Діагностика зору. Знижки до 30%! Детальніше

Лазерна корекція. Знижка -3000 грн на інноваційну технологію Фемто

Лікування катаракти. Знижка -3500 грн на операцію з преміум лінзою IQ

"Нічні лінзи" (ЖКЛ). Знижка -1000 грн на комплект (2 лінзи) Детальніше

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

Прочитать отзывы: Діагностичний огляд | Лікування сітківки ока | Нічні лінзи (ортокератологія) | Імплантація кератобіоімпланта | Лікування катаракти | Лазерна корекція зору | Дитяча офтальмологія

Олена Олексіївна Київ, 20/11/2020

«Коли мені зробили операцію і я почала бачити прямо в операційній - це було найсильніше потрясіння в моєму житті!» - розповідає Олена Олексіївна, пацієнтка офтальмологічного центру «Новий Зір».
Олена Олексіївна, втратила зір через катаракти спочатку на одному оці, а потім погано стало бачити і друге око. Жінка зважилася на операцію по заміні кришталика. За порадою подруги пацієнтка звернулася в наш центр «Новий Зір» в Києві на Глибочицькій, 17. Операцію з видалення катаракти виконав лікар-офтальмохірург, к.мед.н., Олег Георгійович Пархоменко. Жінка дуже вдячна лікарям і всьому персоналу центру за турботу, ввічливість, уважність і якісне лікування.
 

Михайло Київ, 10/11/2020

"Це було класно. Це було не боляче. Якісно і бистро », - захоплюється Михайло, пацієнт центру Новий Зір, після проведеної лазерної корекції зору.
Міша до цього 10 років проходив в окулярах. Вони дуже заважають в повсякденному житті. Падають, розбиваються, обмежують кругозір. Тому про корекцію зору чоловік мріяв давно.
Операцію за методикою Super LASIK Thin Flap виконала лікар-офтальмохірург, к.мед.н. Тетяна Володимирівна Манойло.
Після лазерної корекції, вже в той же день, вночі, за словами пацієнта, «він бачив чітко і розбірливо те, що раніше не бачив в окулярах».
«Результат мене сильно вразив. І я дуже задоволений! »- каже Михайло. І всім рекомендує лазерну корекцію зору в центрі Новий Зір.

Анастасия Киев, 05/11/2020

«Після корекції зору світ виглядає гарніше! Тому що все стало об'ємним і яскравим! І це чудово!" - каже Настя, пацієнтка офтальмологічного центру Новий Зір в Києві.
 
У дівчини з дитинства був поганий зір - астигматизм четвертого ступеня і амбліопія. Тому, як тільки виповнилося 18 років, пацієнтка прийшла до нас в центр на лазерну корекцію зору.
 
Операцію по методиці Фемто Ласік зробила лікар-офтальмохірург з 25-и річним досвідом роботи - Куліш Марина Анатоліївна.
Вже на наступний день після операції, зір - 80%, і прогнози дуже хороші, так як операція пройшла відмінно, і зір має відновитися до 100%.
 
Пацієнтка дуже рада, що тепер може бачити світ об'ємним і яскравим, та чітко бачити всі предмети. І вдячна лікарям і клініці за новий зір!

Олексій Пугач Київ, 13/10/2020

Олексій Пугач, багаторазовий Чемпіон України в особистому та командному заліку, неодноразовий призер Чемпіонатів Світу з риболовного спорту
«Щоб побачити найтонше і чутливе клювання, для мене дуже важливий гарний зір», - розповідає Олексій.
За рекомендацією друзів чоловік звернувся до нас в Новий Зір для комплексної діагностики зору. І залишився дуже задоволений - якістю медичного обслуговування та рівнем технологій, що використовуються лікарями.
Олексій рекомендує всім, у кого є проблеми із зором або дискомфорт в очах за кермом на дорозі, або перед комп'ютером, - звертатися в Новий Зір, щоб перевірити зір.

Дмитро Київ, 12/10/2020

Дмитро зробив у нас в Новий Зір лазерну корекцію зору за методикою Femto Super LASIK.

Старша сестра пацієнта багато років тому теж робила лазерну корекцію зору у нас в центрі у лікаря-офтальмохірурга Гурбик Зої Василівни. Зараз у дівчини хороший зір і вона задоволена результатом операції.

Зважившись на лазерну корекцію зору, Дмитро вибрав, звичайно ж, Новий Зір і лікаря - Зою Василівну.

Після діагностики і консультації, Дмитро зупинився на методиці корекції - Femto Super LASIK. І дуже радий, що зробив цей вибір.

"На другий день після корекції - зір гарний. Немає ніякого дискомфорту. І дуже радує, що швидкий відновлювальний період - вже на наступний день після операції можна вести звичний спосіб життя" - розповідає чоловік.

Пацієнт рекомендує всім, хто планує лазерну корекцію, - вибирати Новий Зір.

Лідія Кирилівна Дніпро, 06/10/2020

Лідія Кирилівна довгий час жила з поганим зором через катаракту, але коли дізналася, що стане прабабусею, то вирішила оперуватися.
 
«Я дуже хотіла побачити і поняньчити правнука або правнучку, і тому погодилася прооперувати катаракту. - каже Лідія Кирилівна. - попросила дочку записати мене в Новий Зір на операцію".
 
Операцію по заміні кришталика зробив головний лікар мережі медичних центрів Новий Зір, офтальмохірург Пархоменко Георгій Якович.
 
Жінка дуже задоволена результатом операції і дякує клініці, персоналу, лікарям за увагу, рівень обслуговування і за гарний зір.
 
Пацієнтка рекомендує всім медичний центр Новий Зір.

Климентій Васильович Харків, 01/10/2020
Климентій Васильович

Климентію Васильовичу зробили в Харківському центрі Новий Зір операцію катаракти на правому оці.

У чоловіка давно почалися проблеми із зором. І дізнавшись діагноз катаракта, він почав шукати клініку для операції. За рекомендацією знайомих звернувся в наш центр. Після діагностики і консультації лікаря, чоловікові прооперували катаракту. Операцію зробив офтальмохірург, лікар вищої категорії Коваленко Андрій Володимирович.

Пацієнт дуже задоволений результатами операції: «Все пройшло швидко і безболісно. У той же день був удома. Зір зараз відмінний. Лікар Коваленко - відмінний фахівець, «золоті» руки ".

Климентій Васильович дуже задоволений обслуговуванням персоналу, рівнем сервісу і результатами операції.

Марія Черкаси, 01/10/2020

Погіршення зору відбувається непомітно, особливо у дитячому віці. Марія, пацієнтка центру Новий Зір у Черкасах. До перевірки зору, дівчина майже не помічала, що стала бачити не так чітко. І лише на комплексній діагностиці виявилося, що зір у дівчини погіршився. Головний лікар центру Новий Зір у Черкасах - Петровська Тетяна Олександрівна - запропонувала дівчині корекцію "нічними лінзами". Після підбору лінз, зір у Марії покращився. Пацієнтка дякує всім лікарям, і особливо, Тетяні Олександрівні за збережений зір.

Микола Дмитрович Київ, 15/09/2020

У пацієнта Миколи Дмитровича дивовижна історія.
Через важку хворобу чоловіку зробили пересадку кісткового мозку в клініці в Ізраїлі. Операція допомогла, але почалися проблеми із зором. Майже нічого не бачив. Зір був 0,02%.
У нас в центрі Новий Зір в Києві Миколі Дмитровичу зробили операцію - замінили кришталик. «І я, як на світ народився! - каже пацієнт. - Став нормально бачити. Можу читати. Бачу повідомлення в телефоні».
Операцію виконував лікар-офтальмохірург, член Європейського та Американського товариств катарактальної і рефракційної хірургії - Андрій Володимирович Коваленко.
Пацієнт вдячний всім лікарям і медперсоналу за доброту, високий професіоналізм та якісну роботу.
І особливо хоче сказати спасибі головному лікарю центрів Новий Зір - Георгію Яковичу Пархоменко та генеральному директору Дмитру Миколайовичу Козлову.

Борис Федорович и Надежда Федоровна Голодные Днепр, 11/09/2020
Борис Федорович и Надежда Федоровна Голодные

Одна сім'я - одна лікар! 
Борис Федорович і Надія Федорівна Голодні - зіткнулися з проблемою катаракти практично одночасно. І, не замислюючись, вибрали для лікування Новий Зір в Дніпрі і хірурга - Пархоменко Георгія Яковича.
"Дуже хочеться на знак подяки зробити Георгію Яковичу подарунок. - розповідає при спілкуванні, пацієнт Борис Федорович. - Ми з дружиною дуже задоволені результатами операції. І шалено раді, що вибрали Новий Зір".
Головний лікар мережі Новий Зір, офтальмохірург, к.мед.н. Пархоменко Георгій Якович прооперував катаракту у подружжя в один день.
Чоловік і дружина дуже задоволені і дякують лікарям, і всьому персоналу клініки у Дніпрі за уважність, чуйність і за гарний зір!

написати відгук

* Поля, обов'язкові для заповнення

Оцініть матеріал:
  4/5 з 28


ПРИ ЗАПИСУ З САЙТУ - ЗНИЖКА 5%. ОЧІКУЙТЕ ПІДТВЕРЖЕННЯ ЗАПИСУ ЗА ТЕЛЕФОНОМ.

ЗНИЖКА 10% ПРИ ОНЛАЙН-ЗАПИСІ НА ДІАГНОСТИКУ
(не сумується з акційними пропозиціями)

* Поля, обов'язкові для заповнення