Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

Невус (родима пляма)

Невуси або родимі плями являють собою скупчення пігментних клітин меланоцитів і зустрічаються не тільки на шкірі, скажімо, повік, але і на поверхні, і всередині очного яблука. Ці плоскі пігментовані доброякісні утворення зустрічаються на власне судинній оболонці, райдужці та кон'юнктиві. Вони нагадують веснянки та зазвичай ніяк не змінюються протягом життя.

Невус райдужки

Ознаки

  • Коричнювата пляма, схожа на веснянку.
  • Як правило, плоска.

Діагностика

Залежить від локалізації невуса. Невус, розташований на райдужці або кон'юнктиві, видно при огляді за допомогою щілинної лампи. При локалізації на судинній оболонці ока родима пляма виявляється при офтальмоскопії.

Лікування

Не потребує. Небезпека невусів в тому, що в них може ховатися початкова стадія злоякісної пухлини меланоми. Тому бажано, щоб за невусами регулярно спостерігали за допомогою серійних фотографій. Для розрізнення плоского невуса від об'ємної меланоми вдаються до оцінки товщини утворення за допомогою ультразвуку. В дійсно рідкісних випадках для диференціації цих двох захворювань робиться біопсія (взяття тканини для мікроскопічного дослідження

Оцініть матеріал:  5/5 з 4

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ