Шановні клієнти!
У період введення заходів карантину, медичні центри «Новий Зір» змінюють графік роботи  Детальніше

X

Погребатько Сергій Іванович

Директору клініки “Новий Зір” Медведчуку С.П.
від пацієнта Погребатько С.І.

Шановний Сергію Павловичу!

Хочу висловити свою думку і враження відносно роботи клініки “Новий Зір’’, де мені було зроблено операцію обох очей. Коли перший раз я переступив поріг клініки, працівники регістратури зустріли мене доброзичливо, із повагою, я зрозумів, що маю справу з порядними людьми. В подальшому при обстеженні і проведенні операції я спілкувався майже зо всіма працівниками, і весь час я відчував до себе повагу і доброзичливе відношення.

І що мене вразило: від жодної особи я не почув навіть натяку на вимагання хабара, і я повністю переконався, що в клініці працюють спеціалісти високої професії з чесною совістю. Іще не можу не сказати пару слів за роботу хірурга, який робив мені операції – Коваленка Андрія Володимировича. Під час проведення операцій я свідомо відчував його впевнену високопрофесійну роботу і не помилився. Він мені дав можливість мати добрий зір, за що я буду йому вдячний до кінця своїх днів.

Але повинен сказати що під час відвідування клініки я спостерігав таке ж саме доброзичливе і поважне відношення до решти пацієнтів з боку працівників клініки.

Тому від щирого серця бажаю всім працівникам клініки в особистому житті міцного здоров`я, сімейного щастя, успіхів в житті, довгих років життя і всього найкращого в житті, а також на професійній ниві самих найкращих успіхів на благо народу.

Вибачаюсь за особисте звернення. Шановний Андрію Володимировичу! Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров`я, сімейного щастя, найкращих професійних успіхів в роботі на благо народу, довгих років життя із збереженням професійної молодості.

З повагою до всіх працівників клініки, Погребатько Сергій Іванович
Село Стецівка Чигиринського району
Черкаської області 20914

09.09.2008

Оцініть матеріал:
  5/5 з 4


ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

* Поля, обов'язкові для заповнення