Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка -30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни: Лазерна корекція зору: знижка -2000 грн на око. Лікування катаракти від 8 900 грн З'ясувати подробиці

 

 

Лазерний діодний фотокоагулятор GYC (Nidek, Японія)

Призначений для лікування патологічних змін очного дна. Може бути використаний при захворюваннях, супутніх короткозорості, цукровому діабету, запаленню і закупорки судин сітківки, відшаруванню або розшаруванню сітківки. Застосовується при вікових змінах на очному дні і при деяких видах глаукоми. За допомогою апарату можливо проводити всі види лазерних процедур на очному дні.

 

Система офтальмохірургічна INFINITI (Alcon, США)

Це один з найпопулярніших в світі приладів для видалення помутнілого кришталика (катарактальна хірургія). Сьогодні установку INFINITI використовують в 50 країнах світу. 

 

Операційний мікроскоп TOPCON (Японія)

Забезпечує проведення порожнинних операцій при катаракті, глаукомі та інших захворюваннях.

 

Ексімерний лазер Esiris (Sсhwind, Німеччина) 

Сучасна розробка фірми Sсhwind (Німеччина), визнаного світового лідера у виробництві високотехнологічного медичного обладнання. Безпечно і точно коригує короткозорість, далекозорість та астигматизм. Установка шостого покоління, еталон у світовій офтальмології, апарат, який акумулював величезний досвід, накопичений лазерною хірургією. Ви отримаєте оптимальну якість корекції, процедура буде безпечною, а реабілітація - швидкою.

 

Мікрокератом Carriazo-Pendular (Sсhwind, Німеччина)

Мікрокератом - пристрій для формування клапотя рогівки перед лазерним впливом при проведенні лазерної корекції зору. З огляду на особливу маятникову конструкцію при утворенні клапотя він захищає центральну частину рогівки від деформації, не завдає клапотю ушкоджень, забезпечує постійну товщину і ідеальну гладкість клапотя і унеможливлює повний його зріз.

Оцініть матеріал:  4/5 з 68

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ