Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка -20% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни: Лазерна корекція зору від 9 900 грн. Лікування катаракти від 10 900 грн З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Автооптометрична система AOS-2100 (NIDEK, Японія)

Автооптометрична система c проектором знаків, являє собою комплекс, що дозволяє лікарю швидко і точно визначити гостроту зору, об'єктивну і суб'єктивну рефракцію пацієнта (короткозорість, далекозорість, астигматизм), кератометрію (заломлюючу силу рогівки), підібрати окуляри й контактні лінзи, визначити межзінцеву відстань пацієнта, діаметр рогівки і зіниці. Мікропроцесорне централізоване управління одержуваними даними між приладами робить дану установку дуже зручною при використанні і для пацієнта, і для лікаря. У систему AOS-2100 входять: фороптер RT-2100, Авторефкератометр ARK-730A, проектор знаків CP-690, стенд, пульт управління.

 

Авторефкератометр ARK-530А (NIDEK, Японія)

Цей прилад виявляє вид і ступінь рефракції (до і після розширення зіниці). Апарат заміряє відстань між зіницями, діаметр і радіус кривизни рогівки.

 

Безконтактний тонометр NT-510 (NIDEK, Японія)

Використовується для вимірювання внутрішньоочного тиску. Вимірювання виконується менш, ніж за 1 секунду, з високою точністю і, не торкаючись ока.

 

Оптико-когерентний томограф DRI OCT Triton з технологією Swept Source (TOPCON, Японія)

Прилад призначений для одночасного сканування переднього і заднього відрізків ока з технологією джерела, що можна перенастроювати (Swept Source). DRI OCT Triton створює повнокольорові фотографії очного дна у високій роздільній здатності і зображення FA і FAF. Швидкість сканування приблизно вдвічі вище в порівнянні з Topcon SD OCT, що дозволяє отримати більше зображень за одне B-сканування, а інформативність отриманих зображень сприяє ефективній та якісній постановці діагнозу.
https://www.youtube.com/embed/aaXqbGJ6lL8

 

Щілинні лампи SL-1800 (NIDEK, Японія)

Щілинні лампи SL-1800 NIDEK обладнані мікроскопами з високою роздільною здатністю, глибиною різкості і ідеальним стереообладнанням. Використовуються для візуального огляду структур вивчення параметрів ока. Для ретельного вивчення очного дна використовується біомікроскопія з використанням лінзи Гольдмана.

 

Ехоскан US-3300 (NIDEK, Японія)

Ультразвукове А-сканування визначає цілий ряд параметрів: глибину передньої камери ока, товщину кришталика, довжину очного яблука і довжину склистого тіла. Завдяки А-сканування лікар може оцінити, чи прогресує короткозорість, точно розрахувати, якого розміру має бути штучний кришталик. Ультразвукове B-сканування досліджує внутрішні структури ока при непрозорих середовищах, що дозволяє виявити відшарування сітківки, грубі зміни склистого тіла і пухлини.

 

Ультразвуковий пахіметр UP-1000 (NIDEK, Японія)

Прилад визначає товщину рогівки в кожній точці. Це потрібно, щоб максимально якісно і безпечно виконати лазерну корекцію.

 

Ультразвуковий пахіметр PacScan 300P (Sonomed, США)

Другий ультразвуковий пахіметр знаходиться в операційній, для додаткового контролю стану рогівки перед виконанням лазерної корекції і кросслінкінгу рогівки при кератоконусі.

 

IOL Master 500 (Carl Zeiss, Німеччина)

З його допомогою за лічені секунди виробляються найточніші вимірювання біометричних параметрів ока, необхідних для розрахунку ІОЛ. Заміри здійснюються безконтактним способом. Одним натисканням кнопки можна швидко отримати точні дані про довжину ока по зорової осі, радіус кривизни рогівки і її діаметр і глибину передньої камери.

 

Система Verion (Alcon, США)

Це інноваційна розробка від американської компанії Alcon - одного зі світових лідерів у виробництві обладнання для офтальмології. Її головна особливість - досягнення максимальної точності рефракційних результатів в хірургії катаракти.

Verion складається з діагностичного блоку і цифрових маркерів, які використовуються безпосередньо під час хірургії. Діагностичний модуль Verion дозволяє зробити якісне обстеження пацієнта, розрахувати інтраокулярну лінзу (ІОЛ) і сформувати план операції, а потім безпомилково інтегрувати цю інформацію в операційну за допомогою комп'ютерних технологій. Цифрові маркери обробляють план операції пацієнта і створюють Цифрову Карту операції, яка використовується під час хірургії. Аналогічне оснащення і тактику лікування використовують офтальмологічні клініки в Європі і США.

Verion можна назвати своєрідним «навігатором» комплексу «Операційної майбутнього», куди також входять апарат для факоемульсифікації і операційний мікроскоп.

 

Комп'ютерний периметр HFA II 750і (Carl Zeiss, Німеччина)

 
 
Цей прилад застосовується для визначення полів зору: периферичного і центрального, вимірює чутливість сітківки: порогову і контрастну. Дає інформацію для постановки діагнозу і подальшого спостереження при багатьох захворюваннях, в тому числі і глаукомі. Програмне забезпечення дозволяє порівнювати вікові зміни з базою даних глаукоми.
 
 
Ендотеліальний мікроскоп SP-3000P (TOPCON, Японія)
 
 
Один з важливих приладів при плануванні операцій з видалення катаракти та імплантації факічних ІОЛ. Дозволяє прогнозувати результат операції при наявності дистрофічних захворювань рогівки. Вдосконалений алгоритм підрахунку клітин здійснює точне обчислення кількості клітин при кожному виконаному вимірі.

 

 

Система Pentacam HR (Oculus, Німеччина)

 
Система Pentacam HR дозволяє дуже детально обстежити рогівку і передній відрізок ока. Являє собою ротаційну камеру, яка виконує знімки переднього відділу ока по Шаймпфлугу. Технологія по Шаймпфлугу забезпечує чіткі і різкі знімки, що включають дані від передньої поверхні рогівки до задньої капсули кришталика. Основні переваги ротаційного процесу візуалізації - це точне вимірювання центру рогівки, корекція рухів ока, проста фіксація для пацієнтів і дуже швидке обстеження.

 

Автооптометрична система COS -5100 (NIDEK, Японія)

 
Система діагностує вид і ступінь порушення рефракції, гостроту зору, дає інформацію про корекцію для зору вдалину і зблизька, визначає характер зору (бінокулярний, монокулярний, косоокість). Апарат необхідний для діагностики перед усіма видами рефракційних процедур, без цієї діагностики ми не починаємо лазерну корекцію, рефракційну заміну кришталика, імплантацію факічної ІОЛ і інші втручання.

 

Автоматичний діоптриметр HLM-7000 (Huvitz, Корея)

 
 
Діоптриметр пропонує нові стандарти роботи в області вимірювальної оптики і заснований на новому принципі зняття показань. Вимірювання прогресивних лінз стало більш досконалим і точним. Завдяки застосованому в даному приладі сучасному алгоритму зняття вимірів, діоптриметр автоматично вимірює дальній і ближній фокус з максимальною швидкістю і точністю. HLM-7000 вимірює міжцентрову відстань в оправі. А також визначає ступінь пропускання ультрафіолету через лінзи.

 

Проектор знаків CP-690 Nidek

 
Проектор знаків CP-690 Nidek - проектує слайди з офтальмологічними тестами на екран і включає в себе набір таблиць для перевірки гостроти зору у дорослих і дітей, перевірку бінокулярного і кольорового зору.
Оцініть матеріал:  4/5 з 153

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ