Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка -30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни: Лазерна корекція зору від 7 500 грн. Лікування катаракти від 8 900 грн З'ясувати подробиці

Нові послуги! Безножова лазерна корекція Femto LASIK  Лазерна фемтохірургія катаракти

Автооптометрична система COS-5100 (NIDEK, Японія)

Діагностичний комплекс діагностує вид і ступінь порушення рефракції, гостроту зору, дає інформацію про корекцію для зору вдалину і зблизька, визначає характер зору (бінокулярний, монокулярний, косоокість). Апарат необхідний для діагностики перед усіма видами рефракційними процедурами. Результати досліджень даними комплексом обов'язково використовуються при лазерній корекції, рефракційній заміни кришталика, імплантації факічних ІОЛ і інших втручаннях.

Авторефкератометр ARK-530А - прилад виявляє вид і ступінь рефракції (до і після розширення зіниці). Апарат заміряє відстань між зіницями, астигматизм, діаметр і радіус кривизни рогівки. Дане дослідження необхідно при підборі окулярів і контактних лінз, а також при підборі штучного кришталика. Даний апарат є одним з найточніших в світі, що дуже важливо при обстеженні дітей.

Фороптер RT-5100 - офтальмологічний пристрій, який об'єднує в собі сучасні рефракційні тестування та цифрові технології. Призначений для швидкого і точного визначення гостроти зору, підбору окулярів, визначення різних патологій зору.

Проектор знаків CP-770 Забезпечує чітке і контрастне відображення слайда на екрані, завдяки високій роздільній здатності, а швидка зміна слайдів особливо комфортна для пацієнтів. Перевагою є наявність в ньому великої кількості спеціальних тестів, включаючи в себе червоно-зелений і поляризаційний фільтр, тест бінокулярного балансу, стерео тест, анізейконія тест і ін.

 

Безконтактний пневмотонометр NT-510 (NIDEK, Японія) 

Цей прилад забезпечує точне вимірювання дійсного внутрішньоочного тиску. Вимірювання виконується менш, ніж за 1 секунду, з високою точністю і не торкаючись ока. Пневмотонометрія дає можливість точного вимірювання внутрішньоочного тиску пацієнтам.

 

Ультразвуковий пахіметр UP-1000 (NIDEK, Японія)

Прилад визначає товщину рогівки в кожній точці. Дане дослідження допомагає діагностувати патології, що викликають потоншення рогівки, а також використовується в дослідженнях перед проведенням лазерної корекції, що підвищує якість і безпеку процедури.

 

А/B ультразвуковий сканер (УЗД) (NIDEK, Японія)

Прилад призначений для ультразвукового обстеження ока пацієнта, з отриманням високоякісних зображень в зручному для використання форматі.

Ультразвукове А-сканування визначає цілий ряд параметрів: глибину передньої камери ока, товщину кришталика, довжину очного яблука і довжину склистого тіла. Дане дослідження допомагає точно розрахувати параметри штучного кришталика, що необхідно при операціях з видалення катаракти.

Також завдяки А-скануванню лікар може оцінити, чи прогресує короткозорість. Ультразвукове B-сканування досліджує внутрішніструктури ока при непрозорих середовищах, що дозволяє виявити відшарування сітківки, грубі зміни склистого тіла і пухлини.

 

Авторефкератометр ARK-510А (NIDEK, Японія)

Авторефкератометр ARK-510а поєднує в собі якість і нові технології, що забезпечує отримання високоточних даних кератометрії і рефрактометрії.

Цей прилад виявляє вид і ступінь рефракції (до і після розширення зіниці). Апарат заміряє відстань між зіницями, астигматизм рогівки, діаметр і радіус кривизни рогівки. Дане дослідження необхідно при підборі окулярів і контактних лінз, а також при підборі штучного кришталика. Даний апарат є одним з найточніших в світі, що дуже важливо при обстеженні дітей.

 

Щілинна лампа SL-1800 (NIDEK, Японія)

Сучасна оптична технологія та багаторазовий контроль збільшення зображення щілинною лампою NIDEK дає дуже високу роздільну здатність і широке поле огляду.

Різноманітні фільтри адаптовані для більшості видів діагностики, які допомагають здійснити точне обстеження ока пацієнта. Апарат призначений для проведення візуальної діагностики лікарем-офтальмологом всіх структур ока.

 

Периметр Периком

Цей прилад застосовується для визначення полів зору: периферичного і центрального, вимірює чутливість сітківки: порогову і контрастну. Дає інформацію для постановки діагнозу і подальшого спостереження при багатьох захворюваннях, в тому числі і глаукомі. Програмне забезпечення дозволяє порівнювати вікові зміни з базою даних глаукоми.

 

IOL Master (Carl Zeiss, Німеччина)

Сучасне офтальмологічне обладнання, що використовує метод оптичної біометрії (інтерферометрії), що застосовується в передопераційному обстеженні ока. Прилад дозволяє безконтактним методом одночасно вимірювати довжину ока, кривизну рогівки, глибину передньої камери та розрахувати параметри штучного кришталика з високою точністю.

 

Ретинотомограф HRT II LSC 210 (Німеччина)

Хейдельбергська ретинальна томографія HRT - (конфокальна скануючи лазерна офтальмоскопія) - це сучасна технологія отримання об'ємного (тривимірного) графічного зображення високої якості роздільної здатності. Цей прилад є «Золотим стандартом» в ранній діагностиці глаукоми і відстеження тенденцій розвитку захворювань. Отримання зображень відбувається безконтактним способом, швидко і при низькому рівні освітленості, що безпечно для пацієнта.

Ретинотомограф HRT II LSC 210 - дозволяє з максимальною точністю досліджувати стан і зміни в голівці зорового нерва і в диску зорового нерва, що дає можливість об'єктивної ранньої діагностики глаукоми за 7 років до початку втрати полів зору. Проводить автоматичну оцінку ризику виникнення глаукоми і аналіз захворювання в динаміці, дозволяє контролювати лікування глаукоми і реабілітацію.

 

Автоматичний діоптриметр Huvitz HLM-7000 (Півд. Корея)

Діоптриметр HLM-7000 автоматично вимірює дальній і ближній фокус прогресивних лінз з максимальною швидкістю і точністю завдяки застосованому сучасному алгоритму зняття вимірів. Вимірює межзіничну відстань, пропускання UV, довжину хвилі діагностичного випромінювання, всі типи контактних лінз (м'які і жорсткі). Застосовується для визначення суб'єктивної рефракції, і перевірки всіх типів складних окулярів і контактних лінз.

 

Оптичний когерентний томограф ОСТ (TOPCON, Японія)

Сучасний прилад, який дозволяє провести дослідження заднього відрізка ока (сітківки, голівки зорового нерву). Застосовується для діагностики захворювань сітківки.

 

Система Verion (Alcon, США)

Це інноваційна розробка від американської компанії Alcon - одного лідерів у виробництві обладнання для офтальмології. Її головна особливість - досягнення максимальної точності рефракційних результатів в хірургії катаракти.

Verion складається з діагностичного блоку і цифрових маркерів, які використовуються безпосередньо під час хірургії. Діагностичний модуль Verion дозволяє зробити якісне обстеження пацієнта, розрахувати інтраокулярну лінзу (ІОЛ) і сформувати план операції, а потім безпомилково інтегрувати цю інформацію в операційну за допомогою комп'ютерних технологій. Цифрові маркери обробляють план операції пацієнта і створюють Цифрову Карту операції, яка використовується під час хірургії. Аналогічне оснащення і тактику лікування використовують офтальмологічні клініки в Європі і США.

Verion можна назвати своєрідним «навігатором» комплексу «Операційної майбутнього», куди також входять апарат для факоемульсифікації і операційний мікроскоп.

Оцініть матеріал:  5/5 з 96

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ