Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка -30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни: Лазерна корекція зору від 9 500 грн. Лікування катаракти від 8 900 грн З'ясувати подробиці

Нові послуги! Безножова лазерна корекція Femto LASIK  Лазерна фемтохірургія катаракти

 

Ексимерний лазер WAVELIGHT EX500 (Alcon, США)

Новітня установка для проведення лазерної корекції зору, яка втілила в собі останні досягнення сучасної офтальмології. Технологічні новинки, реалізовані при створенні цього лазера, роблять процедуру лазерної корекції зору для пацієнта максимально швидкою, точною та безпечною.

Детальніше про WAVELIGHT EX500

 

Фемтосекундний лазер LenSx (Alcon, США)

Фемтосекундний лазер відкриває нову еру в рефракційній та катарактальній хірургії. Його особливість в автоматичному виконанні найважливіших етапів хірургічного процесу: повністю виключаються ризики "людського фактору". Це інноваційна технологія, яка дозволяє домогтися неймовірної точності всіх маніпуляцій, забезпечити високий рівень безпеки хірургії і отримати відмінний результат лікування.

 

Лазерний діодний фотокоагулятор GYC (NIDEK, Японія)

Призначений для лікування патологічних змін очного дна. Може бути використаний при захворюваннях, супутніх короткозорості, цукровому діабету, запаленню і закупорки судин сітківки, відшаруванню або розшаруванню сітківки. Застосовується при вікових змінах на очному дні і при деяких видах глаукоми. За допомогою апарату можливо проводити всі види лазерних процедур на очному дні.

 

ІАГ-лазер YC (NIDEK, Японія)

Цей апарат лікує вторинну катаракту, не пошкоджуючи штучний кришталик. Також використовується при деяких видах глаукоми, при наслідках запалень і травм. Лазерний промінь і оптичний пристрій апарату фокусуються з високою точністю, що дозволяє безпечно і ефективно, не контактуючи безпосередньо з оком, абсолютно безкровно проводити лікування.

 

Мікрокератом Carriazo-Pendular (Sсhwind, Німеччина)

Мікрокератом - пристрій для формування клапотя рогівки перед лазерним впливом. З огляду на особливу маятникову конструкцію при утворенні клапотя він захищає центральну частину рогівки від деформації, не завдає клапотю ушкоджень, забезпечує постійну товщину і ідеальну гладкість клапотя і унеможливлює повний його зріз.

 

Операційний мікроскоп OPMI VISU 150 (Zeiss, Німеччина)

Забезпечує проведення порожнинних операцій при катаракті, глаукомі та інших захворюваннях.

 

Апарат для факоемульсифікації Infiniti (Alcon, США)

На відміну від інших офтальмохірургічних систем, «Infiniti» - це модель факоемульсифікатора, в якій використовується не тільки технологія коаксіального, але ще і торсіонного ультразвуку, що дає можливість безпечно оперувати пацієнтів навіть з самими твердими катарактами в найважчих випадках, значно скоротити час проведення операції, збільшити її надійність і безпеку. Режим роботи ультразвуку налаштовується індивідуально під кожного конкретного пацієнта.

 

Вітреоретинальна система CONSTELLATION® Vision System (Alcon, США)

CONSTELLATION® Vision System - представник нового покоління систем для вітреоретинальної хірургії, повністю перевершує попередні технології. Обладнання дозволяє проводити операції на передньому і задньому відрізку ока. Виконувати як вітректомію так і факоемульсифікацію з видаленням катаракти.

Принципові нововведення CONSTELLATION® Vision System є величезним кроком у розвитку вітреоретинальної хірургії. Вони забезпечують максимальний контроль за операцією з боку хірурга. Дозволяють провести складні вітреоретинальні втручання безпечно і ефективно для пацієнта.

Оцініть матеріал:  4/5 з 114

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ