Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка -30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни: Лазерна корекція зору від 7 500 грн. Лікування катаракти від 8 900 грн З'ясувати подробиці

Нові послуги! Безножова лазерна корекція Femto LASIK  Лазерна фемтохірургія катаракти

Ексимерний лазер WAVELIGHT EX500 (Alcon, США)

Новітня установка для проведення лазерної корекції зору, яка втілила в собі останні досягнення сучасної офтальмології. Технологічні новинки, реалізовані при створенні цього лазера, роблять процедуру лазерної корекції зору для пацієнта максимально швидкою, точною та безпечною.

Детальніше про WAVELIGHT EX500

 

Фемтосекундний лазер LenSx (Alcon, США)

Фемтосекундний лазер відкриває нову еру в рефракційній та катарактальній хірургії. Його особливість в автоматичному виконанні найважливіших етапів хірургічного процесу: повністю виключаються ризики "людського фактору". Це інноваційна технологія, яка дозволяє домогтися неймовірної точності всіх маніпуляцій, забезпечити високий рівень безпеки хірургії і отримати відмінний результат лікування.

 

Система лазерна офтальмологічна PurePoint™ (Alcon, США)

Призначений для лікування патологічних змін очного дна. Може бути використаний при захворюваннях, супутніх короткозорості, цукровому діабеті, запаленню і закупорки судин сітківки, відшаруванню або розшаруванню сітківки. Застосовується при вікових змінах на очному дні і при деяких видах глаукоми. За допомогою апарату можливо проводити всі види лазерних процедур на очному дні.

 

Апарат для факоемульсифікації і вітреоретинальної хірургії Accurus (Alcon, США)

Прилад для видалення помутнілого кришталика (катарактальна хірургія) і виконання операцій на задньому відрізку ока (вітреоретинальна хірургія). Сьогодні прилад Accurus використовують в 50 країнах світу.

 

Апарат для факоемульсифікації і вітреоретинальної хірургії Infiniti (Alcon, США)

Прилад для видалення помутнілого кришталика (катарактальна хірургія). Дозволяє застосувати персоналізоване лікування для кожного пацієнта. Завдяки можливості торсіонної факоемульсифікації досягається висока ефективність, зменшується термічний вплив на рогівку. Таким чином, видалення ураженого катарактою кришталика проводиться найбільш оптимально, знижується травматичність ока, ризик ускладнень і скорочується термін зорової реабілітації.

 

Операційний мікроскоп OPMI VISU 160 (Zeiss, Німеччина)

Мікроскоп OPMI® VISU 160 оснащений вбудованим щілинним освітленням. Ця інноваційна функція забезпечує високий рівень контрастності і подробиці зображення. Вона гарантує прицільне освітлення переднього відрізка ока, наприклад, при видаленні кришталика. Операцію не доведеться переривати через перегоріли лампи. Основна галогенова лампа раптово перегоріла? Тепер це не проблема! Система «S7» мікроскопа VISU 160 автоматично перемикається на резервну лампу.

 

Мікрокератом Carriazo-Pendular (Sсhwind, Німеччина)

Мікрокератом - пристрій для формування клапотя рогівки перед лазерним впливом при проведенні лазерної корекції зору. З огляду на особливу маятникову конструкцію при утворенні клапотя він захищає центральну частину рогівки від деформації, не завдає клапотю ушкоджень, забезпечує постійну товщину і ідеальну гладкість клапотя і унеможливлює повний його зріз.

 

Система Verion (Alcon, США)

Це інноваційна розробка від американської компанії Alcon - одного з лідерів у виробництві обладнання для офтальмології. Її головна особливість - досягнення максимальної точності рефракційних результатів в хірургії катаракти.

Verion складається з діагностичного блоку і цифрових маркерів, які використовуються безпосередньо під час хірургії. Діагностичний модуль Verion дозволяє зробити якісне обстеження пацієнта, розрахувати інтраокулярну лінзу (ІОЛ) і сформувати план операції, а потім безпомилково інтегрувати цю інформацію в операційну за допомогою комп'ютерних технологій. Цифрові маркери обробляють план операції пацієнта і створюють Цифрову Карту операції, яка використовується під час хірургії. Аналогічне оснащення і тактику лікування використовують офтальмологічні клініки в Європі і США.

Verion можна назвати своєрідним «навігатором» комплексу «Операційної майбутнього», куди також входять апарат для факоемульсифікації і операційний мікроскоп.
 

Оцініть матеріал:  5/5 з 96

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ