Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка -30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни: Лазерна корекція зору: знижка -2000 грн на око. Лікування катаракти від 8 900 грн З'ясувати подробиці

 

 

Офтальмологічні центри "Новий Зір" в Кривому Розі

Офтальмологічний центр Новий зір, Кривий Ріг

Кривий Ріг, вул. Церковна, 10

переглянути на мапі

Офтальмологія «Новий Зір» у Кривому Розі

З вересня 2012 року мешканцям Кривого Рогу став доступний столичний рівень офтальмології, завдяки відкриттю в місті нового медичного офтальмологічного центру «Новий Зір».

Персонал офтальмологічного центру в Кривому Розі - фахівці з багаторічним стажем роботи. Тут ведуть прийом і консультують досвідчені, висококваліфіковані офтальмологи. Операції виконує один з провідних хірургів мережі, лікар вищої категорії Андрій Володимирович Коваленко.

У центрі «Новий Зір» Вам зможуть запропонувати практично всі сучасні види діагностики та лікування очних захворювань. Схема лікування розробляється індивідуально, а якість послуг регламентується європейськими протоколами.

Однією з особливостей офтальмологічного центру є виконання лазерних корекцій зору за сучасними технологіями LASIK, Super LASIK. Їх відмінність у відновленні зору практично відразу після процедури, без болю і дискомфорту.

Записуйтесь, приходьте, ми задіємо всю міць сучасної офтальмології, щоб Ви знову отримали можливість бачити світ чітким і яскравим.
 

ЯК НАС ЗНАЙТИ?
 

Наш офтальмологічний центр знаходиться за адресою вул. Церковна (колишня вул.Калініченко, будинок 10) - окрема будівля. Найближча зупинка до медичного центру - Свято-Миколаївська, з боку центру їдуть маршрутні таксі № 287, 286,300, 217 і трамвай № 1, 2. Також - зупинка пл. Визволення. З пл. Визволення потрібно рухатися по пр. Поштовий (кол.Карла-Маркса) в сторону театру Шевченка, проходимо повз театру і йдемо, поки не опинимося перед вул. Свято-Миколаївська (широка вулиця з трамвайними коліями), переходимо її і бачимо сквер з пам'ятником Святому Миколаю. Зліва, перпендикулярно вулиці з трамвайними коліями, знаходиться вул. Церковна.

Орієнтири біля Мед.центру: Криворізька єпархія, Свято-Миколаївський храм, Центрально-Міський РАГС, пам'ятник Святому Миколаю, міська школа мистецтв № 2.

Оцініть матеріал:  4/5 з 68

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ