Тільки у грудні!
Лікування катаракти зі знижкою -30% на друге око!
умови акції

Новий Зір - офтальмологічний центр із 19 роками успіху

Наукова діяльність
Новий Зір – клінічна база кафедри офтальмології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця
Досвід – гарантія успіху
Саме наші фахівці одними з перших в Україні провели лазерну корекцію зору та факоемульсифікацію.
Заслужені нагороди
Новий Зір – "Офтальмоцентр 2021 року". Нам належить рекорд за часом хірургії катаракти – 1 хв. 56 сек.

Про нас

Новий Зір – одна із найбільших офтальмологічних структур України, яка увібрала в себе всі останні досягнення світової медицини. Це 6 сучасних центрів, які готові надати послуги найвищої якості від діагностики зору до вирішення найскладніших завдань лікування захворювань очей.

Головною особливістю центрів Новий Зір є професіоналізм медичного персоналу. Тут консультують і проводять операції лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук. Основа команди – фахівці, що практикують разом із 1999 року. Саме вони стояли біля витоків приватної української офтальмології.

Із 2015 року Новий Зір виступає Референтним центром американської компанії Alcon – одного зі світових лідерів у виробництві товарів і техніки для офтальмології. Статус офіційного представника підкреслює високий рівень обладнання і дає можливість навчати колег сучасним технікам хірургії.

Новий Зір Киев 5
Новий Зір Киев
Новий Зір Киев 3
Новий Зір Киев 2
Новий Зір Киев 10
Krivoy-Rog-priemnaya
Krivoy-Rog-priemnaya-2
Новий Зір Киев 8
1 / 34
2 / 34

Переваги

19 років успішної практики. Репутація, перевірена часом!
Новий Зір – референтний центр провідної американської компанії Alcon.
Будь-який пацієнт отримує всі необхідні медичні та юридичні гарантії.
Виконання всіх маніпуляцій згідно з європейськими протоколами.
6 сучасних центрів із єдиними стандартами якості лікування, 11 оптик.
28 лікарів вищої категорії, 9 кандидатів медичних наук

Факт 1

Наші медичні центри приймають пацієнтів без обмежень за віком – це і діти з перших днів життя, і люди після 80 років.

Факт 2

У медичних центрах «Новий Зір» ви отримуєте повну і об’єктивну інформацію про стан очей. Ви можете розраховувати на точний діагноз і підбір найбільш ефективних методик корекції зору. При цьому лікар будує схему лікування індивідуально для кожного пацієнта.

Факт 3

У медичних центрах «Новий Зір» практикують досвідчені фахівці. Це лікарі першої та вищої категорії, кандидати медичних наук. Звернувшись в «Новий Зір», Ви завжди можете розраховувати на якісну і кваліфіковану допомогу.

Факт 4

Перед операцією підписується з пацієнтом договір, у якому обумовлюються всі права пацієнта та аспекти лікування. Оплата послуг – одноразова, за системою “все включено”, без прихованих платежів.

Факт 5

«Новий Зір» надає пацієнтові можливість контролю якості операції. Ми транслюємо процес операції в живому ефірі в хол, де знаходяться родичі пацієнта, якого оперують.

Факт 6

Вся техніка і матеріали, що використовуються нашими фахівцями, мають європейські сертифікати і пройшли необхідну реєстрацію в Міністерстві охорони здоров’я України.

Факт 7

Яким Ваш зір буде після операції або корекції, Ви дізнаєтеся до процедури. Лікар дасть прогноз результату лікування на основі даних діагностичного обстеження.

Факт 8

Всі операції і корекції тривають лічені хвилини і проходять безболісно. В цей же день Ви зможете повернутися додому і вести звичний спосіб життя.

Факт 9

Ми знімаємо на відео операції з видалення катаракти, імплантації факічних лінз і хірургії глаукоми: пацієнт отримує гарантоване підтвердження точності дій лікаря.

Факт 10

Після операції всі необхідні медикаменти ви отримуєте безкоштовно.

Факт 11

Ми спостерігаємо кожного пацієнта після операції до одужання. У вас є можливість в будь-який час зв’язатися з черговим лікарем.

Попередній факт
Наступний факт

Відгуки клієнтів

Ірина
Лазерна корекція зору
Я бачу чудово без окулярів і лінз - розповідає із захопленням Ірина, пацієнтка медичного центру "Новий Зір" у Києві. Дівчина...
читати повністю
Надія Леонідівна
Лікування катаракти
"Новий Зір – це найкраща клініка!” – розповідає Надія Леонідівна, пацієнтка медичного центру. Жінка звернулася до нас із проблемою –...
читати повністю
Аня
Лазерна корекція зору
Якщо ви плануєте лазерну корекцію зору чи поки що тільки мрієте про неї, послухайте цей відгук. Такі враження ви можете...
читати повністю
Володимира Василівна
Блефаропластика
“Я прооперувала катаракту. Зробила блефаропластику. Все в Новому Зорі. І дуже задоволена!” – розповідає пацієнтка Володимира Василівна. У жінки з...
читати повністю
Євгенія Кирилівна
Діагностика зору
Новому Зорі неймовірні дослідження. А апаратури такої я в інших клініках не зустрічала. – розповідає в захопленні Євгенія Кирилівна. Пацієнтка...
читати повністю
Виктория
Блефаропластика
Очі – це дзеркало душі. – каже Вікторія, пацієнтка медцентру Новий Зір. – Я хочу сама собі подобатися, і моя...
читати повністю
Світлана Віталіївна
Блефаропластика
У хірурга Оксани Василівни Петренко золоті руки! Відчуття в операційній, ніби я на космічному кораблі! Таким відгуком поділилася з нами...
читати повністю
Ганна Яківна
Лікування катаракти
Ганна Яківна приїхала із Житомирської області. Жінка раніше незворотньо втратила зір на одному оці, а на другому в неї розвилася...
читати повністю
Ірина
Лазерна корекція зору
Цей неймовірний відгук від нашої чарівної пацієнтки Ірини із міста Хмельницький. Дівчина зробила лазерну корекцію зору у нас в медичному...
читати повністю
Світлана Тарабарова
Лазерна корекція зору
Популярна українська співачка Світлана Тарабарова довгий час не наважувалась на лазерну корекцію зору, хоча з дитинства про неї мріяла. Багато...
читати повністю

Наша історія

1999
Головна подія року

У Києві відкривається перший приватний офтальмологічний центр – «Ексімер». Його очолює Георгій Якович Пархоменко. Починається копітка робота по становленню приватної вітчизняної офтальмохірургії.

Українським пацієнтам було запропоновано те, що до цього могли запропонувати відомі зарубіжні медичні центри: високий сервіс обслуговування та новітні методики лікування очних захворювань. Закуповується сучасне обладнання.

Поруч із лікарем Пархоменком постійно працюють його незмінні помічники – хірурги, медсестри, адміністратори, менеджери, інженери. Саме завдяки їх майстерності і згуртованій роботі в тому ж році офтальмологічна школа Георгія Яковича Пархоменка отримала визнання на клінічному тренінгу з лазерної корекції, проведеному на базі Російської Академії природничих наук і на Віденському з’їзді Європейської асоціації катарактальних і рефракційних хірургів.

Починається копітка науково-практична робота на основі перших проведених лазерних корекцій зору. Завдяки сучасній діагностичній базі, стало доступним якісне і всебічне діагностичне обстеження зору.

2000
Головна подія року

Справжнім проривом цього року стало впровадження в практику амбулаторного лікування катаракти методом факоемульсифікації.

Тепер операція триває не більше 10-15 хвилин і не потрібна госпіталізація. З введенням практики факоемульсифікації забуті довгі черги. Процедура стала швидкої і безболісною. Значно скоротився відновний період. Люди починають бачити вже в операційній і відразу після операції повертаються додому. Деякі навіть за кермом власного автомобіля.

Успіх по лікуванню катаракти надихнув колектив, очолюваний Георгієм Пархоменком. Тепер вони починають проводити амбулаторні операції по лікуванню глаукоми методом непроникаючої склеректомії.

У вересні 2000 року на з’їзді Європейської асоціації катарактальних і рефракційних хірургів в Брюсселі, Георгій Якович представив зарубіжним колегам свої практичні напрацювання. Світова спільнота високо оцінила досягнення молодої української приватної офтальмохірургії.

З цього моменту Георгій Пархоменко – постійний учасник міжнародних з’їздів і конференцій. Відбувається обмін досвідом з американськими, французькими та італійськими колегами.

2001
Головна подія року

Впроваджується нова методика корекції короткозорості і далекозорості – імплантація факічних інтраокулярних лінз Артізан.

Тепер наші фахівці можуть поліпшити зір пацієнтам з протипоказаннями до лазерної корекції, наприклад при тонкій рогівці або при високих ступенях порушення рефракції (більше 8,0 діоптрій).

Медичний центр отримує Сертифікат про проходження Розширеного курсу по імплантації факічних інтраокулярних лінз Артізан (Гронінген, Нідерланди).

Провідні лікарі беруть участь в Російському симпозіумі з рефракційної хірургії (Москва).

В цьому році впроваджується новий метод анестезії при операціях – крапельна (без застосування уколів).

У 2001 році в команду до Георгія Пархоменка увійшли Тетяна Манойло і Зоя Гурбик.

2002
Головна подія року

З вересня 2002 року київський «Ексімер» стає клінічною базою кафедри офтальмології Національного медичного університету ім. Богомольця.

За три роки роботи тисячі людей знайшли новий зір завдяки фахівцям команди Пархоменка. У зв’язку зі зростаючим потіком пацієнтів Георгій Якович піднімає питання про розширення медичного центру. Незабаром медики переїжджають в нове, більш просторе приміщення. Для необхідності розширення спектра послуг з ініціативи головного лікаря в медцентрі з’являється дитяча офтальмологія.

З вересня 2002 року київський «Ексімер» стає клінічною базою кафедри офтальмології Національного медичного університету ім. Богомольця, а сам лікар Пархоменко починає проводити імплантації моноблочних ІОЛ – останньої розробки штучного кришталика.

У цьому ж році він виступає з доповіддю на Російському симпозіумі з рефракційної та пластичної хірургії ока (Москва) і на з’їзді Європейської асоціації катарактальних і рефракційних хірургів (Ніцца).

Постійно удосконалюючи свою майстерність, Георгій Якович проходить курс підвищення кваліфікації за рефракційної хірургії (Мілан), курс підвищення кваліфікації з видалення катаракти методом факоемульсифікації (Ніцца).

2003
Головна подія року

Відкривається філія в Хмельницькому. Тепер жителі цього міста будинки можуть отримати офтальмологічну допомогу столичного рівня.

У медичному центрі відкриваються два нових напрямки: реконструктивна і вітреоретинальна хірургія. Але головною подією стає відкриття філії в місті Хмельницькому. Тепер жителі цього міста вдома можуть отримати офтальмологічну допомогу столичного рівня.

З 22 по 24 травня 2003 року в Києві в «Президент-готелі «Київський» проходить Міжнародний офтальмологічний симпозіум, організатором якого виступила американська компанія Alcon. В рамках симпозіуму проводиться «Жива хірургія катаракти». Близько двохсот учасників з різних країн світу спостерігали за ходом найскладніших операцій. Доктор Пархоменко показує свою майстерність «наживо». Все, що відбувалося в операційній транслювалося на великому екрані конференц-залу «Президент-готелю».

У грудні того ж року Георгій Якович повторив в «Центрі мікрохірургії ока» подібний майстер-клас «живої хірургії» для столичних і регіональних лікарів-офтальмологів. Протягом року він взяв участь у з’їзді Європейської асоціації катарактальних і рефракційних хірургів (Мюнхен), став членом Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів і членом Американського товариства катарактальної і рефракційної хірургії.

2004
Головна подія року

У жовтні в Києві відкривається перший медичний центр “Новий Зір”. Центр в Хмельницькому також починає працювати під брендом “Новий Зір”.

2004 рік став переломним для колективу, очолюваного Георгієм Яковичем Пархоменком. Прагнучи впровадити ефективні технології відновлення зору і використовувати сучасне медичне обладнання, приймається колегіальне рішення відкрити новий медичний центр.

У жовтні 2004 року відкривається медичний центр «Новий Зір». Він оснащується сучасним технологічним обладнанням. Практично вся команда: лікарі-оптометристи, медичні сестри, офтальмохірурги, інженери, адміністратори і менеджери переходять в стіни нового медичного центру. Ті люди, які працювали разом з доктором Пархоменком, – тепер команда медцентру «Новий Зір». Серед них Тетяна Манойло, Марина Куліш, Зоя Гурбик.

Величезний досвід і широкі можливості дозволяють впровадити в практику нові послуги: «Супер Ласік», «Гарант Фейко», систему «Оптималь». Завдяки їм з’явилася можливість відновлювати не тільки високу гостроту зору, а й оптимальну його якість: чіткість, яскравість, контрастність.

Перебування в стінах центру «Новий Зір» стає надзвичайно комфортним. Система діагностування та лікування, відточена за довгі роки практики, стає ще більш досконалою. У цьому ж році до медцентру Георгія Яковича приєднується Хмельницький центр, який також починає працювати під брендом «Новий Зір».

Поступово направляються інвестиції на вдосконалення технологій і матеріально-технічної бази, проводиться постійне навчання медичного персоналу. Фахівці центру «Новий Зір» постійно вдосконалюють свої знання на міжнародних з’їздах і конференціях. Це дає можливість розробити і впровадити ряд важливих проектів і програм: створення навчального центру для лікарів-офтальмологів і співробітництво з відомими медичними центрами.

2005
Головна подія року

Впроваджується мультифокальна хірургія. Завдяки імплантації спеціальної лінзи ReSTORE з’явилася можливість корекції вікової далекозорості.

Завдяки методиці лазерної корекції Super LASIK, вдалося відновити гостроту зору вище 100%. Тепер зір 120-150% після лазерної корекції є звичайною практикою. У щоденній клінічній діяльності також використовують імплантацію факічних лінз Artisan. Цю методику застосовують при протипоказаннях до лазерної корекції як альтернативу їй або при дуже високих ступенях порушення зору.

Справжньою подією року стало впровадження мультифокальної хірургії. Завдяки імплантації спеціальної лінзи ReSTORE з’явилася можливість корекції вікової далекозорості. Починаючи з цього року наші лікарі постійно консультують в регіональних представництвах обласних центрів України. Наш менеджмент впроваджує спеціально розроблену соціальну програму для пенсіонерів.

У березні 2005 року головний лікар медичного центру «Новий Зір» Георгій Якович Пархоменко взяв участь в науково-практичному семінарі «Попередження сліпоти у дітей в Україні». На щорічному з’їзді Європейських катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS) в Лісабоні Георгій Якович Пархоменко виступив з доповіддю, присвяченою профілактиці ускладнень ексимер-лазерної корекції зору шляхом застосування мітоміцину-С. Дана методика всесвітньо визнана і застосовується в Україні тільки в медичному центрі «Новий Зір». Патент на її винахід належить нашому офтальмохірургу Ларисі Миколаївні Коваленко.

У жовтні 2005 року в Києві пройшов 4-й Міжнародний симпозіум з офтальмохірургії «Сучасні досягнення в хірургії переднього та заднього сегментів ока» з практичним семінаром «Жива хірургія». У роботі симпозіуму взяли участь наші фахівці. В рамках практичного семінару «Жива хірургія» була проведена телевізійна трансляція операції з видалення катаракти, а також лазерна корекція зору в київському медичному центрі «Новий Зір». Факоемульсифікацію катаракти виконував головний лікар, кандидат медичних наук, лікар-офтальмолог вищої категорії Георгій Якович Пархоменко. Лазерну корекцію демонструвала лікар-офтальмохірург вищої категорії, провідний спеціаліст центру «Новий Зір» Лариса Миколаївна Коваленко.

2006
Головна подія року

Розширюючи свою присутність в регіонах України, в жовтні 2006 року відкривається медичний центр “Новий Зір” у Дніпропетровську.

У лютому 2006 року Георгій Якович Пархоменко взяв участь у Всесвітньому конгресі офтальмологів в бразильському Сан-Пауло, де зробив доповідь про розвиток катарактальної хірургії в Україні.

В Одесі 16-19 травня відбувся XI Всеукраїнський з’їзд офтальмологів, на якому зі стендовою доповіддю виступила лікар-офтальмохірург медичного центру «Новий Зір» Лариса Миколаївна Коваленко.

В цьому ж році лікарі нашого медичного центру отримали патент на спільну з Російською Академією наук розробку відеокомп’ютерного лікування косоокості. Ця система дозволяє досягти правильного положення очей, відновити бінокулярний зір у 70% випадків без хірургічного втручання.

Впроваджуючи в практику останні досягнення світової офтальмології, в червні 2006 року в медичних центрах «Новий Зір» починають використовувати нову розробку фірми Alсon – інтраокулярну лінзу AcrySof IQ Natural. Імплантація цих лінз дає принципово нову якість зору при різних умовах освітлення. Спеціальна технологія їх виготовлення дозволяє бачити чітке і ясне зображення навіть в нічний час, а так само позбавляє від відблисків і засвітів при яскравому освітленні.

Розширюючи свою присутність в регіонах України, в жовтні 2006 року відкривається медичний центр «Новий Зір» у Дніпропетровську. Мешканці Дніпропетровського регіону отримали відмінну можливість в обласному центрі лікувати очі за сучасними методиками і на точному обладнанні.

Медичні центри «Новий Зір» завжди асоціюються у пацієнтів з досвідченими лікарями. На підтвердження цього наші фахівці постійно вдосконалюють свою майстерність, підвищуючи кваліфікацію. Головному лікарю Дніпропетровського медичного центру «Новий Зір» Ларисі Миколаївні Коваленко присвоєно найвищий лікарська категорія. Готується до захисту кандидатської дисертації офтальмохірург Тетяна Володимирівна Манойло. Піклуючись про здоров’я наших пацієнтів, ми продовжуємо поповнювати комплекс діагностичної та хірургічної апаратури. Тепер наші пацієнти в підтвердження діагнозу можуть отримати якісні фотографії очного дна і сітківки, зроблені на камері «Фундус», виробництва Carl Zeiss.

2007
Головна подія року

У київському медичному центрі “Новий Зір” спільно з українським представництвом американської компанії Alcon була встановлена операційна система Infiniti. А в Черкасах був відкритий ще один сучасний центр системи “Новий Зір”.

Розширюючи спектр послуг, з 2007 року в кожному центрі «Новий Зір» відкривається оптика. Тепер всі бажаючі придбати якісні окуляри, оправу і контактні лінзи можуть це зробити прямо в медичному центрі. Крім коригуючої оптики, тут представлений широкий спектр сонцезахисних окулярів провідних світових брендів.

2-4 лютого 2007 року в Афінах (Греція) відбувся XI Європейський конгрес катарактальних і рефракційних хірургів, на якому «Новий Зір» представляла офтальмохірург Зоя Гурбик. На конгресі було приділено велику увагу проблемам безпеки лазерних корекцій. Основною темою виступів було обговорення методик, що сприяють підвищенню не тільки гостроти зору, але його якості.

У березні 2007 року медичний центр «Новий Зір» відкритий в Запоріжжі. Мешканці Запоріжжя та області отримали принципово новий рівень діагностики та лікування очних захворювань. Запорізьке представництво пропонує сучасні методи комп’ютерної діагностики, нові методики апаратного і терапевтичного лікування, консультації досвідчених українських фахівців.

У травні 2007 року в Київському медичному центрі «Новий Зір» спільно з українським представництвом американської компанії Alcon була встановлена операційна система Infiniti. Ця установка призначена для хірургії катаракти і має ряд ексклюзивних нововведень. Завдяки технології Ozil (торсіонний ультразвук) значно зменшується час операції, збільшується безпека і ефективність видалення кришталика. Як показали клінічні дослідження, після впливу системи Infiniti, клітини ендотелію рогівки зберігаються, а її набряк знижується. Головне досягнення Infiniti – зменшення розрізу до рекордних показників 2,2 мм. Технологія Aqualase (вимивання кришталика) забезпечує відсутність ризику термічних ускладнень і зниження ризику розривів задньої капсули ока.

18-19 травня 2007 року в Вероні (Італія) проходив з’їзд ACTS ( «Передові технології хірургії катаракти»). На форум були запрошені провідні офтальмохірурги з 39 країн світу, в тому числі головний лікар медичних центрів «Новий Зір» Георгій Якович Пархоменко. В рамках форуму він провів дві показові операції і продемонстрував перед зарубіжними колегами останні досягнення наших фахівців в області лікування катаракти.

У травні 2007 року Київський медцентр «Новий Зір» успішно пройшов акредитацію в Міністерстві охорони здоров’я України та був визнаний медичним центром вищої категорії.

Також в 2007 році Київський медцентр «Новий Зір» визнано кращим за підсумками національного рейтингу «100 кращих товарів та послуг» за 2006 рік. Це визнання багаторічної праці колективу високопрофесійних лікарів, яких очолює один з кращих офтальмохірургів України Георгій Якович Пархоменко.

У травні 2007 року відкрився новий центр «Новий Зір» в Черкасах. Мешканці Черкаської області тут проходять точну діагностику зорової системи, а також отримують кваліфіковану консультацію досвідчених дорослих і дитячих офтальмологів України. До того ж в Черкаському центрі проводяться операції з видалення катаракти, лікування глаукоми та захворювань сітківки. Черкаський медичний центр «Новий Зір» оснащений сучасним лікувально-діагностичним обладнанням виробництва США, Європи і Японії. Лікарі медцентру володіють прогресивними методиками відновлення зору, що дозволяють підібрати напрямок лікування за індивідуальними показниками кожного окремого пацієнта.

16-17 червня в Донецьку відбувся 5-й симпозіум «Сучасні досягнення хірургії передніх і задніх сегментів ока». На ньому з доповідями виступили шість фахівців центрів «Новий Зір». Також в рамках симпозіуму проводився круглий стіл, на який був запрошений головний лікар медичних центрів «Новий Зір» Георгій Якович Пархоменко.

У липні 2007 року в Київському центрі «Новий Зір» встановлено нове діагностичне обладнання – ендотеліальний безконтактний мікроскоп SP-3000P Topcon corporation (Японія). Цей апарат призначений для аналізу ендотелію, внутрішніх клітин рогівки, що відповідають за її прозорість. Мікроскоп покликаний вивчати стан клітин і їх кількість. На підставі отриманих даних оцінюється ризик хірургічних втручань. Також дані, отримані за допомогою SP-3000P Topcon, дозволяють точно підібрати методику лікування. Установка устаткування такого класу дозволяє ще більше підвищити безпеку офтальмохірургії. Він незамінний для вивчення дистрофічних процесів в рогівці.

Ось вже багато років фахівці медичних центрів «Новий Зір» не перестають щодня творити чудеса, повертаючи людям найцінніше – можливість бачити своїх близьких, рідних, дітей та онуків, насолоджуватися красою природи, захоплюватися досконалістю її фарб, ліній і форм. У найближчих планах – подальше регіональне розширення, поліпшення рівня обслуговування, оновлення технічної бази. Тут завжди пильно стежать за розвитком світової офтальмології і не забувають впровадити в свою практику всі останні її досягнення.

2008
Головна подія року

Уряд України високо оцінив досягнення фахівців медичних центрів “Новий Зір”. За значний внесок у розвиток охорони здоров’я в Україні та вагомі трудові досягнення Кабінет міністрів України нагородив наш колектив почесною грамотою!

Лікарі медичних центрів «Новий Зір» постійно вдосконалюють свою майстерність і підвищують професійний рівень, займаючись науковою роботою. До 2008 року кількість кандидатів медичних наук, які працюють в медичних центрах «Новий Зір» досягло семи чоловік. Свої кандидатські дисертації захистили рефракційні хірурги Тетяна Володимирівна Манойло і Лариса Миколаївна Коваленко.

Найважливішою подією цього року став найбільший міжнародний конгрес Американського товариства катарактальних і рефракційних хірургів, який пройшов з 4 по 9 квітня в Чикаго. У ньому брали участь кращі офтальмологи більше 70-ти країн світу. З останніми досягненнями світової офтальмології в складі української делегації ознайомився і головний лікар медичних центрів «Новий Зір» Георгій Пархоменко.

В рамках особистої зустрічі він поділився українським досвідом проведення лазерної корекції зору з одним з розробників цього методу Іоаннісом Паллікарісом.

Серед найважливіших тем, розглянутих учасниками симпозіуму, Георгій Пархоменко особливо відзначив сучасні аспекти лікування захворювань рогівки і глаукоми. «Ми обговорили останні розробки в лікуванні цих серйозних хвороб. Це дуже важлива інформація, яку ми неодмінно будемо використовувати в своїй практиці, тим самим, підвищуючи якість і безпеку лікувального процесу», – зазначив український офтальмолог.

Фахівці медичних центрів «Новий Зір», продовжують постійно впроваджувати в свою повсякденну лікувальну практику останні досягнень світової офтальмології. Так, в цьому році в переліку послуг з’явився новий метод обстеження сітківки – аутофлюоресценція очного дна, і методика лікування кератоконуса – кросслінкінг.

Нашим фахівцям вдалося добитися і значного результату в проведенні лазерних корекцій зору. У пацієнта, що страждає на короткозорість -6Д, (20% зору), гострота зору збільшилася до 150%! Випадки досягнення гостроти зору вище 100% стають буденними в щоденній офтальмохірургічних практиці лікарів медичних центрів «Новий Зір». Тепер, завдяки останнім досягненням світової офтальмології, пацієнти зможуть отримувати виняткову точність, безпеку і найбільш високі результати лікування, які раніше були недоступні.

Нарешті, в кінці року відбулася ще одна знаменна подія. Уряд України високо оцінив досягнення фахівців медичних центрів «Новий Зір». За значний внесок у розвиток охорони здоров’я в Україні та вагомі трудові досягнення Кабінет міністрів України нагородив наш колектив почесною грамотою!

2009
Головна подія року

Триває розширення медичних центрів “Новий Зір”. Чергова філія відкрилася в жовтні в Сумах.

Прагнення надавати якісні офтальмологічні послуги знайшло продовження в поповненні числа лікарів медичних центрів «Новий Зір». Тепер наші пацієнти можуть скористатися консультацією або прооперуватися у відомого українського вченого і хірурга – Сергієнко Миколи Марковича.

Микола Маркович – легенда української офтальмології. Багато офтальмохірургів України вважають його своїм наставником. Саме він стояв біля витоків вітчизняної школи мікрохірургії і більше 30 років очолював кафедру очних захворювань при Київській медичній академії післядипломної освіти. На його рахунку десятки тисяч операцій і тисячі наукових праць!

Фахівці медичних центрів «Новий Зір» активно займаються науковою діяльністю і беруть участь в міжнародних з’їздах і конференціях. З безлічі таких заходів, які пройшли в 2009 році, варто виділити Європейський з’їзд офтальмологів, що пройшов в червні в Амстердамі. В обговоренні тем конгресу брали участь фахівці медичних центрів «Новий Зір» – Ірина Деряпа, Тетяна Манойло і Лариса Коваленко.

Проводяться важливі офтальмологічні дослідження. Одне з таких досліджень присвячено вивченню глаукоми у дітей. Проведення такого масштабного і відповідального дослідження довірено саме медцентру «Новий Зір». Це стало можливим завдяки планомірній інтеграції медичних центрів «Новий Зір» в світове офтальмологічне співтовариство, а також впровадження високих стандартів лікування та оснащення медичних центрів. У дослідженні брали участь відомі офтальмологи США, Англії, Франції, Німеччини, Іспанії, Італії та низки інших країн.

Активно триває поліпшення технічного оснащення медичних центрів «Новий Зір». Остання новинка – сучасна цифрова камера з найвищої роздільною здатністю ImageCam 2 (ОCULUS, Німеччина). Завдяки цьому приладу з’явилася можливість фотофіксації різних відділів і структур очного яблука. Така процедура не замінна за необхідності динамічного спостереження за станом зорової системи і дозволяє приймати оптимальні рішення про методику і спосіб лікування.

У 2009 році фахівці медичних центрів «Новий Зір» впровадили в повсякденну лікувальну практику нову методику лазерної корекції Super Lasik Thin Flap (Супер ЛАСИК з ультратонким клаптем). Специфіка методу корекції така, що перед лазерним впливом формується і відокремлюється клаптик рогівки. Принципова відмінність нової методики і її головна перевага в можливості формування ультратонкого клаптика. Якщо при звичайній методиці його товщина складає 130-140 мікрон, то технологія Super Lasik Thin Flap дозволяє досягнути товщини 100-110 мікрон. Фактично це економія 20-30% каркаса рогівки ока. Це дозволяє підвищити прогнозованість результату корекції, розширити спектр її застосування і значно скоротити відновний період.

Триває і розширення медичних центрів «Новий Зір». Чергова філія відкрилася в жовтні в Сумах. Завдяки цій події жителям Сум і області відкрилися широкі можливості сучасної офтальмології. У Сумському медичному центрі можна пройти точну діагностику всієї зорової системи, а також отримати кваліфіковану консультацію досвідчених офтальмологів. Крім того, тут проводиться якісне лікування катаракти, глаукоми, захворювань сітківки, а також дитячих очних захворювань. Як і всі інші медичні центри «Новий Зір», Сумський центр оснащений сучасним лікувально-діагностичним обладнанням виробництва США, Німеччини та Японії.

2010
Головна подія року

Сучасний медичний центр системи “Новий Зір” був відкритий у Харкові

Високий професійний рівень фахівців медичних центрів «Новий Зір» з кожним роком підтверджується на дедалі більшій кількості конгресів, з’їздів і симпозіумів різного рівня, в яких наші лікарі беруть участь. І беруть участь вони в цих престижних форумах, не тільки як слухачі, а й як доповідачі.

Зокрема в 2010 році на XII з’їзді офтальмологів України в Одесі, свої доповіді представили фахівці медичних центрів «Новий Зір»: Тетяна Манойло, Анна Турчин, Лариса Коваленко, Сергій Медведчук, Світлана Присяжна.

У листопаді в Києві пройшла науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні досягнення офтальмохірургії». Фахівці центрів «Новий Зір» представили велику кількість доповідей. Були порушені теми лікування катаракти і кератоконуса, а також тема лазерної корекції зору і імплантації факічних лінз.

У Світовому конгресі з офтальмології в Берліні, брали участь кандидати медичних наук: Ірина Деряпа, Лариса Коваленко і Тетяна Манойло. Наші фахівці обмінялися досвідом офтальмохірургії зі своїми європейськими колегами і ознайомилися з останніми досягненнями світової медицини.

На початку вересня в Парижі відбувся Європейський конгрес катарактальних і рефракційних хірургів. Фахівці медцентрів «Новий Зір» представили безліч доповідей, деякі з яких відразу ж були надруковані в спеціалізованих медичних журналах Німеччини і Франції!

На сьогоднішній день, фахівці медичних центрів «Новий Зір» провели тисячі операцій з відновлення зору. Саме тому доповіді фахівців центрів «Новий Зір» викликають великий інтерес на міжнародних форумах і конгресах.

Ну і звичайно запам’ятався 2010 рік ще однією важливою подією – в Харкові був відкритий сучасний медичний центр «Новий Зір». Він оснащений сучасним лікувально-діагностичним обладнанням виробництва США, Німеччини та Японії. Головним консультантом харківського медичного центру «Новий Зiр» стає знаменитий український офтальмолог, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедрою очних хвороб Харківського державного медичного університету Павло Андрійович Бездітко.

2010 рік пройшов під знаком динамічного розвитку медичних центрів «Новий Зiр», що в умовах глобальної економічної кризи стало можливим завдяки злагодженій роботі та довірі пацієнтів!

2011
Головна подія року

У жовтні, в Києві, за адресою вул. Срібнокільська, 3в (м. Позняки, ТЦ Сільвер), був відкритий центр безопераційної корекції зору “Новий Зір”.

Незмінна якість, відповідальність і постійний розвиток дозволили медичним центрам «Новий Зір» знову підтвердити свої позиції. За офіційними даними Державного комітету статистики України, відповідно EUROPEAN STANDART RATING, медичний центр «Новий Зір» посів 5-е місце серед 350 000 різнопрофільних підприємств і був визнаний лідером серед офтальмологічних центрів України (КВЕД 85.11.0 Діяльність лікарняних закладів)!

Досвід наших фахівців оцінили і державні освітні установи. Так, Харківській медичний центр «Новий Зір» отримав статус клінічної бази кафедри офтальмології Харківського національного медичного університету. У стінах Харківського центру «Новий Зір» майбутні лікарі-офтальмологи можуть навчатися останнім досягненням в лікуванні захворювань очей і знайомитися з новими розробками світової офтальмохірургії. Цей практичний досвід рівноцінний стажуванню в відомих зарубіжних медичних центрах і в майбутньому допоможе істотно підвищити якість офтальмологічної допомоги для всіх жителів Харківського регіону.

На найбільшому міжнародному з’їзді офтальмологів, який пройшов в цьому році в Мілані і був присвячений лікуванню кератоконуса і кросслінкінгу рогівки, Україну представляли медичні центри «Новий Зір» в особі кандидата медичних наук Тетяни Манойло. Вона поділилася досвідом із зарубіжними колегами і обговорила з членом президії Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів професором Даном Епштейном питання про проведення чергового з’їзду в Україні.

Тим часом фахівці центрів «Новий Зір» продовжують впроваджувати в свою повсякденну лікувальну практику останні досягнення світової офтальмології.

Так, в квітні 2011 року в медичних центрах «Новий Зір», стали доступні дві інноваційні моделі ІОЛ від американської компанії Alcon. Це факічна лінза AcrySof CACHET, яка допоможе тим, для кого застосування лазерної корекції зору обмежено або протипоказано. І остання модель ТОП-лінійки ReSTOR – мультифокальна торична ІОЛ AcrySof IQ ReSTOR, яка застосовується для лікування катаракти і корекції вікової далекозорості (пресбіопії).

У липні цього року були проведені операції з імплантації пристрою EX-PRESS для хірургії глаукоми. Імплантація цієї розробки Alcon – пристрою EX-PRESS стала справжнім проривом в лікуванні такого небезпечного захворювання як глаукома. Тепер, незалежно від ступеня тяжкості і занедбаності захворювання, українським пацієнтам доступно швидке і ефективне лікування глаукоми і компенсації внутрішньоочного тиску навіть у складних випадках. У всьому світі процедура імплантації пристрою EX-PRESS визнана менш травматичною і більш ефективною, ніж традиційна НГСЕ (непроникаюча глибока склеректомія). І найголовніше, що процедуру імплантації пристрою EX-PRESS можливо поєднувати з факоемульсифікацією (хірургією катаракти) і імплантацією ІОЛ!

Не пройшов 2011 рік й без появи нового медичного закладу, під брендом «Новий Зір». У жовтні, в Києві, за адресою вул. Срібнокільська, 3в (м. Позняки, ТЦ Сільвер), був відкритий центр безопераційної корекції зору «Новий Зір». Тут представлені тисячі оправ найвідоміших світових виробників. Вся продукція має сертифікати якості. У новому центрі можна пройти повноцінне діагностичне обстеження зору, підібрати окуляри або контактні лінзи, а також виконати безопераційні процедури з відновлення зору.

2012
Головна подія року

Новий центр був відкритий в Кривому Розі. Наш хірург Андрій Коваленко встановив всеукраїнський рекорд за часом оперування катаракти.

Постійне оновлення технічної бази – одна з головних складових успішного розвитку. Саме тому медичні центри «Новий Зір» постійно стежать за останніми розробками в світовій офтальмології та впроваджують їх у своїй повсякденній лікувальній практиці.

Так, в 2012 році технічна база медичних центрів «Новий Зір» поповнилася двома сучасними офтальмологічними установками – ексімерним лазером Amaris і апаратом для хірургії катаракти і сітківки Constellation Vision System.

Лазер класу HQ Amaris 500 – остання розробка в області Ексімер-лазерної корекції зору. Головна відмінність цієї лазерної установки від інших ексімерних лазерів – новий баланс точності і швидкості роботи лазера.

Що ж стосується Constellation Vision System, то з його появою хірургія катаракти стала максимально безпечною для пацієнта і, що важливо, комфортною для хірурга. А в області лікування сітківки (вітреоретинальної хірургії) – ця розробка стала гігантським кроком уперед. Всі нововведення, реалізовані в ньому, дозволяють провести операцію швидше і на найбільш високому рівні безпеки.

Дуже важливу увагу приділяється і діагностиці захворювань сітківки. Так, в 2012 році пацієнтам центрів «Новий Зір» стали доступні нові можливості в оцінці стану сітківки. Це стало можливим завдяки використанню інноваційної офтальмологічної лінзи Staurenghi SLO 230.

У вересні 2012 року в Кривому Розі було відкрито сучасний лікувально-діагностичний центр «Новий Зір». Завдяки відкриттю медичного центру в Кривому Розі, криворіжцям і жителям регіону немає необхідності їхати до Києва або до обласного центру, щоб отримати якісну офтальмологічну допомогу столичного рівня.

За два останні роки якість офтальмологічних послуг медичних центрів «Новий Зір» встигли оцінити жителі Харкова. За цей час Харківський «Новий Зір» заслужив визнання з боку тисяч пацієнтів і отримав статус клінічної бази кафедри офтальмології Харківського національного медичного університету. А в 2012 році високий рівень підготовки персоналу, прекрасне технічне оснащення медичного центру і чітка організація лікувального процесу, отримали найвищу оцінку Міністерства охорони здоров’я України. Після успішного проходження акредитації, центру була присвоєна вища категорія. Така акредитація є оцінкою відповідності медичного закладу всім необхідним стандартам вищої державної акредитації!

Примітно, що саме в цьому році унікальне для України досягнення встановив головний лікар саме Харківського центру «Новий Зір», офтальмохірург Андрій Коваленко. 22 листопада 2012 в присутності незалежного експерта та представника Книги Рекордів України ним був встановлений всеукраїнський рекорд за часом оперування катаракти. Одного з 22-х пацієнтів, які оперувалися у Андрія Володимировича в цей день, він позбавив від катаракти за 1 хвилину і 56 секунд! Рекорд був офіційно зафіксований у Книзі Рекордів України та Андрію Коваленко був вручений диплом рекордсмена.

Ну, а однією з головних подій року в європейській офтальмології став ювілейний, ХХХ конгрес Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів, що пройшов в Мілані. Цей найбільший в європейській офтальмології захід зібрав рекордну кількість учасників – 6700 делегатів. Серед них, і провідні хірурги центрів «Новий Зір»: Георгій Пархоменко, Тетяна Манойло, Лариса Коваленко та Андрій Коваленко.

Наші фахівці традиційно були не тільки серед слухачів, а й серед доповідачів конгресу. Так, головний лікар медичних центрів «Новий Зір» Георгій Пархоменко виступав з доповіддю на тему оперативного лікування глаукоми з використанням нової технології – імплантації пристрою EX-PRESS. А Тетяна Манойло підготувала доповідь про можливі ускладнення після лазерної корекції і тактики лікування в цих випадках.

2013
Головна подія року

У київському медичному центрі “Новий Зір” був встановлений фемтосекундний лазер – найсучасніше досягнення світової офтальмології в області роботизованою хірургії очних захворювань.

Його особливість в автоматичному виконанні найбільш важливих етапів хірургічного процесу: виконання рогівкового розрізу, формування круглого отвору в передній капсулі кришталика і дроблення ядра кришталика. Це дозволяє добитися високої точності всіх маніпуляцій, забезпечити високий рівень безпеки хірургії і отримати відмінний результат лікування!

У травні цього року Хмельницький медичний центр «Новий Зір» прийняв своїх перших пацієнтів за новою адресою – вул. Чорновола, 108. Нове приміщення центру в два рази більше за попереднє. На першому поверсі розташувалися кабінети діагностики, консультації, лазерних процедур, оптика, дитяче відділення. На другому поверсі обладнана сучасна операційна, де досвідчені хірурги медичних центрів «Новий Зір» проводять лікування катаракти і глаукоми. Також на другому поверсі розташувався і міні-готель, що, безсумнівно, особливо оцінять мешканці інших міст і сіл Хмельницької області.

У 2013 році в медичних центрах «Новий Зір» у повсякденну практику була впроваджена нова послуга – лікування в розстрочку на 8 місяців без сплати відсотків! Завдяки цій програмі у всіх пацієнтів центрів «Новий Зір» з’явилася відмінна можливість відновити, поліпшити і зберегти свій зір вже сьогодні, не накопичуючи певний час на операцію. Жити вже зараз з відмінним зором, поступово оплачуючи лікування в центрах «Новий Зір»!

Ну, і звичайно в 2013 році було безліч з’їздів, конференцій, симпозіумів та семінарів, на яких побували лікарі медичних центрів «Новий Зір». Особливо потрібно виділити два з них – у Києві та Амстердамі.

Так, у Києві пройшла науково-практична конференція, присвячена 25-річчю Центру мікрохірургії ока, що проходила під егідою Міністерства охорони здоров’я України. У ній брали участь представники понад десяти країн світу. В рамках цього форуму головний лікар центру «Новий Зір» Георгій Пархоменко, провів майстер-клас «живої хірургії» з видалення катаракти на сучасному фемтосекундному лазері.

А в Амстердамі понад 7000 делегатів з усього світу взяли участь у щорічному, 31-му конгресі Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів. Традиційно в числі учасників і доповідачів цього представницького форуму, були хірурги медичних центрів «Новий Зір» – Георгій Пархоменко, Тетяна Манойло, Лариса Коваленко та Андрій Коваленко.

Наші ексімер-лазерні хірурги виступили з електронною доповіддю за результатами корекції астигматизму на лазерній установці Amaris. А одні з провідних катарактальних хірургів України Георгій Пархоменко та Андрій Коваленко, репрезентували своїм колегам відеофільм з проблеми фемтолазерного видалення катаракти у випадках підвивиху кришталика.

2014
Головна подія року

Медичні центри “Новий Зір” не залишалися осторонь від важливих подій, що відбувалися в нашій країні. З початку Анти-терористичної операції на Сході, виявляється різна допомога українським героям – вводиться безкоштовне лікування військовослужбовців та добровольців, які постраждали під час бойових дій в зоні АТО, в тих випадках, коли їх травми і захворювання стосуються офтальмології.

2014 рік – найтрагічніший в історії сучасної України. Медичні центри «Новий Зір» не залишалися осторонь від важливих подій, що відбувалися в нашій країні. З початку Анти-терористичної операції на Сході, надається різна допомога українським героям – вводиться безкоштовне лікування військовослужбовців та добровольців, які постраждали під час бойових дій в зоні АТО, в тих випадках, коли їх травми і захворювання стосуються офтальмології.

Наші фахівці продовжують удосконалювати свою майстерність, відвідуючи і виступаючи на представницьких міжнародних з’їздах і конференціях. Особливо успішним для української делегації став конгрес в Лондоні, де доповідь молодого харківського хірурга медичних центрів «Новий Зір» Анастасії Фарафонової, був удостоєний гранту європейського суспільства катарактальних і рефракційних хірургів.

Головний лікар медичних центрів «Новий Зір» Георгій Пархоменко в цьому році підвищував свій професійний рівень на дуже престижному і представницькому форумі – щорічному засіданні Американської Академії Офтальмології. За словами одного з провідних українських офтальмологів, п’ять днів на такому засіданні, набагато перевершують за якістю і практичною користю, місяці традиційних курсів підвищення кваліфікації.

І особливо приємно зазначити, що все частіше і частіше Георгій Якович, ділиться своїм практичним досвідом з українськими і зарубіжними колегами, проводячи спеціалізовані семінари. Так, в 2014 році головний лікар центрів «Новий Зір» розповідав своїм колегам в Болгарії та Білорусії про особливості імплантації пристрою EX-Press. На цю ж тему він виступав і на конгресі в Лондоні. Відбувалося це на стенді американської компанії Alcon – виробника і розробника пристрою Ex-Press для хірургії глаукоми.

У минулому році продовжилося оновлення матеріально-технічної бази медичних центрів «Новий Зір» і впровадження в повсякденну лікувальну практику нових методів лікування офтальмологічних захворювань.

Так, було відкрито напрям імплантації кератобіоімпланта, що відкриває нові можливості в лікуванні захворювань рогівки.

На принципово новий рівень хірургію катаракти виводить впровадження «Інтелектуальної хірургії катаракти» і «Операційної майбутнього», що об’єднали в собі останні розробки одного з лідерів по виробництву офтальмологічного обладнання та витратних препаратів – компанії Alcon.

«Інтелектуальна хірургія катаракти» – це хірургічна система Centurion, яка контролює кожен крок операції. Разом з мікроскопом LuxOR і катарактальним лазером LensX, вона є невід’ємною частиною «Операційної майбутнього». А своєрідний «навігатор» цього комплексу – система Verion, яка була розроблена для досягнення максимальної точності рефракційних результатів в хірургії катаракти.

Ну, а завершився цей непростий 2014 рік, впровадженням нової методики лазерної корекції Femto LASIK. Виконується ця «безножова» методика на фемто-лазері WaveLight® FS200, випущеному американською компанією Alcon в 2014 році. Луч цього лазера дуже дбайливо ставиться до тканин рогівки. Це забезпечує формування ідеального за всіма параметрами клаптя рогівки, гарантує швидкий і безболісний процес реабілітації і дає найвищі показники післяопераційного зору!

2015
Головна подія року

Київський центр “Новий Зір” став референтним центром американської фірми Alcon – однієї з провідних світових компанії з виробництва і розробці матеріалів, техніки і технологій для офтальмології!

2015 рік для мережі медичних центрів «Новий Зір» став роком динамічного розвитку і відзначився рядом важливих подій.

Перш за все – це визнання з боку американської фірми Alcon. Саме Київський «Новий Зір» став референтним центром однієї з провідних світових компанії з виробництва і розробки матеріалів, техніки і технологій для офтальмології! Статус референтного центру має на увазі проведення різних навчальних заходів для офтальмологів з України та інших країн. Семінари, практичні демонстрації, майстер-класи на базі центру «Новий Зір» дозволять лікарям познайомитися з останніми досягненнями компанії Alcon в області офтальмохірургії, а фахівці центру «Новий Зір» завжди зможуть поділитися своїм клінічним досвідом і знаннями.

Продовжилося оновлення технічної бази медичних центрів «Новий Зір». Так, «Операційна майбутнього», що уже функціонувала в Київському центрі, була укомплектована новою відеокамерою Hitachi. А центри в Дніпропетровську і Харкові отримали в своє розпорядження діагностичний модуль Verion від уже згаданої компанії Alcon. Verion можна назвати своєрідним «навігатором» комплексу «Операційної майбутнього», куди також входять апарат для факоемульсифікації і операційний мікроскоп. Завдяки цій новинці медичні центри «Новий Зір» в Дніпропетровську і Харкові вийшли на новий якісний рівень, і вже зараз можуть запропонувати своїм пацієнтам високу якість, точність і безпеку хірургії катаракти!

З останніх новинок, введених в повсякденну лікувальну практику медичних центрів «Новий Зір» необхідно відзначити лікування непрохідності носо-слізних каналів (дакріоцистит новонароджених). З такою проблемою стикається в середньому близько 6% сімей України. І тепер в київському центрі «Новий Зір» її можна успішно вирішити за допомогою сучасного обладнання і досвідчених фахівців у найзручніший для батьків та їхніх дітей час.

Відвідали фахівці центрів «Новий Зір» і ряд представницьких міжнародних з’їздів і конференцій, на яких традиційно були в числі не тільки слухачів, а й виступали зі своїми доповідями перед світовою офтальмологічною громадськістю. Перш за все, це два форуми в Барселоні – світовий конгрес з дитячої офтальмології та косоокості і з’їзд європейського суспільства рефракційних і катарактальних хірургів.

Ну, і звичайно, найважливіша подія – з’їзд Американської Академії Офтальмології в Лас-Вегасі, де «Новий Зір» представляли провідні лікарі по хірургії катаракти і глаукоми – Георгій Пархоменко та Андрій Коваленко. Отриманий в рамках цих форумів безцінний досвід, безсумнівно допоможе фахівцям центрів «Новий Зір» у розвитку своєї професійної майстерності і позначиться на рівні лікування, а значить, буде дуже до речі всім пацієнтам, які ще роблять вибір «де лікувати захворювання очей»!

2016
Головна подія року

У медичних центрах “Новий Зір” була реалізована благодійна програма, по якій більше 50-ти осіб були прооперовані безкоштовно.

Репутація, перевірена часом

У 2016 році Київському медичному центру «Новий Зір» виповнилося 12 років, а центр в Дніпрі відзначив свій 10-річний ювілей. Високий клас офтальмологічних послуг всіх центрів системи «Новий Зір» був підтверджений присудженням нагороди «Підприємство року 2016» від міжнародного рейтингу «Ліга Кращих».

Також центри «Новий Зір» отримали знак «Рекомендовано» від Асоціації Лазерної медицини України, яким ця організація відзначає ті медичні установи, в яких бездоганно застосовуються лазерне устаткування та технології.

Самовдосконалення і наукові розробки

Постійне вдосконалення своєї роботи – запорука успіху і зростання професійної майстерності фахівців центрів «Новий Зір». Значну роль в цьому відіграє відвідування офтальмологічних з’їздів і конференцій. У 2016 році найважливішим став європейський Конгрес в Копенгагені, на якому спільна доповідь Георгія Пархоменко та Тетяни Манойло була номінована на приз серед 4000 інших робіт.

Значна увага приділяється нашими фахівцями і науковим розробкам. Так, в 2016 році Георгій Пархоменко та головний лікар Черкаського центру «Новий Зір» Сергій Медведчук, отримали патент на нову розробку. Стосується вона хірургічного лікування глаукоми з імплантацією пристрою EX-PRESS. Нова розробка є інноваційною.

Перспективна зміна

Понад десять років роботи медичних центрів «Новий Зір» не могли не призвести до появи нових, перспективних лікарів. Особливо це стосується хірургії очей, в чому особливо сильні провідні фахівці наших центрів. У 2016 році лазерну корекцію в Дніпровському центрі «Новий Зір» стали виконувати місцеві лікарі Олексій Чуйко і Оксана Сергійченко. А харківський фахівець в області лазерної корекції зору Анастасія Фарафонова, в черговий раз була удостоєна іменного європейського гранту як один з найперспективніших хірургів Європи!

Нові технології

Кожен рік приносить все більш досконалі новинки в світовій офтальмології, які дозволяють значно поліпшити як процес лікування і діагностики захворювань очей, так і результати хірургії.

У 2016-му році центри «Новий Зір» спільно з одним зі світових лідерів у виробництві товарів і послуг для офтальмології, американською компанією Alcon, ввели практику міжнародних вебінарів. Їх став проводити головний лікар центрів «Новий Зір» Георгій Пархоменко. За його роботою в Київському центрі, в режимі відео-конференції он-лайн змогли стежити хірурги України та інших країн світу!

Інноваційним стало введення нової технології лікування амбліопії у дорослих «RevitalVision». Крім цього, в 2016 році медичні центри «Новий Зір» почали імплантувати сучасну розробку компанії Alcon – інтраокулярну лінзу AcrySof® IQ PanOptix®. А до числа важливих послуг Київського центру додалася і імплантація кератобіоімпланта на фемтосекундному лазері.

Благодійна ініціатива

Головною ж подією 2016 року для медичних центрів «Новий Зір», стала реалізація благодійної програми, за якою більше 50-ти осіб були прооперовані безкоштовно! Серед прооперованих були герої АТО, їхні родичі, родичі загиблих українських героїв, і просто незаможні люди, яким не під силу самостійно оплатити таку дорогу операцію. Спонсори проекту оплатили всі витратні матеріали для операцій, а колектив медичних центрів «Новий Зір», в тому числі одні з кращих хірургів, виступили як волонтери – обстежували і оперували безкоштовно.

Надалі медичні центри «Новий Зір» також будуть робити все можливе, щоб якісне лікування захворювань очей було доступно соціально незахищеним категоріям громадян України!

2017
Головна подія року

У київському центрі були встановлені два сучасних лазера від відомої американської компанії Alcon, об’єднані в єдиний комплекс “Операційна Люкс”.

У 2017 році медичні центри «Новий Зір» продовжують активну співпрацю з благодійним фондом «Український проект Милосердя». Десятки пацієнтів абсолютно безкоштовно набули нового, повноцінного зору завдяки волонтерській роботі досвідчених фахівців медичних центрів «Новий Зір».

Окрема тема в благодійній діяльності медичних центрів «Новий Зір» – підтримка учасників АТО. Їх безкоштовне лікування – це наш спосіб висловити свою вдячність українським героям за відвагу і мужність. Зусилля медичних центрів «Новий Зір» в 2017 році були відзначені Державною службою ветеранів війни та учасників АТО. Наш колектив отримав Подяку за досягнення в сфері соціального захисту ветеранів війни.

У 2017-му в повсякденну лікувальну практику медичних центрів «Новий Зір» була введена нова методика лікування кератоконуса – імплантація рогівкових сегментів. Застосування даної технології дозволило домогтися гарних післяопераційних результатів навіть для пацієнтів зі складними формами кератоконусу.

Постійне оновлення технічної бази дозволяє центрам мережі «Новий Зір» пропонувати своїм пацієнтам широкий спектр якісних офтальмологічних послуг. Так, в криворізькому медичному центрі «Новий Зір» вперше був встановлений сучасний ексімерний лазер німецької фірми Schwind, а центр у Дніпрі отримав  нове Ексімер-лазерне обладнання останнього покоління.

Головною технологічною новинкою 2017 року стала реалізація проекту «Операційна Люкс». У київському центрі були встановлені два сучасних лазера від відомої американської компанії Alcon. Вони об’єднані в єдиний комплекс, який дозволяє запропонувати інноваційний рівень рефракційної хірургії: автоматизовану лазерну корекцію зору без застосування ножових розрізів – Femto LASIK WaveLight.

Фемтосекундні технології – це тренд сучасної офтальмології. Дана тема є однією з центральних на представницьких з’їздах і конференціях, в яких беруть активну участь фахівці центрів «Новий Зір». Вони виступають з доповідями, діляться із зарубіжними колегами своїм досвідом, обговорюють практичне використання сучасних фемтосекундних лазерів. У 2017 році це були конференція компанії Alcon в Відні і 35-й конгрес Європейського товариства рефракційних та катарактальних хірургів в Лісабоні.

Цей рік став ще одним підтвердженням високих європейських стандартів, яких неухильно дотримуються в медичних центрах «Новий Зір».

2018
Головна подія року

Медичний центр “Новий Зір” був визнаний кращим офтальмологічним центром України за результатами незалежного голосування Всеукраїнського національного проекту «Українська народна премія».

У 2018 році медичний центр «Новий Зір» був визнаний кращим офтальмологічним центром України! Перемога в незалежному голосуванні, проведеному Всеукраїнським національним проектом «Українська народна премія», стала можливою завдяки наполегливій роботі великої команди професіоналів. Постійне прагнення завжди слідувати найвищим стандартам сучасної медицини, знайшло заслужене визнання з боку найбільш вимогливого журі конкурсу – українського споживача!

Важливим нововведенням в роботі медичного центру стала відео і фотодокументація змін периферії очного дна. Тепер вже і пацієнт отримав можливість самостійно побачити ці зміни, що раніше було наочно лише лікарю. Таким чином, діагноз периферичних дистрофій в наших медичних центрах виставляється референтно на підставі доказової медицини.

Як завжди багато важливих подій було в сфері обміну досвідом з українськими і зарубіжними колегами. Наші лікарі відвідали безліч офтальмологічних з’їздів і конференцій, на яких були не тільки в числі учасників, а виступали як доповідачі.

Так, головний лікар центрів «Новий Зір» Георгій Якович Пархоменко виступив на конференції Alcon Innovative Technology Summit в Стамбулі, де взяли участь близько 400 експертів з 32-х країн світу. А кандидат медичних наук Олег Пархоменко виступив з доповіддю на міжнародній конференції The Global Retinal Network Program, присвяченій питанням лікування патології сітківки.

В одному з інтерв’ю, Георгій Якович Пархоменко зауважив: «Я із задоволенням ділюся тим, що знаю, тому що це корисно не тільки для лікарів, які мене слухають, але і для пацієнтів, яких вони будуть лікувати». Ось і в 2018 році Георгій Якович відвідав Грузію, щоб донести до своїх грузинських колег наш досвід по імплантації мультифокальних ІОЛ PanOptix. А в Каїрському університеті пройшов дуже цінний практичний обмін досвідом з професором офтальмології Mohamed Hosny в напрямку фемтокератопластики.

Також в рамках роботи референтного медичного центру компанії Алкон, наш офтальмохірург, Тетяна Манойло відвідала Єреван, де в офтальмологічному відділенні Astghik Medical Center навчала місцевого хірурга Тамару Шахінян роботі на рефракційному комбайні (ексімерний і фемтосекундний лазер), який використовується для проведення лазерних корекцій зору.

І звичайно ж в 2018 році продовжилося активне співробітництво з благодійним проектом «Український Проект Милосердя». Цій ініціативі вже 2 роки і за цей час понад 200 осіб змогли знайти повноцінний зір! У медичних центрах «Новий Зір» завжди вважали, що якісна медицина має бути доступна всім людям. І ми робимо все можливе, щоб допомагати тим, хто не в змозі оплатити кваліфіковане офтальмологічне лікування!

2019
Головна подія року

У 2019, другий рік поспіль, медичний центр “Новий Зір” став переможцем в номінації “Офтальмологічний центр року”.

У 2019, другий рік поспіль, медичний центр “Новий Зір” став переможцем у номінації “Офтальмологічний центр року”. Звичайно, назвати себе найкращим може будь-хто, а ось стати реальним лідером ринку і отримати народне визнання, може тільки переможець “Української народної премії”, за якого проголосували українські споживачі! Ця нагорода яскраве підтвердження того, що ми на правильному шляху, але це ще і величезний стимул, не зупинятися на досягнутому і мотивація вдосконалюватися і рухатися вперед!

Найважливішим складовим постійного прогресу, є оновлення матеріально-технічної бази наших центрів та запровадження нових методів лікування захворювань очей. 2019 рік став по-справжньому роком новинок для багатьох центрів “Новий Зір”! Так, в Дніпрі була встановлена нова вітреоретинальна система CONSTELLATION Vision System. У Харкові новий ексімерний лазер WAVELIGHT EX500. У Хмельницькому лазер для транссклеральной лазерної коагуляції при лікуванні глаукоми і введена у практику технологія лікування кератоконуса методом кросслінкінг.

Ну і звичайно – Київський медичний центр “Новий Зір”. У 2019 тут була проведена перша в Україні операція з видалення катаракти з фемтотехнологіі (FLACS) з кільцем Малюгина і шовного фіксацією капсульного мішка за методом професора Н.М. Сергієнко. І перша в Україні операція з видалення катаракти на фізіологічному внутрішньоочному тиску. Що стало можливим завдяки технології Active Sentry і системі Centurion від американської компанії Alcon!

Як завжди, дуже насиченим був рік щодо офтальмологічних симпозіумів, конференцій і конгресів. Проходили вони в різних країнах світу. Фахівці медичних центрів “Новий Зір” традиційно були не тільки серед учасників а й виступали з докладами на цих представницьких закладах.

У 2019 продовжилося активне співробітництво медичних центрів “Новий Зір” з благодійним проектом “Український Проект Милосердя”. Внесок фахівців наших центрів отримав високу оцінку Міністерства Оборони України. Адже ще з 2014 року центри “Новий Зір” активно допомагають ветеранам і бійцям АТО. І за 5 років ми змогли повернути зір багатьом українським героям!

І ще одним дуже важливим досягненням 2019 року, стало розширення мережі оптик під брендом “Новий Зір”. Нові лікувально-діагностичні центри, з’явилися у Києві на вулиці Здолбунівській (ТЦ Aшан Rive Gauche) і в самому центрі Дніпра в ТРЦ “Мост-Сіті”. Тепер “Новий Зір” – це не тільки 7 сучасних медичних центрів в Києві, Дніпрі, Харкові, Хмельницькому, Черкасах, Сумах та Кривому Розі. А ще 4 лікувально-діагностичних центрів-оптик (3 в Києві, 1 у Дніпрі). У кожному з них усім нашим пацієнтам доступні всі останні досягнення офтальмології і незмінна якість послуг, що і відрізняє лідера української офтальмології – “Новий Зір”!

2020
Головна подія року

2020 й для всього світу став роком пандемії коронавірусу. Введені обмежувальні заходи кардинально змінили наше повсякденне життя. Змусили перебудувати всі бізнес-процеси.

Медичні центри “Новий Зір” швидко адаптувалися до всіх введених обмежень і продовжили впевнено працювати в нових умовах з дотриманням усіх санітарних норм.

Це принесло свої плоди. Ми в черговий раз стали переможцем номінації “Офтальмологічний центр року” в рамках авторитетного національного конкурсу “Українська Народна Премія”.

Отримати цю нагороду втретє поспіль, та ще в умовах глобальної пандемії – цінне та заслужене визнання високого професіоналізму всього персоналу медичних центрів “Новий Зір”. І звичайно ж – новий стимул не зупинятися на досягнутому, постійно підвищувати рівень офтальмологічних послуг!

Незважаючи на всі складнощі, у 2020 році у нас були і оновлення і новинки!

Так, кардинально змінився флагманський центр системи у Києві та салони Оптики в Києві на Глибочицькій та в Дніпрі на В.Жуковського. Новий сучасний дизайн робить перебування в них наших пацієнтів і відвідувачів ще більш комфортним і зручним.

Головними технологічними новинками року, стала система Navilas, впроваджена в Києві. І встановлення в медичному центрі “Новий Зір” у Харкові фемтосекундного лазера LenSx.

Navilas – це перша в Україні роботизована лазерна установка для лікування захворювань сітківки та глаукоми. А завдяки LenSx, у Харкові вперше була проведена лазерна корекція зору за найдосконалішою методикою Femto LASIK.

З огляду на глобальну пандемію, великі міжнародні форуми та з’їзди у 2020 році не проводилися. Основний акцент був зроблений на онлайн конференції. У яких також брали участь наші провідні фахівці.

А головний лікар медичних центрів “Новий Зір” Георгій Пархоменко провів два майстер-класи “живої хірургії” в онлайн режимі, за якими спостерігали близько ста хірургів кількох країн світу.

Не обійшлося у 2020 році і без ювілею. Своє 15-річчя відзначив медичний центр “Новий Зір” в Хмельницькому. Сьогодні – це один з провідних офтальмологічних центрів регіону, в якому приймають тисячі пацієнтів і проводяться сотні операцій щодо збереження, відновлення і поліпшення зору.

Ну а завершився, такий не простий але продуктивний рік, ще однією дуже важливою подією. Команда професіоналів медичних центрів “Новий Зір” поповнилася найдосвідченішим фахівцем, доктором медичних наук, професором Сергієм Могилевським! Це зробило наш колектив сильніше і дає нові можливості, щоб кожен наш пацієнт міг отримати у нас дійсно якісний, НОВИЙ ЗІР!

Ліцензії, сертифікати, нагороди

Спеціалісти
Контакти
Мене турбує
Переглянути центри Новий Зір
на карті України
Київ
Київ, вул. Глибочицька, 17
тел.: +38 (044) 230-80-80
тел.: +38 (068) 716-80-80
Сторінка центру
Харків
Харків, вул. Максиміліанівська, 14
тел.: МЕД.ЦЕНТР: +38 (057) 720-92-20
тел.: +38 (050) 300-88-05
тел.: +38 (098) 802-47-14
тел.: ОПТИКА: +38 (098) 424-08-08
Сторінка центру
Дніпро
Дніпро, вул. В. Жуковського, 21а
тел.: МЕД.ЦЕНТР: +38 (056) 374-06-06
тел.: +38 (067) 625-06-06
тел.: +38 (050) 386-06-06
тел.: ОПТИКА: +38 (098) 550-10-08
Сторінка центру
Кривий Ріг
Кривий Ріг, вул. Церковна, 10
тел.: МЕД.ЦЕНТР: +38 (056) 462-02-62
тел.: +38 (068) 262-02-62
тел.: ОПТИКА: +38 (097) 573-15-02
Сторінка центру
Хмельницький
Хмельницький, вул. Чорновола, 108
тел.: +38 (0382) 70-01-06
тел.: +38 (067) 402-18-73
тел.: ОПТИКА: +38 (067) 537-52-30
Сторінка центру
Черкаси
Черкаси, вул. Чайковського, 49/1
тел.: МЕД.ЦЕНТР: +38 (0472) 59-01-50
тел.: +38 (067) 470-93-00
тел.: ОПТИКА: +38 (098) 428-94-64
Сторінка центру
Суми
Суми, вул. Г.Кондратьєва, 211б
тел.: МЕД.ЦЕНТР: +38 (0542) 66-33-33
тел.: +38 (050) 32-77-900
тел.: +38 (098) 32-77-900
тел.: ОПТИКА: +38 (067) 187-97-14
Сторінка центру
Записатися на консультацію

    Для запису онлайн Записатись