Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка -30% на повне обстеження Детальніше

Лікування катаракти. Знижка -3000 грн на операцію з преміум лінзою IQ З'ясувати подробиці

Апаратне лікування. Знижка -20% Записатися

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

Екзофтальм

Екзофтальм очного яблука

Екзофтальм - вистояння очного яблука вперед (іноді зі зміщенням в будь-яку сторону). При екзофтальмі можливе обмеження рухливості ока. Екзофтальм - один з основних ознак захворювань очної ямки і обумовлений збільшенням її вмісту.

Причини екзофтальму можуть бути внутрішньоочними і позаочними. До внутрішньо очних причин відносяться: запальні процеси в порожнині очної ямки, перелами її стінок, доброякісні та злоякісні пухлини та ін. До позаочним причинам відносяться: загальні захворювання організму, захворювання щитоподібної залози, патологічні процеси в порожнині черепа, хвороби придаткових пазух носу. Ступінь вистояння очного яблука визначається за допомогою екзофтальмометру. У кожному разі екзофтальму з метою з'ясування його причини потрібні всебічні загальні та місцеві дослідження хворого. Екзофтальм може супроводжуватися зниженням зору внаслідок ураження зорового нерва. Іноді при значному зміщенні ока у хворих спостерігається двоїння.

Залежно від причини, що викликала екзофтальм, призначається відповідне лікування: оперативне втручання при пухлинах очної ямки, лікування придаткових пазух носа при захворюваннях цій галузі, лікування системних захворювань і т.д.

Оцініть матеріал:  5/5 з 5

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

Онлайн-запиc на консультацію