Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

Переваги

ЧОМУ СОТНІ ТИСЯЧ ПАЦІЄНТІВ ОБРАЛИ «НОВИЙ ЗІР»?

 • В Україні працює 11 медичних центрів «Новий Зір». Всі вони організовані за єдиним стандартом. У всіх центрах надається широкий спектр послуг з діагностики та лікування очних захворювань. Якість послуг регламентується європейськими протоколами.
 • «Новий Зір» є референтним центром американської компанії Alcon - одного зі світових лідерів у виробництві товарів і техніки для офтальмології. Цей статус має на увазі проведення нашими фахівцями навчальних заходів з техніки хірургії та ознайомлення лікарів з України з останніми досягненнями світової офтальмології.
 • Тут працюють досвідчені фахівці: лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук. За їхніми плечима багаторічний досвід і тисячі успішних операцій по відновленню зору.
 • Наші лікарі беруть участь як доповідачі на міжнародних з'їздах і конференціях, проводять майстер-класи з офтальмохірургії для лікарів з країн СНД і європейських колег.
 • В місяць в медичних центрах «Новій Зір»проводяться сотні операцій. Наші фахівці оперативно впроваджують в повсякденну лікувальну практику останні новинки сучасної офтальмології.
 • В наших медичних центрах вам можуть запропонувати прогресивні методики корекції зору: Фемто Ласік, Супер Ласік, Супер Ласік Сін Флеп. Ці методики дозволяють відновити не тільки високу гостроту, але і високу якість зору: чіткість, яскравість, контрастність.
 • Технічне оснащення медичних центрів «Новий Зір» - це сучасне обладнання від відомих світових виробників Європи, США і Японії. Такий рівень оснащення дозволяє проводити всі маніпуляції з винятковою точністю, дотримуючись високих стандартів безпеки.
 • Оптимальне поєднання ціни та якості лікування привертає в «Новій Зір» не тільки жителів України, а й іноземних громадян. До нас звертаються пацієнти зі східної Європи і країн Близького Сходу.
 • Наша висока репутація підтверджена на світовому рівні. З нами співпрацюють відомі європейські офтальмохірурги: Франческо Коронас (Італія) і Михайло Коновалов (Росія).
 • «Новий Зір» успішно вирішує складні хірургічні завдання. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна система лікування.
 • За аналогічною якістю, вартість нашого лікування істотно нижче ніж в Європі. * Ми орієнтуємося на фінансові можливості українських пацієнтів. У наших центрах постійно проводяться соціальні програми для людей пенсійного віку.
 • У медичних центрах «Новий Зір» будь-який пацієнт отримує всі необхідні медичні та юридичні гарантії. Перед хірургічним втручанням укладається договір, в якому прописуються всі аспекти лікування, аж до безкоштовного післяопераційного спостереження.
   

*На основі маркетингового дослідження «АНАЛІЗ РИНКУ ПРИВАТНОЇ ОФТАЛЬМОЛОГІЇ В УКРАЇНІ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИХ КРАЇНАХ», проведеного ФОП Анелікова О.В. від 1.07.2012 року, якість і вартість отримана виборчим методом.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!
Відносно власного здоров'я не буває зайвих або недоречних питань. На сайті працює онлайн-зв'язок з нашими фахівцями, які просто і зрозуміло пояснять Вам всі аспекти лікування.
 

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ