікар вищої категорії, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів - Коваленко Андрій Володимирович.

Після операції Тетяна Михайлівна добре бачить і дуже вдячна лікарям центру «Новий Зір» за врятований зір. Жінка радить всім звертатися вчасно за допомогою, бо зір – це дуже важливо.

Адміністрація центру Новий зір

Тетяна Михайлівна, дякуємо Вам за відгук. Ми дуже раді, що лікарі нашого центру змогли Вам допомогти і Ви залишилися задоволені результатами лікування. Бажаємо Вам здоров'я і успіхів у всіх справах.

Ольга Київ, 17/02/2020
Ольга

Ольга зробила лазерну корекцію два тижні тому у нас в медичному центрі "Новий Зір". Операцію виконувала офтальмохірург, лікар вищої категорії з 25-річним досвідом роботи - Куліш Марина Анатоліївна.

Ольга дуже вдячна Марині Анатоліївні за чуйне ставлення і професіоналізм.
"Було страшно, - зізнається пацієнтка. - Але все пройшло краще, ніж я думала. І найголовніший результат, що вже на наступний день можна було сідати за кермо і дивитися вдалину без окулярів! Це прекрасне давно забуте відчуття, коли можна не шукати окуляри і не боятися водити машину в сутінках! "

Ольга дуже рада, що зважилася на корекцію зору. І дякує клініці і лікарю за відмінний результат!

Адміністрація центру Новий зір

Ольга, дякуємо Вам за відгук. Дуже раді, що змогли допомогти Вам і Ви залишилися задоволені якістю наших послуг і хорошим зором! Здоров'я Вам і удачі!

Алена Киев, 04/02/2020

Олена, за професією візажист. І для неї дуже важливо мати добрий зір. Через те, що зір падав, доводилося постійно носити контактні лінзи, які викликали дискомфорт. І давно було бажання зробити лазерну корекцію. Але були сумніви. Олена довго вибирала клініку і лікаря. І тільки потрапивши в медичний центр Новий Зір по роботі, як гример для зйомки ролика, дівчина побачила зсередини весь процес, побачила якісне сучасне обладнання, методики і головне, вона знайшла свого лікаря.

Гурбик Зоя Василівна, підкорила Олену своїм професіоналізмом, душевністю і уважністю. І дівчина зважилася на корекцію зору.

Лазерна корекція була виконана за методикою Super LASIK.

Пацієнтка дуже щаслива, що тепер бачить світ у всіх його барвах. Вона вдячна лікарю і клініці Новий Зір за цю можливість.

Адміністрація центру Новий зір

Олена, дякуємо Вам за відгук. Ми дуже раді, що Ви вибрали для корекції зору наш медичний центр і залишилися задоволені отриманим результатом. Дякуємо Вам за залишений відгук. Бажаємо Вам здоров'я, успіхів і яскравих днів!

Ганна Йосипівна Черкаси, 21/01/2020

"Ніколи не запускайте зір!" - каже Ганна Йосипівна, пацієнтка офтальмологічного центру Новий Зір у Черкасах.

Жінці два роки тому, у нас в клініці, зробили операцію по видаленню катаракти на правому оці. Зараз око бачить на 100%.

Нещодавно пацієнтка звернулася у Новий Зір із проблемою катаракти вже на лівому оці. І цього разу не вагалися, відразу погодилася на заміну кришталика.

Операцію по видаленню катаракти проводив офтальмохірург, лікар вищої категорії - Коваленко Андрій Володимирович.

Операція пройшла швидко і безболісно. Зараз пацієнтка добре себе почуває і дякує лікарям і клініці за гарний зір!

Адміністрація центру Новий зір

Ганна Йосипівна, щиро дякуємо Вам за відгук. Дуже раді, що лікарі нашої клініки змогли допомгти Вам і врятували Вам зір. Бажаємо Вам здоров'я і багато років життя.

Юлія Київ, 21/01/2020

"Для мене, після стількох довгих років страждань з короткозорістю, ці два дні після лазерної корекції - коли я почала добре бачити - стали справжнім дивом!" - каже Юлія, пацієнтка медичного центру Новий Зір.

Дівчина дуже вдячна лікарю - офтальмохірургу Білому Михайлу Володимировичу, - який подарував новий зір і зробив все на вищому рівні!

Пацієнтка рекомендує медичний центр Новий Зір всім, хто хоче поліпшити зір.

Адміністрація центру Новий зір

Юлія, дякуємо Вам за відгук. Дуже раді, що ми змогли допомогти Вам і Ви залишилися задоволені якістю наших послуг. Бажаємо Вам здоров'я і успіхів у всьому.

Антон Київ, 08/01/2020

Антон - пацієнт медичного центру Новий Зір. У чоловіка були проблеми із зором: короткозорість і астигматизм. І він звернувся до нас в офтальмологічний центр на Глибочицькій, 17, щоб зробити лазерну корекцію.

Корекцію зору за методикою фемто виконав офтальмохірург медичного центру Новий Зір - Білий Михайло Володимирович.

За результатами корекції - зір у пацієнта 100%. Антон дуже задоволений результатом: "Навіть в день операції, ввечері, незважаючи на деякі хворобливі відчуття, я вже бачив відмінно. Радий, що звернувся, саме в цю клініку".

Адміністрація центру Новий зір

Антон, дякуємо Вам за відгук. Дуже раді, що лікарі нашої клініки змогли допомогти Вам і Ви залишилися задоволені якістю наших послуг і результатом лікування. Бажаємо Вам здоров'я і успіхів.

Анастасія Київ, 26/12/2019

Анастасія минулого місяця зробила лазерну корекцію за методикою ФЕМТО.
"Я бачила -4,5 діоптрії, а зараз в мене зір 120%!" - радіє пцієнтка.
Операцію з корекції зору виконував офтальмохірург Білий Михайло Володимирович.
Дівчина дуже рада, що вибрала "Новий Зір". І задоволена персоналом, відношенням лікарів, самою процедурою.
Настя рекомендує не боятися: "Якщо вирішили, то робіть цей крок. - каже вона. І доповнює - Це мабуть найкраще у житті, що я зробила!"

Адміністрація центру Новий зір

Щиро дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, що ви обрали нашу клініку і залишилися задоволені якістю наших послуг. Бажаємо Вам здоров'я і всього найкращого. 

написати відгук

* Поля, обов'язкові для заповнення

Оцініть матеріал:
  4/5 з 28


ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

* Поля, обов'язкові для заповнення