Діагностика зору. Знижки до 30%! Детальніше

Лазерна корекція. Знижка -3000 грн на інноваційну технологію Фемто

Лікування катаракти. Знижка -3500 грн на операцію з преміум лінзою IQ

"Нічні лінзи" (ЖКЛ). Знижка -1000 грн на комплект (2 лінзи) Детальніше

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

Екзофтальм

Екзофтальм очного яблука

Екзофтальм - вистояння очного яблука вперед (іноді зі зміщенням в будь-яку сторону). При екзофтальмі можливе обмеження рухливості ока. Екзофтальм - один з основних ознак захворювань очної ямки і обумовлений збільшенням її вмісту.

Причини екзофтальму можуть бути внутрішньоочними і позаочними. До внутрішньо очних причин відносяться: запальні процеси в порожнині очної ямки, перелами її стінок, доброякісні та злоякісні пухлини та ін. До позаочним причинам відносяться: загальні захворювання організму, захворювання щитоподібної залози, патологічні процеси в порожнині черепа, хвороби придаткових пазух носу. Ступінь вистояння очного яблука визначається за допомогою екзофтальмометру. У кожному разі екзофтальму з метою з'ясування його причини потрібні всебічні загальні та місцеві дослідження хворого. Екзофтальм може супроводжуватися зниженням зору внаслідок ураження зорового нерва. Іноді при значному зміщенні ока у хворих спостерігається двоїння.

Залежно від причини, що викликала екзофтальм, призначається відповідне лікування: оперативне втручання при пухлинах очної ямки, лікування придаткових пазух носа при захворюваннях цій галузі, лікування системних захворювань і т.д.

Оцініть матеріал:
  5/5 з 5

ПРИ ЗАПИСУ З САЙТУ - ЗНИЖКА 5%. ОЧІКУЙТЕ ПІДТВЕРЖЕННЯ ЗАПИСУ ЗА ТЕЛЕФОНОМ.

ЗНИЖКА 10% ПРИ ОНЛАЙН-ЗАПИСІ НА ДІАГНОСТИКУ
(не сумується з акційними пропозиціями)

* Поля, обов'язкові для заповнення