Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка -30% на повне обстеження Детальніше

Лікування катаракти. Знижка -3000 грн на операцію з преміум лінзою IQ З'ясувати подробиці

Апаратне лікування. Знижка -20% Записатися

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

 

Лазерна корекція - найбільш ефективний і безпечний метод відновлення зору, який пропонують своїм пацієнтам медичні центри «Новий Зір». Ви отримаєте можливість поліпшити зір і на довгі роки позбудетеся від постійного носіння окулярів і контактних лінз.

Суть методу полягає в тому, що «холодний» промінь лазера коригує оптику ока. Це дозволяє змінити заломлення світла в оці - сфокусувати його прямо на сітківку і отримати чітке зображення навколишніх предметів.

Переваги лазерної корекції зору

ШВИДКО

лазерне випромінювання триває всього 5-60 секунд, не підвищуючи температуру рогівки

БЕЗПЕЧНО

використовується сучасне обладнання провідних світових виробників

НАДІЙНО

корекцію виконують лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук

ПРОГНОЗОВАНО

прогноз результату корекції за підсумками діагностичного обстеження

БЕЗБОЛІСНО

застосовується місцева крапельна анестезія, без уколів

СТАБІЛЬНО

відмінний результат на довгі роки

Лазерна корекція зору при короткозорості

Лазерна корекція зору - ідеальний метод виправлення короткозорості слабкого (до - 3,0 діоптрій) та середнього (до - 6,0 діоптрій) ступеня. У медичних центрах «Новий Зір» для виправлення короткозорості застосовують всі найсучасніші методики лазерної корекції зору: LASEK, LASIK, Super LASIK, Super LASIK + Thin Flap і Femto LASIK. LASEK використовують при короткозорості до -8,0 D. Цей метод ідеально підходить для пацієнтів з тонкою рогівкою. Покращення зору відбувається протягом декількох днів. LASIK, Super LASEK, Super LASIK + Thin Flap і Femto LASIK застосовують для виправлення короткозорості з вищими показниками (до -15,0 D). Ці методики підходять пацієнтам з більш товстою рогівкою. Зір покращується в операційній.

Лазерна корекція зору при далекозорості

Лазерна корекція зору - оптимальний метод виправлення далекозорості: легкого та середнього ступеня до +4 D. У медичних центрах «Новий Зір» для лікування далекозорості застосовують всі найсучасніші методики лазерної корекції зору: LASEK, LASIK, Super LASIK, Super LASIK + Thin Flap і Femto LASIK. LASEK підходить для пацієнтів з тонкою рогівкою. Зір покращується протягом декількох днів. Методики LASIK, Super LASEK, Super LASIK + Thin Flap і Femto LASIK можуть бути показані пацієнтам з більш товстою рогівкою. Зір відновлюється ще в операційній, а протягом 1-2 днів відбувається покращення.

Лазерна корекція зору при астигматизмі

Лазерна корекція зору - ефективний метод відновлення зору при астигматизмі: слабкого і середнього ступеня до 4 D. У медичних центрах «Новий Зір» для лікування астигматизму застосовують всі найсучасніші методики лазерної корекції зору: LASEK, LASIK, Super LASIK, Super LASIK + Thin Flap і Femto LASIK. LASEK підходить для пацієнтів з тонкою рогівкою. Зір відновлюється ще в операційній. Покращення зору відбувається протягом декількох днів. Методики LASIK, Super LASEK, Super LASIK + Thin Flap і Femto LASIK можуть бути показані пацієнтам з більш товстою рогівкою. Зір відновлюється ще в операційній. Протягом 1-2 днів відбувається покращення зору.

Лазерна корекція зору підходить, якщо Ви:

 • Бажаєте забути про контактні лінзи і окуляри
 • Досягли 18-річного віку
 • Маєте стабільний зір протягом року
 • Не маєте очних інфекцій
 • Не вагітні і не перебуваєте в періоді лактації
 • Не хворієте на цукровий діабет і автоімунні захворювання

Остаточне рішення про те, чи підходить Вам лазерна корекція або будуть ефективні інші методики, приймає лікар медичного центру «Новий Зір» - на індивідуальній основі після ретельного і детального обстеження.

Методики лазерної корекції

Завдяки сучасному науково-технічному оснащенню центрів «Новий Зір», ми можемо запропонувати найширший спектр методик: LASEK, LASIK, Super LASEK, Super LASIK + Thin Flap, а також інноваційну безножову методику Femto LASIK. Для кожного пацієнта підбирається індивідуальний метод корекції, який зможе забезпечити кращий результат.

Лазерна корекція зору Femto Super LASIK

Femto Super LASIK (фемтотехнологія) - єдина в світі безножова методика лазерної корекції зору. Фемтотехнологія схвалена Американською Академією офтальмології як найбезпечніша, прогнозована і ефективна технологія відновлення зору. Сьогодні вона використовується практично у всіх провідних офтальмологічних клініках світу (США, Німеччині, Швеції, Японії). У цьому легко переконатися, використовуючи пошук Google.

У чому унікальність фемтолазерної корекції зору?

Головна перевага - повністю автоматизований процес формування клаптика рогівки, без будь-якого механічного втручання (ручного розрізу). Під час фемтолазерної корекції зору роботу хірурга виконує лазер, куди надходять усі дані про пацієнта. Штучний інтелект індивідуально розраховує параметри клапотя і лазер не розрізає рогівку, а розшаровує її тканини на молекулярному рівні. Точність і безпека - безпрецедентні. Корекція проводиться без нагріву рогівки ока.


Межі застосування:

Короткозорість (до -12 D)
Далекозорість (до +5 D)
Астигматизм (до ± 6 D)

Лазерна корекція зору Femto Super LASIK в Новий Зір

Фемтосекундна лазерна корекція зору виконується на комбінованій установці 2-х лазерів: фемтосекундного лазера WaveLight® FS200 і ексимерного лазера WAVELIGHT® EX500. Обидва апарати американської фірми Alcon, відомого виробника техніки для офтальмології.
Фемтотехнологія дає можливість виконувати лазерну корекцію зору пацієнтам з пласкою і тонкою рогівкою. Ще недавно лазерна корекція зору була протипоказана при таких зорових характеристиках.

Особливість методики Femto Super LASIK:

 • Всі етапи корекції виконуються лазером без ножового розрізу.
 • Інтелектуальна система стеження за процесом корекції.
 • Можливість проведення операції відразу на обидва ока.
 • Корекція абсолютно безболісна.
 • Зір починає покращуватися вже в день проведення корекції.
 • Можливість відновлення зору вище 100%.

Як проходить лазерна корекція зору по методиці Femto Super LASIK?

Фемтосекундна лазерна корекція зору виконується в три етапи. В очі закапують анестетик. Потім око фіксується. І фемтолазер формує ідеальний тонкий клапоть рогівки за заданою програмою. Принцип роботи фемтолазера - простий і геніальний одночасно. Короткі імпульси інфрачервоного випромінювання довжиною 1053 нм спрямовуються на чітко запрограмовану глибину рогівки. В результаті холодного випаровування утворюються мікропухирці, які зливаються в єдине ціле і формують площину розшарування тканини рогівки. Процедура займає всього 6 секунд. Після розшарування рогівки лікар проводить корекцію зору ексимерним лазером за програмою Wavefront optimized / Custom Q. Дана методика гарантує швидкий і безболісний процес реабілітації і дає високі показники післяопераційного зору.
Крім того, завдяки максимальній автоматизації процесу практично виключені будь-які помилки під час введення даних, що дозволяє отримати чудові результати корекції. Завдяки надзвичайній точності роботи фемтолазера - для кожного пацієнта моделюється оптимальна товщина клапотя, який буде відшарований, з урахуванням розмірів ока, радіусу і товщини рогівки. При застосуванні будь-якої іншої технології подібна точність і деталізація за індивідуальними параметрами просто неможлива.

Лазерна корекція зору Super LASIK + Thin Flap

Вперше в Україні лазерна корекція зору по методиці Super LASIK + Thin Flap проводиться в глибоких шарах рогівки. Її головна особливість - максимально делікатна і безпечна дія на каркас рогівки завдяки формуванню тонкого клапотя рогівки. Вперше лазерна корекція зору по методиці Super LASIK + Thin Flap була проведена в 2004 році в офтальмологічному центрі Новий Зір офтальмохірургом, кандидатом медичних наук Пархоменко Георгієм Яковичем.
Лазерну корекцію Super LASIK + Thin Flap застосовують для корекції короткозорості, далекозорості і міопічного астигматизму.

Межі застосування:

Короткозорість (до -12 D)
Далекозорість (до +5 D)
Астигматизм (до ± 6 D)

Лазерна корекція зору Super LASIK + Thin Flap в Новий Зір

У медичних центрах «Новий Зір» лазерну корекцію зору за методикою Super Lasik + Thin Flap виконують на обладнанні від відомих світових виробників Schwind (Німеччина) і Alcon (США).

Особливість методики Super LASIK + Thin Flap:

 • Можливість формування ультратонкого клапотя на рогівці. Якщо при звичайній корекції зору його товщина складає 130-140 мікрон, то технологія Super Lasik + Thin Flap дозволяє отримати товщину 100-110 мікрон.
 • Більш стабільні результати у віддаленому періоді після корекції.
 • Покращення зору відбувається вже в день операції.
 • Можливість проведення операції відразу на обидва ока.
 • Корекція абсолютно безболісна.
 • Відновлення не тільки гостроти, але й якості зору (чіткість, яскравість, контрастність).

Основні переваги лазерної корекції Super Lasik + Thin Flap:

 • Можливість проведення лазерної корекції зору у пацієнтів з тонкою рогівкою.
 • Економія 20-30% поверхні рогівки ока полегшує реабілітаційний період після операції. Враховуються все індивідуальні особливості ока людини, що дає можливість отримати не лише гострий, але й якісний післяопераційний зір, завдяки чому після лазерної корекції можна отримати зір вище 100%.

Як проходить лазерна корекція зору за методом Super LASIK + Thin Flap

Лазерна корекція зору Super LASIK + Thin Flap відбувається в декілька етапів. Після закапування анестезії, лікар-офтальмохірург формує спеціальним приладом - микрокератомом - ультратонкий рогівковий клапоть товщиною 100-110 мікрон.
Після цього клапоть відгинається і лазером проводиться випромінювання на верхні шари рогівки. Їй надають правильну форму, оптимальну для кожного конкретного пацієнта. Після цього клапоть повертається на місце. Під дією процесу адгезії клапоть міцно прилягає і не вимагає додаткової фіксації. Післяопераційний період проходить комфортно. Покращення зору відбувається вже в день операції.

Лазерна корекція зору LASIK

LASIK (Laser - Assisted in Situ Karetomileusis) - одна з найбільш популярних і поширених методик лазерної корекції в світі. Вперше вона була проведена ще в 1989 році і сьогодні її використовують офтальмологи майже 50-ти країн світу. За останні роки десятки мільйонів людей в усьому світі змогли отримати відмінний зір, позбутися окулярів або контактних лінз завдяки лазерній корекції ЛАСІК. В Україні цю методику успішно застосовують вже понад два десятиліття.
Лазерна корекція LASIK показана для лікування короткозорості, далекозорості та астигматизму легкого та середнього ступеня.

Межі застосування:

Короткозорість (до -15,0 D)
Далекозорість (до +4,0 D)
Астигматизм (до ± 3,0 D)

Лазерна корекція зору LASIK в Новий Зір

В медичних центрах «Новий Зір» лазерну корекцію зору за методикою LASIK виконують досвідчені офтальмохірурги, кандидати медичних наук, на сучасному обладнанні від відомих світових виробників Schwind (Німеччина) і Alcon (США).
Лазерну корекцію зору за методом LASIK можна зробити на обох очах за одне оперативне втручання в медичних центрах «Новий Зір». Остаточне рішення щодо застосування даної методики приймає лікар, після проходження в наших медичних центрах комплексного діагностичного обстеження.

Як проходить лазерна корекція зору за методом LASIK

Під час лазерної корекції за методом ЛАСІК використовують спеціальний прилад (мікрокератом), за допомогою якого формується рогівковий клапоть. Він відгинається і лазером проводиться вплив на верхні шари рогівки. Їй надають правильну форму, оптимальну для кожного конкретного пацієнта. Після цього клапоть повертається на місце і фіксується за рахунок колагену - природної речовини рогівки.
Лазерна корекція зору за методом LASIK є безшовною. Зір відновлюється в операційній. Загоєння тканин відбувається у найкоротші терміни.

Лазерна корекція зору Super LASEK

Методика Super LASEK – являє собою випромінювання лазером на поверхні рогівки. Проводиться за індивідуальною програмою (програма лазерної дії Wavefront optimized / Custom Q) і враховує особливості будови рогівки. Вперше в Україні лазерна корекція зору за методикою Super LASEK була проведена в 2004 році в офтальмологічному центрі «Новий Зір» офтальмохирургом, кандидатом медичних наук Пархоменко Георгієм Яковичем.
Лазерну корекцію зору за методом Super LASEK використовують для корекції короткозорості, далекозорості і міопічного астигматизму.

Межі застосування:

Короткозорість (до -12 D)
Далекозорість (до +5 D)
Астигматизм (до ± 6 D)

Лазерна корекція зору за методикою Super LASEK в «Новий Зір»

У медичних центрах «Новий Зір» лазерна корекція зору за методом Super LASEK виконується на обладнанні від відомих світових виробників Schwind (Німеччина) і Alcon (США).
Програма лазерної корекції зору за методикою Super LASEK враховує більше параметрів рогівки і всі індивідуальні особливості її будови. Результати корекції більш точні і стабільні. Зір більш якісний.

Особливість методики Super LASEK:

 • Лазерне випромінювання відбувається на поверхні рогівки. Це дозволяє максимально зекономити тканину рогівки.
 • Методика дозволяє максимально врахувати всі індивідуальні особливості будови рогівки.
 • Для захисту рогівки на проопероване око надівають контактну лінзу, яку потрібно носити 3-4 дні.
 • Можливість проведення операції відразу на обидва ока.
 • Повне відновлення зору відбувається протягом одного місяця.

Як проходить лазерна корекція зору за методикою Super LASEK

Корекція зору за методикою Super LASEK виконується на поверхневих шарах рогівки (без формування клапотя рогівки) і проводиться в декілька етапів. Спочатку пацієнтові закапують знеболюючі краплі і фіксують положення ока. Після цього лікар відокремлює поверхневий шар рогівки (епітелій) і проводить абляцію (випарювання рогівки) ексімерним лазером на передніх шарах рогівки. Після чого епітелій повертається на місце і на око надівається м'яка контактна лінза. Аналогічним способом корекція проводиться на другому оці. Лінза знімається через 3-4 дня.

Лазерна корекція зору за методом LASEK

LASEK – один з методів лазерної корекції зору, що застосовують в сучасній офтальмології. Вперше LASEK був проведений в 1996 році Димитром Азором (Массачусетс). В Україні лазерну корекцію зору стали виконувати з кінця 90-х років.
Лазерна корекція зору за методом LASEK - виправляє порушення зору при короткозорості, далекозорості та астигматизмі легкого та середнього ступеня.

Межі застосування:

Короткозорість (до -8 D)
Далекозорість (до +4 D)
Астигматизм (до ± 4 D)

Лазерна корекція зору за методом LASEK в «Новий Зір»

У медичних центрах «Новий Зір» лазерну корекцію зору за методом ЛАСЕК виконують на обладнанні від відомих світових виробників Schwind (Німеччина) і Alcon (США).
У наш час операція за методом LASEK є найбільш доступною серед інших сучасних методів лазерної корекції зору.
У медичних центрах «Новий Зір» Ви можете виконати цю процедуру від 5400 грн. на одне око.

Як проходить лазерна корекція зору за методом LASEK

Під час операції LASEK відділяють поверхневий шар рогівки (епітелій). Потім проводять випромінювання лазером в передніх шарах рогівки. Після цього епітелій повертають на місце і на око надівають м'яку контактну лінзу, яка знімається через 4-5 днів. Поліпшення зору і повне відновлення після операції відбувається протягом декількох днів. Метод ЛАСЕК ідеально підходить для пацієнтів з тонкою рогівкою.Порівняння методів лазерної корекції зору

  LASEK LASIK Super LASEK Super LASIK + Thin Flap Femto LASIK
Корекція виконується на поверхневих шарах рогівки (Без формування клаптика рогівки) +   +    
Корекція виконується в середніх шарах рогівки (Формування клаптика рогівки за допомогою мікрокератома)   +   +  
Корекція виконується в середніх шарах рогівки (Автоматизоване формування рогівкового клапотя за допомогою лазера)         +
Інтелектуальна система стеження за процесом корекції     + + +
Необхідність носіння захисної контактної лінзи (На 4 дні після корекції) +   +    
Можливість проведення операції відразу на обидва ока + + + + +
Корекція абсолютно безболісна + + + + +
Зір починає поліпшуватися в день проведення корекції   +   + +
Повне відновлення зору відбувається протягом одного місяця +   +    
Відсутність дискомфорту після процедури корекції   +   + +
Відновлення не тільки гостроти, але і якості зору (чіткість, яскравість, контрастність)     + + +
Можливість відновлення зору вище 100%     + + +

Як проходить лікування в центрах «Новий Зір»?

Перший день – діагностика

До проведення корекції необхідно пройти
комплексне діагностичне обстеження,
яке займе 2-2,5 години.
На його підставі лікар зробить прогноз - яким
буде Ваш зір після операції.

Другий день – корекція

Процедура лазерної корекції в центрах «Новий Зір»
проводиться АМБУЛАТОРНО.
Вона абсолютно безболісна.
Саме лазерна дія триває 5-60 секунд

Етапи проведення корекції

1

АНЕСТЕЗІЯ

2

ФІКСАЦІЯ

3

ФОРМУВАННЯ
КЛАПТЯ

4

КОРЕКЦІЯ ФОРМИ
РОГІВКИ

5

ПОВЕРНЕННЯ
КЛАПТЯ

Третій день - огляд

Після контрольного огляду лікарем нашого медичного центру Ви повністю повертаєтеся до свого звичного способу життя (вчитеся, працюєте, керуєте автомобілем), а вже через 2-3 тижні зможете активно займатися спортом.

7 плюсів на користь лазерної корекції

 • Реальне виправлення зору.

  Ви більше не будете залежати від окулярів і контактних лінз, Вам більше не будуть потрібні
  препарати або процедури для того, щоб добре бачити.

 • Звичний ритм життя.

  Відразу після корекції Ви зможете повернутися додому. Обмежень на зорові
  навантаження - немає. Вже на наступний день Ви зможете працювати за комп'ютером.

 • Психологічний комфорт.

  Ви позбудетеся від комплексів, пов'язаних з носінням окулярів і лінз
  (отримаєте естетичний ефект і знайдете впевненість в собі).

 • Захист від багатьох ризиків.

  Зможете уникнути ризиків інфікування рогівки, розвитку запалення і будь-яких
  алергічних реакцій при носінні контактних лінз.

 • Повноцінне життя.

  Позбудетеся від необхідності носити окуляри, які заважають активному способу життя і,
  можливо, успішній кар'єрі.

 • Абсолютна свобода.

  Ви більше не будете залежати від окулярів і контактних лінз. Більш того, Вам не будуть потрібні
  регулярні препарати або процедури для того, щоб добре бачити.

 • Безпека.

  В БУДЬ-ЯКИХ - навіть найкритичніших ситуаціях ви зможете легко покладатися на свій зір.

Чому обирають медичні
центри «Новий Зір»?

Досвідчені фахівці

Вашим лікуванням займатимуться досвідчені фахівці, багато з яких почали практикувати з 1999 року. Це лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук. За їхніми плечима тисячі успішних операцій по відновленню зору. Саме вони одними з перших в Україні стали виконувати лазерну корекцію зору і амбулаторне лікування катаракти.

Досвідчені фахівці
Всі новинки світової офтальмології

Всі новинки світової офтальмології

Для досягнення відмінних результатів лікування ми впровадили останні новинки світової офтальмології: безножеву корекцію зору Femto LASIK, імплантацію факічних і мультифакічних ІОЛ. План лікування розробляється індивідуально для кожного пацієнта. Складні та неординарні випадки обговорюються на консиліумі фахівців, а рішення про методику лікування затверджує головний лікар.

Інноваційний технічне оснащення

Щоб забезпечити високий рівень безпеки всіх маніпуляцій ми використовуємо тільки якісне обладнання від провідних світових виробників Німеччини, США і Японії. Подібним класом обладнання оснащені провідні офтальмологічні центри Європи та Америки.

Інноваційний технічне оснащення
Висока якість послуг

Висока якість послуг

В Україні працює 7 медичних центрів «Новий Зір». Всі вони організовані за єдиним стандартом, а якість послуг регламентується європейськими протоколами. З 2015 року Новий Зір виступає Референтним центром американської компанії Alcon - одного зі світових лідерів у виробництві товарів і техніки для офтальмології. Статус офіційного представника підкреслює виконання процедур на найвищому рівні.

Надійні медичні та юридичні гарантії

Перед операцією укладається Договір, в якому прописуються аспекти лікування, аж до безкоштовного післяопераційного спостереження. Ви безкоштовно отримаєте стандартизований перелік необхідних ліків і зможете 24 години на добу бути на зв'язку з черговим лікарем. Наші фахівці будуть спостерігати за станом вашого зору протягом усього післяопераційного періоду.

Надійні медичні та юридичні гарантії

Провідні спеціалісти з лазерної корекції зору

Белий Михайло Володимирович

БІЛИЙ

Михайло Володимирович

Офтальмохірург

 • Лікар вищої категорії

Спеціалізація:

 • Рефракційна хірургія (лазерна корекція зору)

Досвід роботи - 31 рік

Детальніше
Гурбик Зоя Василівна

ГУРБИК

Зоя Василівна

Офтальмохірург

 • Лікар вищої категорії

Спеціалізація:

 • Рефракційна хірургія (лазерна корекція зору)
 • Лазерні методи лікування сітківки
 • Лікування кератоконуса

Досвід роботи - 24 роки

Детальніше
Манойло Тетяна Володимирівна

МАНОЙЛО

Тетяна Володимирівна

Замісник головного лікаря медичного центру Новий Зір (м. Київ), Офтальмохірург

 • Кандидат медичних наук
 • Лікар вищої категорії

Спеціалізація:

 • Рефракційна хірургія (лазерна корекція зору)
 • Лікування кератоконуса
 • Поєднані втручання при аметропіях високого ступеня

Досвід роботи - 21 рік

Детальніше
Куліш Марина Анатолівна

КУЛІШ

Марина Анатолівна

Лікар вищої категорії. Офтальмохірург

Спеціалізація:

 • Рефракційна хірургія (лазерна корекція зору)
 • Лазерна лікування сітківки
 • Зміцнення рогівки при кератоконусі (cross-linking)

Досвід роботи - 26 років

Детальніше
Фараонова Анастасія Євгенівна

ФАРАФОНОВА

Анастасія Євгенівна

Офтальмохірург

 • Лікар першої категорії

Спеціалізація:

 • Діагностика та консультування
 • Ексімер-лазерна корекція зору

Досвід роботи - 11 років

Детальніше
Чуйко Олексій Леонідович

ЧУЙКО

Олексій Леонідович

Головний лікар медичних центрів Новий Зір (м. Дніпро, м. Кривий Ріг), офтальмохірург

 • Кандидат медичних наук
 • Лікар вищої категорії

Спеціалізація:

 • Хірургія катаракти
 • Рефракційна хірургія (лазерна корекція зору)

Досвід роботи - 12 років

Детальніше
Сергійченко Оксана Олександрівна

СЕРГІЙЧЕНКО

Оксана Олександрівна

Офтальмохірург

 • Лікар вищої категорії

Спеціалізація:

 • Діагностика та консультування
 • Лазерна корекція зору

Досвід роботи - 14 років

Детальніше
Петровська Тетяна Олександрівна

ПЕТРОВСЬКА

Тетяна Олександрівна

Головний ліка медичного центру Новий Зір (Черкаси)

 • Лікар вищої категорії

Спеціалізація:

 • Діагностика та консультування
 • Оптика, контактна корекція
 • Лазерна хірургія
 • Ексімер-лазерна рефракційна хірургія

Досвід роботи - 21 рік

Детальніше
Головкин Володимир Володимирович

ГОЛОВКИН

Володимир Володимирович

Головний лікар медичного центру «Новий Зір» (м. Харків), офтальмохірург

 • Кандидат медичних наук
 • Лікар вищої категорії

Спеціалізація:

 • Хірургія катаракти
 • Рефракційна хірургія
 • Лазерне лікування глаукоми
 • Лікування захворювань сітківки

Досвід роботи - 14 років

Детальніше
Бойко Мирослава Сергіївна

БОЙКО

Мирослава Сергіївна

Лікар-офтальмолог, офтальмохірург

Спеціалізація:

 • Діагностика та консультування
 • Рефракційна хірургія (лазерна корекція зору)

Досвід роботи - 7 років

Детальніше
Присяжна Світлана Василівна

ПРИСЯЖНА

Світлана Василівна

Головний лікар медичного центру «Новий Зір» (м. Хмельницький), офтальмохірург

 • Кандидат медичних наук
 • Лікар вищої категорії

Спеціалізація:

 • Ретинологія
 • Лазерна мікрохірургія
 • Рефракційна хірургія (лазерна корекція зору)

Досвід роботи - 19 років

Детальніше

Відгуки про нашу роботу

Відгук пацієнтки із Києва після корекції зору за...
Відгук пацієнтки після лазерної корекції зору
Відгук Юлії, пациентки із Дніпра, після лазерної...
Відгук Діани із Києва про лазерну корекцію зору
Відгук пацієнтки Тетяни після лазерної крекції у Харкові
Пацієнтка із Харкова рекомендує лазерну корекцію у Новий...
Відгук після лазерної корекції зору у центрі Новий Зір
Лазерна корекція зору. Відгук пацієнта
Відгук після лазерної корекції зору при астигматизмі
Моя історія лазерної корекції зору. Відгук пацієнта
Відгук після лазерної корекції зору
Відгук після лазерної корекції зору
Всі відгуки

Найбільш поширені питання

Чи можливо пошкодження ока під час лазерної корекції?

Лазерне випромінювання повністю поглинається рогівкою. Цілісність внутрішніх структур ока при цьому не порушується. Луч ексімерного лазеру не може впливати на більш глибокі тканини і, відповідно, не може викликати їх пошкодження.

Наскільки стабільні результати корекції?

Результат лазерної корекції з роками не змінюється. Якщо вам в 20 років провели таку корекцію, то і в 35, і в 45 років зір залишається хорошим. Однак лазерна корекція не може позбавити організм від природних вікових змін, які відбуваються після 45 років. Якщо ці процеси не торкнулися зорової системи, значить, результат корекції збережеться до глибокої старості.

Чи можна виконувати корекцію до і під час вагітності?

Лазерну корекцію зору можна виконувати і до, і після вагітності. Однак вона протипоказана під час виношування і годування дитини. У цей період гормональний фон жінки нестабільний, а сам організм вже отримав достатньо серйозне навантаження. Тим, хто зробив лазерну корекцію до вагітності, не варто боятися народжувати: природні пологи ніяк не вплинуть на її результат.

Як підготуватися до корекції?

За 3-4 дні вам слід утриматися:

 

 • від прийому алкогольних напоїв;
 • від надмірного нанесення косметики;
 • від носіння контактних лінз.

 

 

Для проведення корекції необхідно:

 

 • зібрати необхідні аналізи (список уточнюйте в реєстратурі)
 • обрати бажану дату і записатися на виконання процедури
 • розраховувати на перебування в центрі - 3-4 години.

Чи можливо, поліпшити зір при короткозорості, далекозорості та астигматизмі за допомогою лазерної корекції зору?

Так! - відповідає Олексій Леонідович Чуйко, лікар-офтальмохірург, к.мед.н., головний лікар мережі центрів Новий Зір у м Дніпро і Кривий Ріг.

Основною умовою для проведення лазерної корекції є:

- Вік 18 років;

- Відсутність протипоказань з боку здоров'я.

Вся процедура підготовки до лазерної корекції займає не більше кількох годин. Вплив лазера на рогівку відбувається - не більше 60 секунд. Якщо лазерна корекція проведена методиками Супер Ласіков або фемто, то вже в цей день зір у багатьох пацієнтів стає набагато краще.

 

 
 

Оцініть матеріал:  5/5 з 73

Лазерна корекції допоможе Вам відкрити нові можливості життя з повноцінним зором!

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

Онлайн-запиc на консультацію