АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Діагностика зору. Знижки до 30% на обстеження для дорослих та дітей Детальніше

Лазерна корекція. Знижка до 8000 грн З'ясувати подробиці

Лікування катаракти. Знижка -3500 грн на операцію з преміум лінзою IQ

Апаратне лікування. Знижка -20% Записатися

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

Відгук про лазерне лікування сітківки на системі Navilas

"Я довіряла лікарю! Тому що знала, що в Новий Зір - найкращі лікарі. І найкраща апаратура! І тому я відразу погодилася на зміцнення сітківки. І зовсім не боялася!", - розповідає Наталя, пацієнтка нашого центру в Києві.
 
"На сьогоднішній день, завдяки лазерним технологіям, можна уникнути відшарування сітківки, провівши її зміцнення шляхом лазерної коагуляції. - коментує лікар-офтальмохірург, к.мед.н Олег Георгійович Пархоменко.
 
Вперше в Україні з'явилася нова роботизована система Navilas® Laser System для лікування сітківки з функцією інтелектуального зчитування руху очі. Вона дозволяє безконтактно і безболісно проводити зміцнення сітківки. Прилад - ❗️унікальний для Украіни❗️ і на сьогоднішній день він присутній тільки в медичному центрі Новий Зір.
 
"Чарівним помахом руки, під яким мається на увазі колосальний досвід і знання, доктор вирішив мою проблему, - продовжує наша пацієнтка. - І ось через місяць я прийшла, зробила повторну діагностику. І все добре!"
 
"Результати лікування відмінні. - підтверджує Олег Пархоменко. - Ми провели фотофіксацію периферії очного дна. І як доктор, так і пацієнт, можемо оцінити відмінну якість проведеної процедури".
 
Наталя вдячна всім лікарям клініки Новий Зір, тому що вони - найкращі. "Тут дуже хороший підбір лікарів і всього персоналу! Рекомендую всім цю клініку!"
Категория:Лікування сітківки ока
Оцініть матеріал:  0/5 з 0


ЗНИЖКА 10% ПРИ ОНЛАЙН-ЗАПИСІ НА ДІАГНОСТИКУ
(не сумується з акційними пропозиціями)

* Поля, обов'язкові для заповнення