Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

Екзофтальм

Екзофтальм очного яблука

Екзофтальм - вистояння очного яблука вперед (іноді зі зміщенням в будь-яку сторону). При екзофтальмі можливе обмеження рухливості ока. Екзофтальм - один з основних ознак захворювань очної ямки і обумовлений збільшенням її вмісту.

Причини екзофтальму можуть бути внутрішньоочними і позаочними. До внутрішньо очних причин відносяться: запальні процеси в порожнині очної ямки, перелами її стінок, доброякісні та злоякісні пухлини та ін. До позаочним причинам відносяться: загальні захворювання організму, захворювання щитоподібної залози, патологічні процеси в порожнині черепа, хвороби придаткових пазух носу. Ступінь вистояння очного яблука визначається за допомогою екзофтальмометру. У кожному разі екзофтальму з метою з'ясування його причини потрібні всебічні загальні та місцеві дослідження хворого. Екзофтальм може супроводжуватися зниженням зору внаслідок ураження зорового нерва. Іноді при значному зміщенні ока у хворих спостерігається двоїння.

Залежно від причини, що викликала екзофтальм, призначається відповідне лікування: оперативне втручання при пухлинах очної ямки, лікування придаткових пазух носа при захворюваннях цій галузі, лікування системних захворювань і т.д.

Оцініть матеріал:  5/5 з 5

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ