Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

Відгук про лазерне лікування сітківки на системі Navilas

"Я довіряла лікарю! Тому що знала, що в Новий Зір - найкращі лікарі. І найкраща апаратура! І тому я відразу погодилася на зміцнення сітківки. І зовсім не боялася!", - розповідає Наталя, пацієнтка нашого центру в Києві.
 
"На сьогоднішній день, завдяки лазерним технологіям, можна уникнути відшарування сітківки, провівши її зміцнення шляхом лазерної коагуляції. - коментує лікар-офтальмохірург, к.мед.н Олег Георгійович Пархоменко.
 
Вперше в Україні з'явилася нова роботизована система Navilas® Laser System для лікування сітківки з функцією інтелектуального зчитування руху очі. Вона дозволяє безконтактно і безболісно проводити зміцнення сітківки. Прилад - ❗️унікальний для Украіни❗️ і на сьогоднішній день він присутній тільки в медичному центрі Новий Зір.
 
"Чарівним помахом руки, під яким мається на увазі колосальний досвід і знання, доктор вирішив мою проблему, - продовжує наша пацієнтка. - І ось через місяць я прийшла, зробила повторну діагностику. І все добре!"
 
"Результати лікування відмінні. - підтверджує Олег Пархоменко. - Ми провели фотофіксацію периферії очного дна. І як доктор, так і пацієнт, можемо оцінити відмінну якість проведеної процедури".
 
Наталя вдячна всім лікарям клініки Новий Зір, тому що вони - найкращі. "Тут дуже хороший підбір лікарів і всього персоналу! Рекомендую всім цю клініку!"
Категория:Лікування сітківки ока
Оцініть матеріал:  0/5 з 0


ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ