Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка -30% на повне обстеження Детальніше

Лікування катаракти. Знижка -3000 грн на операцію з преміум лінзою IQ З'ясувати подробиці

Апаратне лікування. Знижка -20% Записатися

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

Переваги

ЧОМУ СОТНІ ТИСЯЧ ПАЦІЄНТІВ ОБРАЛИ «НОВИЙ ЗІР»?

 • В Україні працює 11 медичних центрів «Новий Зір». Всі вони організовані за єдиним стандартом. У всіх центрах надається широкий спектр послуг з діагностики та лікування очних захворювань. Якість послуг регламентується європейськими протоколами.
 • «Новий Зір» є референтним центром американської компанії Alcon - одного зі світових лідерів у виробництві товарів і техніки для офтальмології. Цей статус має на увазі проведення нашими фахівцями навчальних заходів з техніки хірургії та ознайомлення лікарів з України з останніми досягненнями світової офтальмології.
 • Тут працюють досвідчені фахівці: лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук. За їхніми плечима багаторічний досвід і тисячі успішних операцій по відновленню зору.
 • Наші лікарі беруть участь як доповідачі на міжнародних з'їздах і конференціях, проводять майстер-класи з офтальмохірургії для лікарів з країн СНД і європейських колег.
 • В місяць в медичних центрах «Новій Зір»проводяться сотні операцій. Наші фахівці оперативно впроваджують в повсякденну лікувальну практику останні новинки сучасної офтальмології.
 • В наших медичних центрах вам можуть запропонувати прогресивні методики корекції зору: Фемто Ласік, Супер Ласік, Супер Ласік Сін Флеп. Ці методики дозволяють відновити не тільки високу гостроту, але і високу якість зору: чіткість, яскравість, контрастність.
 • Технічне оснащення медичних центрів «Новий Зір» - це сучасне обладнання від відомих світових виробників Європи, США і Японії. Такий рівень оснащення дозволяє проводити всі маніпуляції з винятковою точністю, дотримуючись високих стандартів безпеки.
 • Оптимальне поєднання ціни та якості лікування привертає в «Новій Зір» не тільки жителів України, а й іноземних громадян. До нас звертаються пацієнти зі східної Європи і країн Близького Сходу.
 • Наша висока репутація підтверджена на світовому рівні. З нами співпрацюють відомі європейські офтальмохірурги: Франческо Коронас (Італія) і Михайло Коновалов (Росія).
 • «Новий Зір» успішно вирішує складні хірургічні завдання. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна система лікування.
 • За аналогічною якістю, вартість нашого лікування істотно нижче ніж в Європі. * Ми орієнтуємося на фінансові можливості українських пацієнтів. У наших центрах постійно проводяться соціальні програми для людей пенсійного віку.
 • У медичних центрах «Новий Зір» будь-який пацієнт отримує всі необхідні медичні та юридичні гарантії. Перед хірургічним втручанням укладається договір, в якому прописуються всі аспекти лікування, аж до безкоштовного післяопераційного спостереження.
   

*На основі маркетингового дослідження «АНАЛІЗ РИНКУ ПРИВАТНОЇ ОФТАЛЬМОЛОГІЇ В УКРАЇНІ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИХ КРАЇНАХ», проведеного ФОП Анелікова О.В. від 1.07.2012 року, якість і вартість отримана виборчим методом.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!
Відносно власного здоров'я не буває зайвих або недоречних питань. На сайті працює онлайн-зв'язок з нашими фахівцями, які просто і зрозуміло пояснять Вам всі аспекти лікування.
 

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

Онлайн-запиc на консультацію