Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка -20% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни: Лазерна корекція зору від 9 900 грн. Лікування катаракти від 10 900 грн З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Операційна ЛЮКС Femto LASIK WaveLight (Alcon, США)

Сучасна технологія в сфері мікрохірургії ока. Завдяки використанню передових технологій комплекс поєднує феноменальну швидкість з унікальними можливостями, що дозволяють досягти виняткових результатів лікування короткозорості, далекозорості та астигматизму.

Комплекс представлений двома лазерами останнього покоління: фемтосекундним WAVELIGHT® FS200 і ексімерним WAVELIGHT® EX500. Обидва апарати американської фірми Alcon, одного зі світових лідерів у виробництві високотехнологічної техніки для офтальмології.

Фемтосекундний лазер використовується для формування клапотя рогівки. На ексімерному лазері виконується випарювання тканини рогівки. Всі маніпуляції виконуються в одній операційній.

Поєднання цих двох апаратів в одній операційній виводить лазерну корекцію на абсолютно новий рівень. Головна перевага «Операційна ЛЮКС» в максимальній автоматизації процесу. Це виключає помилки в процесі введення даних і дозволяє отримати чудові результати корекції. Така технологія вже довела свою ефективність в усьому світі.

 

Роботизована система Navilas® Laser System для лікування сітківки і глаукоми

Navilas® - єдина лазерна система, яка завдяки сучасним навігаційним технологіям, забезпечує точне і безпечне лікування сітківки.
Система Navilas® не має аналогів в Україні. Київський центр "Новий Зір" першим запропонував лікування захворювань сітківки та глаукоми на установці такого високого рівня.
Більш детальна інформація про переваги системи Navilas®.

 

Лазерний діодний патерн-фотокоагулятор Vitra Multispot (Quantel Medical, Франція)

Сучасна терапевтична система фотокоагуляції (термолікування). Застосовується для найбільш безпечного і щадного лікування захворювань очного дна: діабетичної ретинопатії, глаукоми. Призначений для лікування патологічних змін очного дна. Може бути використаний при захворюваннях, супутніх короткозорості, цукровому діабету, запаленню і закупорці судин сітківки, відшаруванню або розшаруванню сітківки. Застосовується при старечих змінах на очному дні і при деяких видах глаукоми. За допомогою цього апарату, можна проводити всі види лазерних процедур на очному дні. Основною відмінністю патерн-лазерного фотокоагулятора є можливість одномоментного нанесення декількох лазерних опіків однакового розміру і інтенсивності. Це дозволяє значно скоротити час і хворобливість проведення процедури.

 

Офтальмологічний YAG лазер YC-1600 (NIDEK, Японія)

Цей апарат усуває вторинну катаракту, не пошкоджуючи штучний кришталик. Також використовується при деяких видах глаукоми, при наслідках запалень і травм. Лазерний промінь і оптичний пристрій апарату фокусуються з високою точністю, і це дозволяє безпечно і ефективно, не контактуючи безпосередньо з оком, абсолютно безкровно проводити лікування. 

 

Операційний мікроскоп OPMI Lumera 700 (Carl Zeiss, Німеччина)

Використовується для проведення порожнинних операцій при катаракті, глаукомі та інших захворюваннях. Відмінні риси мікроскопа OPMI Lumera 700: коаксіальне стерео освітлення (освітлення, яке зробило революцію в хірургії катаракти); ширококутова система спостереження (чудова видимість при операціях на очному дні); інтегрований кератоскоп для візуалізації нерівномірності кривизни рогівки (додаткова анатомічна інформація під час операції).

 

Мікрокератом Carriazo-Pendular (Sсhwind, Німеччина)

Мікрокератом - пристрій для формування клапотя рогівки перед лазерним впливом. З огляду на особливу маятникову конструкцію при утворенні клапотя він захищає центральну частину рогівки від деформації, не завдає клапотю ушкоджень, забезпечує постійну товщину і ідеальну гладкість клапотя і унеможливлює повний його зріз.

 

Апарат для факоемульсифікації і вітреоретинальної хірургії Constellation LXT (Alcon, США)

Один з найпопулярніших в світі приладів для видалення помутнілого кришталика (катарактальна хірургія) і виконання операцій на задньому відрізку ока (вітреоретинальна хірургія). Сьогодні установку Constellation використовують у багатьох країнах світу.
 

Офтальмологічна хірургічна система CENTURION® (Alcon, США)

Система Centurion - катарактальна машина, що володіє інтелектом, яка контролює кожен крок операції. Завдяки своїм унікальним технологіям вона встановлює нові високі стандарти в технології операції з видалення катаракти. Система автоматично контролює і підтримує внутрішньоочний тиск під час операції, що дозволяє проводити оперативне втручання на якісно новому рівні безпеки і з мінімальним ризиком ускладнень. На абсолютно новому рівні тут і оптимізація роботи торсіонного ультразвуку. Контролюючи кожен крок операції, інтелект системи Centurion дозволяє хірургу сконцентруватися на своїх хірургічних навичках для досягнення максимально можливого результату операції! Система Centurion є частиною комплексу «Операційна майбутнього», куди також входять мікроскоп LuxOR і катарактальний лазер LensX. А своєрідним «навігатором» цього комплексу є система Verion, яка була розроблена для досягнення максимальної точності рефракційних результатів в хірургії катаракти.

 

Система Verion (Alcon, США)

Це інноваційна розробка від американської компанії Alcon – одного зі світових лідерів у виробництві обладнання для офтальмології. Її головна особливість – досягнення максимальної точності рефракційних результатів в хірургії катаракти.

Verion складається з діагностичного блоку і цифрових маркерів, які використовуються безпосередньо під час хірургії. Діагностичний модуль Verion дозволяє зробити якісне обстеження пацієнта, розрахувати інтраокулярну лінзу (ІОЛ) і сформувати план операції, а потім безпомилково інтегрувати цю інформацію в операційну за допомогою комп'ютерних технологій. Цифрові маркери обробляють план операції пацієнта і створюють Цифрову Карту операції, яка використовується під час хірургії. Аналогічне оснащення і тактику лікування використовують провідні офтальмологічні клініки в Європі і США.

Verion можна назвати своєрідним «навігатором» комплексу «Операційної майбутнього», куди також входять апарат для факоемульсифікації і операційний мікроскоп.
 

 

Прилад для селективної лазерної трабекулопластики

Лазерна селективна трабекулопластика - використовується для лікування початкової, розвиненої і далекозайшовшої стадії глаукоми. Не залишає рубців на трабекулі, використовується як первинна ланка лікування при вперше виявленій глаукомі. Має переваги перед закапуванням крапель: ефективно знижує внутрішньоочний тиск незалежно від закапування крапель (відсутне роздратування і почервоніння очей від консервантів, що містяться в препаратах, немає необхідності возити краплі з собою і виконувати регулярний довічний графік закапувань). При цьому 74% пацієнтів досягають цільового рівня внутрішньоочного тиску БЕЗ КРАПЕЛЬ протягом 3 років! Методика СЛТ використовується також якдодаток до крапель і в якості заміни, при їх непереносимості. Процедура відноситься більше до терапії, ніж хірургії, легко переноситься, проводиться за щелинною лампою в положенні сидячи, безболісно, протягом 5 хвилин. При необхідності з часом СЛТ можна повторювати без шкоди для організму. Мікроімпульсна (селективна) транссклеральна діод-лазерна циклокоагуляція проводиться в якості альтернативи хірургії глаукоми на розвиненій, далекозайшовшій і термінальній стадії. Процедура дбайливіша і менш інвазивна, ніж хірургія. При необхідності лазер можна повторювати. Може проводитися при необхідності одномоментно - в комбінації з хірургією катаракти, що збільшує комфорт пацієнта. Даний вид лазерного лікування використовується в 40 кращих (TОП-40) клініках США.

Оцініть матеріал:  4/5 з 153

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ