Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка -30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни: Лазерна корекція зору від 7 500 грн. Лікування катаракти від 8 900 грн З'ясувати подробиці

Нові послуги! Безножова лазерна корекція Femto LASIK  Лазерна фемтохірургія катаракти

Консультації та діагностика

Повне обстеження зору та консультація досвідчених офтальмологів. За дві години вони ретельно перевірять ваш зір і встановлять точний діагноз, після чого підберуть найбільш підходящу методику лікування.

Лазерні методи лікування

Лікування захворювань сітківки, глаукоми та вторинної катаракти за допомогою передових лазерних методик. При діабетичної ретинопатії і судинних хворобах сітківки ми робимо аргонлазерну коагуляцію, для лікування вікової макулодистрофії застосовуємо бараж макулярної області і транспупіллярну термотерапію. Для лікування дистрофії сітківки використовуємо периферичну лазерну коагуляцію. Також проводиться лікування глаукоми, за допомогою трабекулопластики, гоніопластики, базальної ірідектомії.

Корекція зору

Наші лікарі корегують короткозорість, далекозорість та астигматизм. Для цього використовуються інноваційні світові методики відновлення зору:

 
Корекція факічними та мультифокальними лінзами.
 
Комбінована система лікування «Оптималь».
 
Ми пропонуємо також оптичне та терапевтичне  лікування.
 

Дитяча офтальмологія

Наші дитячі офтальмологи багато років діагностують і успішно лікують очні захворювання у дітей від півроку. Важливо, що використовуються ефективні методики, щоб відновити зір вашої дитини без хірургічного втручання. Процедури безпечні і безболісні.

Лікування катаракти та глаукоми

Прогресивне за методами лікування катаракти і глаукоми. Ми застосовуємо факоемульсифікацію з імплантацією інтраокулярної лінзи (ІОЛ). Також проводиться дісцизія вторинної катаракти, вторинна імплантація ІОЛ, репозиція ІОЛ при будь-якого ступеню складності і експлантація ІОЛ (видалення ІОЛ).

Для лікування глаукоми ми застосовуємо віскоканалостомію і непроникаючу глибоку склеректомію. У наших медичних центрах застосовується останнє досягнення в лікуванні пацієнтів з глаукомою - імплантація пристрою EX-PRESS.У разі потреби вам зроблять операцію при неоваскулярній глаукомі і гіпотензивну операцію для лікування вторинної глаукоми. Також є можливість зробити вазореконструктивну операцію: перев'язку і катетеризацію скроневої артерії. Якщо у вас і катаракта, і глаукома, то втручання буде комбінованим: антиглаукомна операція плюс факоемульсифікація.

 

Вітреоретинальна хірургія

Вітреоретинальна хірургія – це складні комбіновані втручання, які проводять на задньому відділі ока. Якщо фахівець виявив розриви сітківки або відшарування, то усувати проблему будуть кращі вітреоретинальні хірурги нашого медцентру.
 

Реконструктивна хірургія

Наші фахівці знають, як зупинити час, зберегти молодість і зробити ваші очі ще красивіше. Ми виконуємо всі види блефаропластики, видалення новоутворень, птозу, колобом, птеригіум, виправлення вивороту та завороту повік. Наші хірурги виконують ірідопластику та склеропластику.

 

Оцініть матеріал:  5/5 з 96

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ