Безконтактний пневмотонометр NT-510 (NIDEK, Японія)
Цей прилад використовують для вимірювання внутрішньоочного тиску; вимір виконується менш, ніж за 1 секунду, з високою точністю і не торкаючись ока.
АB-SCAN US-4000 (NIDEK, Японія)
Ультразвукове А-сканування визначає цілий ряд параметрів: глибину передньої камери ока, товщину кришталика, довжину очного яблука і довжину склистого тіла. Завдяки А-скануванню лікар може оцінити, чи прогресує короткозорість, точно розрахувати, якого розміру має бути штучний кришталик.
Ультразвукове B-сканування досліджує внутрішні структури ока при непрозорих середовищах, що дозволяє виявити відшарування сітківки, грубі зміни склистого тіла і пухлини.
Авторефрактокератометр ARK-530 (NIDEK, Японія)
Цей прилад виявляє вид і ступінь рефракції (до і після розширення зіниці). Апарат заміряє відстань між зіницями, діаметр і радіус кривизни рогівки.
Біомікроскопія очей з використанням лінзи Гольдмана (США)
За допомогою цієї спеціальної лінзи лікар проводить дослідження повік, кон'юнктиви, райдужної оболонки і рогівки, а також огляд очного дна разом з найвіддаленішими його ділянками.
Комп'ютерний периметр «Периком» Humphrey
Цей прилад застосовується для визначення полів зору: периферичного і центрального, вимірює чутливість сітківки: порогову і контрастну. Дає інформацію для постановки діагнозу і подальшого спостереження при багатьох захворюваннях, в тому числі і глаукомі. Програмне забезпечення дозволяє порівнювати вікові зміни з базою даних глаукоми.
Електротонографія
Вимірює швидкість притоку і відтоку внутрішньоочної рідини (контактний).
Проектор знаків Huvitz ССР-3100 (Корея)
За допомогою вбудованих в приладі тестів, таблиць і програм визначають оптичні параметри ока.
Лампа щілинна SL-1800 (NIDEK, Японія)
Апарат призначений для проведення візуальної діагностики лікарем-офтальмологом очного дна і структур ока.
Ультразвуковий пахіметр UP-1000 (NIDEK, Японія)
Прилад визначає товщину рогівки в кожній точці. Дане дослідження допомагає діагностувати патології, що викликають потоншення рогівки, а також використовується в дослідженнях перед проведенням лазерної корекції, що підвищує якість і безпеку процедури.