Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

Катаракта - захворювання, при якому каламутніє кришталик ока. Людина помічає, що зображення поступово стає розпливчастим, як ніби він дивиться через запітніле скло.

 

Видалення катаракти можливе виключно оперативним шляхом, шляхом заміни помутнілого кришталика на штучну лінзу.

 

Лікування катаракти слід проводити негайно - як тільки Ви почали відчувати дискомфорт і погіршення зору. Чекати «розвитку» захворювання небезпечно! Згодом ядро кришталика ущільнюється, і маніпуляції з ним ускладнюються.

 

Ознаки та симптоми катаракти

 • Починає погіршуватися зір

Навіть якщо у людини не було короткозорості, вона може з'явитися або посилитися. Це відбувається в тих випадках, коли кришталик мутніє по центру. Відповідно, людина бачить предмети нечітко, йому доводиться частіше міняти окуляри.

 

 • Зображення стає каламутним і розпливчастим

У людини виникає відчуття, що перед очима з'явилася целофанова плівка або запітніле скло.

 

 • Зіниця може змінити колір

У людей із занедбаною формою катаракти, зіниця ока може придбати білуватий, сіруватий або навіть жовтуватий відтінок.

 

 • Знижується або навпаки підвищується чутливість ока до світла

Люди іноді помічають, що світ навколо став якимось тьмяним. Предмети виглядають розмито. Може спостерігатися непереносимість яскравого світла. Люди відзначають, що в похмуру погоду або в сутінках зір стає краще і предмети видно чіткіше. Така ситуація характерна для помутніння кришталика в центральній частині.

 

У центрі «Новий Зір» встановлять точний діагноз, розкажуть як зберегти і поліпшити зір

 

Всього 10-15 хвилин, і Ви отримаєте максимально можливу гостроту і чіткість зору

ДЛЯ ВСІХ

без обмежень за віком

БЕЗПЕЧНО

використовується сучасне обладнання провідних світових виробників

БЕЗБОЛІСНО

застосовується місцева крапельна анестезія, без уколів

ЕФЕКТИВНО

зір повертається вже в день операції

НАДІЙНО

оперують лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук

ЗРУЧНО

мінімальний відновлювальний період

ВИГІДНО

діють спеціальні програми знижок

Скільки займе часу лікування катаракти?

Перший день - діагностика

До проведення операції необхідно пройти комплексне діагностичне обстеження. Воно займе 2-2,5 години. Цей час необхідний для визначення всіх параметрів ока і встановлення точного діагнозу.

Другий день - операція

Операція триває в середньому 10-15 хвилин. Процедура проводиться під місцевою крапельної анестезією і проходить абсолютно безболісно. В цей же день Ви зможете повернутися додому і вести звичний спосіб життя, без обмежень на зорові навантаження: читаєте, дивитеся телевізор, працюєте за комп'ютером.

Третій день - огляд

Після контрольного огляду лікарем нашого медичного центру Ви повертаєтеся до робочого ритму: керуєте автомобілем, працюєте, займаєтеся домашнім господарством.

curved arrow

За бажанням пацієнта всі три етапи можна провести за один день

Ви можете в будь-який момент позбутися катаракти, і повернутися до повноцінного життя. Головне - наважитися!

 

Методики видалення катаракти

Факоемульсифікація

Сучасна ультразвукова методика видалення катаракти.

ЭЦе швидка і безпечна процедура. Вона проводиться амбулаторно. Зір почне поліпшуватися відразу після операції. Ви повернетеся додому в той же день. Ніяких значних обмежень в післяопераційному періоді немає.

Етапи проведення операції катаракти

 • Місцева крапельна анестезія, без застосування уколів

 • Виконання мікророзрізу 2 мм

 • Введення спеціального наконечника

 • Дроблення кришталика за допомогою ультразвуку

 • Видалення залишків кришталика

 • Розміщення гнучкої інтраокулярної лінзи (ІОЛ)

 • Самогерметизація розрізу, без необхідності накладення швів

Рішення про операцію приймається виключно після ретельного діагностичного обстеження та рекомендацій досвідченого лікаря-офтальмохірурга. Схема лікування складається індивідуально з урахуванням особливостей параметрів ока, ступеня і форми захворювання. Тільки тоді можна домогтися максимально можливих показників якості зору.

Фемтохірургія

Автоматизована безножева хірургія катаракти. Американський стандарт.

Фемтосекундний лазер відкриває нову еру в катарактальної хірургії. Його особливість - в автоматизованому виконанні найважливіших етапів хірургічного процесу:

 • рогівковий розріз;

 • формування круглого отвору в передній капсулі кришталика;

 • дроблення ядра кришталика.

Це дозволяє домогтися неймовірної точності всіх маніпуляцій, забезпечити високий рівень безпеки хірургії і отримати відмінний результат лікування.

До недавнього часу операцію за допомогою такої установки можна було зробити в Європі і США. Тепер цей технологічний апарат є в Україні.

Операція виконується амбулаторно, в режимі одного дня.

 • БЕЗПЕКА

  Особливістю операції є дроблення лазером помутнілого кришталика крізь рогівку, не порушуючи її цілісності.

 • ТОЧНІСТЬ

  Фемтосекундний лазер робить точні рогівкові розрізи. Вони краще герметизуються, що дозволяє уникнути інфекційних ускладнень.

 • ІННОВАЦІЇ

  Лазер оснащений системою сканування, яка формує 3D модель внутрішніх структур ока. Комп'ютер розраховує положення кришталика, стан капсульного мішку і зв'язок кришталика. Точність розрахунків визначає найбільш високу якість післяопераційного зору.

 • ШВИДКЕ ВІДНОВЛЕННЯ І ВІДМІННИЙ РЕЗУЛЬТАТ

  Фемтосекундна хірургія дозволяє уникнути втрати ендотеліальних клітин і термічної травми рогівки ока. Це забезпечує якнайшвидше відновлення зору після операції і більше задоволення результатом хірургії.

Відмінності фемто-технології

Ультразвукова процедура Лазерна процедура (фемто-технологія) Переваги фемто-технології
     
Розріз рогівки виконується хірургом вручну. Є пряма залежність якості маніпуляції від техніки, досвіду і кваліфікації хірурга (хірургічний фактор). Розріз рогівки виконується автоматично, по точно запрограмованим параметрам. Хірургічний фактор виключено. Зменшення післяопераційного астигматизму і, як наслідок, вище гострота зору
В процесі операції лікар орієнтується на зображення в мікроскопі. Оцінка ситуації проходить суб'єктивно. Операція виконується роботизовано, строго по заданим параметрам. Хірургічний фактор повністю виключено. Виключені непередбачувані ситуації під час операції: всі параметри ока контролюються кожну секунду операції
Хірург пінцетом робить отвір в передній капсулі кришталика. Правильність форми і точність розміру цього отвору повністю залежить від кваліфікації хірурга. Промінь лазера по запрограмованим параметрам утворює отвір ідеальної форми незалежно від анатомічних особливостей пацієнта Відсутність післяопераційних ускладнень: кришталик буде максимально надійно зафіксований. Зменшується ризик виникнення вторинної катаракти..
Можлива термічна травма рогівки ока Лазер не нагріває рогівку Швидке відновлення: час загоєння і реабілітації мінімальні..

Штучний кришталик (ІОЛ)

У центрах «Новий Зір» створений банк сертифікованих інтраокулярних лінз відомих світових виробників (Alcon, Bausch & Lomb та інш.).

Для досягнення високих показників якості зору ми індивідуально розраховуємо необхідні параметри лінзи за діоптрійною силою, корекцією астигматизму, розміром, формою і матеріалом.

Остаточний вибір моделі ІОЛ робить сам пацієнт за рекомендацією лікаря. Всі лінзи, які застосовуються в медичних центрах «Новий Зір»:

 • сертифіковані

 • мають довічну гарантію (більше 100 років)

 • не вимагають заміни і не чутливі до зовнішніх впливів

МОДЕЛІ ІОЛ І ОПИС ЇХ ПЕРЕВАГ

 • Трьохкомпонентна інтраокулярна лінза

  Одна з найпростіших моделей інтраокулярної лінзи, без будь-яких додаткових захисних властивостей. Вона дозволяє отримати зір на одній відстані.

  Ocuflex - реєстраційний номер №13085 / 2013 від 19.09.2013 р. (Індія); US Optics - реєстраційний номер № 8042/2008 від 16.08.2013 р. (Україна); MediconturClassic – сертифікат відповідності UA.TR № 039.289 від 11.04.2017 (Угорщина); Ocuva - реєстраційний номер № 11588/2012 від 08.06.2012 р. (Туреччина)

 • Трьохкомпонентна інтраокулярна лінза (США)

  Базова модель інтраокулярної лінзи. Дозволяє одержати високий зір тільки на одній відстані, наприклад, вдалечінь. Для читання і виконання інших завдань потрібні окуляри. Широко використовується в складних випадках.

  AcrySofAlcon (MA60AC) - реєстраційний реєстраційний номер №5782 / 2006 від 05.09.2012 р.

 • Моноблочна інтраокулярна лінза (США)

  Оптична частина та елементи кріплення цієї лінзи виготовлені з одного матеріалу, що забезпечує ідеальну біо- сумісність з тканинами ока і сприяє якнайшвидшому відновленню зору після операції. Завдяки особливій формі краю лінзи мінімізований ризик розвитку вторинної катаракти. Вона дозволяє отримати високий зір тільки на одній відстані, наприклад, вдалечінь. Для читання і виконання інших завдань потрібні окуляри. Імплантується в очі через мінімальний розріз до 2 мм.

  AcrySofAlcon (SA60AT) - реєстраційний номер №5782 / 2006 від 05.09.2012 р.

 • Моноблочна асферична інтраокулярна лінза (США)

  Лінза, яка об'єднує в собі новітні технологічні досягнення. Дозволяє поліпшити якість зору (яскравість, чіткість, контрастність) і впізнаваністьпредметів в таких складних для ока умовах як туман, сутінки, дощ і сніг. Дає переваги пацієнтам, які керують автомобілем - збільшує час для реакції на зміну дорожньої ситуації. Жовтий фільтр лінзизабезпечує захист сітківки і природні кольори предметів після операції.Завдяки матеріалу лінзи, ймовірність виникнення вторинної катаракти зведена до мінімуму.

  AcrySof IQ Alcon (SN60WF) - реєстраційний номер №5782 / 2006 від 05.09.2012 р.

 • Моноблочна інтраокулярна лінза для корекції астигматизму (США)

  Лінза, яка дозволяє одночасно прибрати катаракту і виправити астигматизм. Астигматизм існує у 40% пацієнтів. Без корекції астигматизму не можна отримати максимально можливі показники зору. Ця лінза об'єднує в собі останні технологічні досягнення. Дозволяє поліпшити якість зору (яскравість, чіткість, контрастність) і впізнаваністьпредметів в таких складних для ока умовах як туман, сутінки, дощ і сніг. Дає переваги пацієнтам, які керують автомобілем - збільшує час для реакції на зміну дорожньої ситуації. Жовтий фільтр лінзи забезпечує захист сітківки і природні кольори предметів після операції. Завдяки матеріалу лінзи, ймовірність виникнення вторинної катаракти зведена до мінімуму.

  AcrySof IQ ToricAlcon (SN6AT2-T9) - реєстраційний номер №11065 / 2011 на 04.11.2011 р.

 • Біфокальна інтраокулярна лінза (США)

  Втілення всіх останніх досягнень світової офтальмології. Крім жовтого фільтра і асферичної оптики, які дають захист і якісний зір, вона володіє унікальною дифракційною будовою. Ця особливість забезпечує псевдоаккомодацію, тобто дозволяє моментально і чітко «налаштовувати» зір на різні відстані: як вдалину, так і поруч. Лінзи, які з високою ймовірністю дають можливість позбутися окулярів після операції. 80% пацієнтів, з імплантованими мультифокальними лінзами певних моделей в обидва ока, більше ніколи не користуються окулярами. Використовується для заміни кришталика під час операції з видалення катаракти та одномоментноїкорекції пресбіопії.

  AcrySof IQ ReSTORAlcon (SN6AD1) - реєстраційний номер №5782 / 2006 від 05.09.2012 р.

 • Біфокальна інтраокулярна лінза для корекції астигматизму (США)

  Лінзи, які поєднують в собі найостанніші технологічні досягнення в області інтраокулярних лінз: дозволяють одночасно прибрати катаракту, виправити астигматизм і звільнитися від окулярів. Роблять зображення більш чітким і контрастним, забезпечують захист сітківки і природні кольори після операції. Зводять ризик виникнення вторинної катаракти до мінімуму..

  AcrySof IQ ART Alcon (SND1T2-T5) - реєстраційний номер №11065 / 2011 від 04.11.2011 р.

 • Трифокальна інтраокулярна лінза для корекції пресбіопії (США)

  AcrySof® IQ PanOptix® - найсучасніша розробка американської компанії Alcon. Вона втілила в собі всі новітні досягнення оптичної індустрії і готова забезпечити пацієнтові найякісніший зір після імплантації. Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ PanOptix® в 96% випадків дозволяє позбутися окулярів або контактних лінз. Використання асферичної оптики і захисту від променів синього спектра покращує якість зору в сутінках. Також інноваційною розробкою є фокусування на середній дистанції в 60 см, що забезпечує максимально комфортну роботу за комп'ютером.

  TFNT00 - Acrysof ® PanOptixPresbiopyacorrecting IOL, сертифікат відповідності UA.TR № 101-16-2015 від 25.05.2016 р.

Переваги лікування катаракти в медичних центрах «Новий Зiр»

Вашим лікуванням займатимуться досвідчені офтальмохірурги: лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук, які на практиці підтвердили свою високу кваліфікацію. Вони провели тисячі успішних операцій з відновлення зору і мають багаторічний досвід роботи.

Ми використовуємо сучасне обладнання відомих виробників Японії, Німеччини та США. Подібним класом обладнання укомплектовані провідні офтальмологічні центри Європи і США.

Вся техніка і матеріали, що використовуються нашими фахівцями в повсякденній практиці, мають європейські сертифікати і пройшли реєстрацію в МОЗ України.

Ви отримаєте індивідуальну програму лікування. Разом з лікуючим лікарем Ви обираєте, яку модель кришталика бажаєте імплантувати, коли і у якого хірурга будете оперуватися.

У наших центрах діють спеціальні програми знижок для людей пенсійного віку. Вони дозволять знизити ціну лікування без втрати якості.

З Вашої згоди процес операції демонструється на екрані для ваших супроводжуючих, а диск із цим записом ви отримаєте після закінчення операції. Ви завжди можете бути впевнені в якості наданих послуг.

Ви безкоштовно отримаєте стандартизований перелік необхідних ліків і зможете 24 години на добу бути на зв'язку з черговим лікарем. Наші фахівці будуть спостерігати за станом вашого зору протягом усього післяопераційного періоду.

Перед лікуванням, з Вами підписується Договір, в якому обумовлюються деталі лікування. Всі оплати в касу, без будь-яких додаткових платежів.

Ми використовуємо інноваційні технології Active Fluidics і Active Sentry - які дозволяють автоматично контролювати фізіологічний рівень внутрішньоочного тиску під час операції (індивідуально для кожного пацієнта). Тепер хірург може працювати всю операцію на низькому, але постійно підтримуваному внутрішньоочному тиску. Тим самим операція по хірургії катаракти виходить на новий рівень і стає максимально безпечною для людини.

Медичні центри «Новий Зір» спеціалізуються на катарактальній хірургії, тому тут створені ВСІ УМОВИ для успішного лікування цієї недуги.

Провідні катарактальні офтальмохірурги

Пархоменко Георгій Яковлевич

ПАРХОМЕНКО

Георгій Яковлевич

Головний лікар мережі медичних центрів Новий Зір, офтальмохірург

 • Кандидат медичних наук
 • Лікар вищої категорії
 • Член Американської Академії Офтальмології (AAO)
 • Член Європейської спілки катарактальних та рефракційних хірургів (ESCRS)
 • Член Американської спілки катарактальної та рефракційної хірургії (ASCRS)

Спеціалізація:

 • Хірургія катаракти
 • Хірургія глаукоми
 • Кератопластика
 • Рефракційна хірургія

Досвід роботи - 36 років

Детальніще
Коваленко Андрій Володимирович

КОВАЛЕНКО

Андрій Володимирович

Заступник головного лікаря мережі медичних центрів «Новий Зір» з хірургічної роботи, офтальмохірург

 • Лікар вищої категорії
 • Член Європейської спілки катарактальних та рефракційних хірургів (ESCRS)
 • Член Американської спілки катарактальної та рефракційної хірургії (ASCRS)
 • Власник Всеукраїнського рекорду по часу операції катаракти – 1 хвилина 56 секунд

Спеціалізація:

 • Хірургія катаракти
 • Хірургія глаукоми
 • Хірургія райдужної оболонки ока

Досвід роботи - 25 років

Детальніше
Головкин Володимир Володимирович

ГОЛОВКИН

Володимир Володимирович

Головний лікар медичного центру «Новий Зір» (м. Харків), офтальмохірург

 • Кандидат медичних наук
 • Лікар вищої категорії

Спеціалізація:

 • Хірургія катаракти
 • Рефракційна хірургія
 • Лазерне лікування глаукоми
 • Лікування захворювань сітківки

Досвід роботи - 14 років

Детальніше
Пархоменко Олег Георгійович

ПАРХОМЕНКО

Олег Георгійович

Офтальмохірург

 • Кандидат медичних наук
 • Лікар вищої категорії
 • Член Американської Академії Офтальмології (ААО)
 • Член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS)

Спеціалізація:

 • Хірургія катаракти
 • Хірургія глаукоми
 • Ретинологія

Досвід роботи - 15 років

Детальніше
Пенчук Валерія Олегівна

ПЕНЧУК

Валерія Олегівна

Офтальмохірург

 • Кандидат медичних наук
 • Лікар вищої категорії

Спеціалізація:

 • Хірургія катаракти
 • Хірургія глаукоми
 • Операції на підрядному апараті очі та орбіті

Досвід роботи - 29 років

Детальніше
Чуйко Олексій Леонідович

ЧУЙКО

Олексій Леонідович

Головний лікар медичних центрів «Новий Зір» (м. Дніпро, м. Кривий Ріг), офтальмохірург

 • Кандидат медичних наук
 • Лікар вищої категорії

Спеціалізація:

 • Хірургія катаракти
 • Рефракційна хірургія (лазерна корекція зору)

Досвід роботи - 12 років

Детальніше

Відгуки про нашу роботу

Відгук про лікування катаракти
Відгук пацієнтки із Черкас після видалення катаракти
Пацієнтка із Хмельницького про операцію катаракти у...
Після операції катаракти. Відгук пацієнтки із Харкова
Про операцію катаракти. Відгук пацієнтки із Черкас
Пацієнтка Наталія Олександрівна про операцію катаракти в...
Лікування катаракти в Новий Зір. Відгук від пацієнта...
Відгук пацієнтки після операції катаракти
"Як я зважилася оперувати катаракту!" Відгук пацієнтки
Відгук пацієнта із Харкова після операції катаракти
Відгук після операції по заміні кришталика
Після операції катаракти. Відгук пацієнтів
Всі відгуки

Найбільш поширені питання

З чого почати лікування?

 1. Пройдіть повну комплексну діагностику, в ході якої будуть проведені всі виміри параметрів і структур ока. Ці дані дуже важливі для розрахунку сили оптичної лінзи і прогнозу майбутнього зору пацієнта.
 2. Здайте необхідні аналізи для проведення операції (аналізи, які відображатимуть загальний стан здоров'я пацієнта).
 3. Запишіться в реєстратурі на бажаний день проведення операції, а також визначитися з вибором моделі ІОЛ і вартістю операції (контактні телефони клінік дивіться на лицьовій стороні буклета).

Що входить у вартість операції?

 • Проведення операції досвідченими і кваліфікованими хірургами мережі «Новий Зір».
 • Виконання хірургії на сучасному обладнанні корпорації Alcon (США) - одному з найбільш надійних і популярних у світі.
 • Індивідуально підібрана і розрахована гнучка інтраокулярна лінза (модель згідно з вибором пацієнта).
 • Всі медикаменти і одноразові витратні матеріали, які використовуються в ході операції, відомих світових виробників.
 • Безпечний і безболісний анестезіологічний супровід.
 • Стандартизований перелік сертифікованих медикаментів, які необхідні в післяопераційний період.
 • Цілодобовий зв'язок з черговим лікарем.
 • Післяопераційні огляди досвідченими фахівцями і спостереження пацієнта до закінчення післяопераційного періоду.

Як підготуватися до операції?

 • За 2-3 години до операції не приймати їжі;
 • Одягніть чисту білизну;
 • Взяти паспорт, пільгові посвідчення (при наявності таких), результати аналізів і висновки фахівців, окуляри для читання;
 • Візьміть з собою супроводжуючих, в разі якщо Ви не зможете самостійно прочитати Договір або дістатися додому після операції.

Оцініть матеріал:  5/5 з 48

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ