Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка -30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

Лазерна корекція зору Contoura®Vision

Contoura® Vision («Контура») – інноваційна персоналізована технологія лазерної корекції. Завдяки цій методиці, пацієнти можуть отримати не лише високу якість зору, але й гостроту, що зазвичай перевищує 100%. Цей новий рівень технології відновлення зору, наразі дуже популярний у США, а нині доступний і в Україні.

 

У чому особливість технології Contoura®Vision

Технологія Contoura® Vision базується на створенні унікальної програми корекції зору з урахуванням індивідуальних особливостей ока, зокрема - рогівки. Поверхня рогівки кожної людини - неповторна. Чим точніше і ретельніше вона буде обстежена до операції, тим краще буде результат.

За рахунок новітньої розробки - діагностичного приладу «Тополайзер Варіо» - обстеження рогівки тепер можливе з виключною точністю - у 22 000 точках. Це рекордний показник! На основі отриманих даних розраховується індивідуальна для кожного пацієнта програма випаровування рогівки.

Сучасна лазерна установка ЕХ-500 швидко, точно і без нагріву рогівки коригує її поверхню. Таким чином виправляються всі аберації (викривлення зору). Пацієнт отримує максимально можливу якість зору.

Корекція відбувається абсолютно безболісно й займає, разом із підготовчим етапом, 10-15 хвилин. Безпосередньо дія лазера триває всього 10-20 секунд.

Як проходить лазерна корекція за методикою Contoura® Vision

Перед проведенням лазерної корекції зору, пацієнти мають пройти первинну діагностику та пакет дообстеження.

Пакет дообстеження включає:

 • Визначення розміру зіниці.
 • Проведення кератотопографії на «Тополайзері Варіо» - по 8 знімків на кожне око.
 • Проведення тесту сльозопродукції.

Процес лазерної корекції включає декілька етапів: 

1. Перед проведенням програми випаровування хірург формує рогівковий клапоть за допомогою фемтосекундного лазера або мікрокератома.

2. Ексимерний лазер максимально точно проводить випаровування рогівки завдяки персоналізованій програмі лазерної корекції зору Contoura® Vision.

3. Післяопераційний період проходить комфортно. Покращення зору відбувається вже в день операції.

Лазерна корекція зору Contoura® Vision в «Новий Зір»

В медичних центрах «Новий Зір» лазерну корекцію зору за методикою Contoura® Vision виконують на сучасному обладнанні відомого світового виробника Alcon (США), а саме: ексимерному лазері EX-500 Wavelight із застосуванням діагностичної станції WaveLight Allegro Topolayzer™ Vario™.

Лазерну корекцію зору за методикою Contoura® Vision можна зробити на обох очах за одне оперативне втручання. Остаточне рішення щодо застосування даної методики приймає лікар, після проходження комплексного діагностичного обстеження в наших медичних центрах.

Результати лазерної корекції (згідно даних клінічних досліджень, США)

 • Після проведення лазерної корекції за методикою Contoura® Vision 98,4% пацієнтів були настільки задоволені результатом операції, що вибрали б ще раз цю методику.
 • 92,6% пацієнтів після корекції за методикою Contoura®Vision отримали гостроту зору 100% і більше.
 • 64,8% пацієнтів отримали гостроту зору 1,2 і вище.
 • У 30,9% випадків лазерна корекція за методикою Contoura®Vision дозволила отримати вище гостроту зору, ніж була у пацієнтів в окулярах або контактних лінзах.

Переваги лазерної корекції зору за методикою Contoura® Vision

 • Зменшення чутливості до яскравого світла – в 5,2 % випадків.
 • Зменшення дискомфорту при нічному водінні – на 8%.
 • Зменшення дискомфорту при читанні – на 8,7%.
 • Зменшення оптичних феноменів – на 3,2 %.

Contoura®Vision – це новітня технологія лазерної корекції, що дозволяє досягти максимально можливих показників при відновленні зору. Мільйони людей по всьому світу вже скористалися цією унікальною технологією і залишилися задоволені своїм вибором. Новий зір – це нова якість життя, з яскравими кольорами, емоціями, і без обмежень, пов’язаних з носінням окулярів та лінз. Долучайтеся!

 

Детальна інформація про інші методики лазерної корекції зору

Оцініть матеріал:  0/5 з 0

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ