Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка -30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

Дитяча офтальмологія в медичних центрах «Новий Зір»

З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ

ми приймаємо навіть найменших пацієнтів

ШВИДКО

всі процедури виконуються швидко та безпечно, щоби не втомити малюка

БЕЗПЕЧНО

застосовується сучасне обладнання провідних світових виробників

ПРОФЕСІЙНО

лікування виконують лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук

БЕЗБОЛІСНО

всі процедури абсолютно безболісні

БЕЗ ХІРУРГІЧНОГО ВТРУЧАННЯ

ефективні методики, які дозволяють лікувати очні захворювання, не вдаючись
до хірургічного втручання

З більшістю захворювань зорової системи найлегше впоратися на ранніх стадіях розвитку - в дитячому віці. Правильно поставлений діагноз і своєчасно розпочате лікування дозволять поліпшити зір дитини, не вдаючись до оперативного втручання в дорослому віці.

 

Саме для цього в медичному центрі «Новий Зір» створено спеціалізований напрямок з дитячої офтальмології Зір ЮНІОР. Досвідчені лікарі проводять діагностику та лікування дитячих очних захворювань - короткозорості, далекозорості, астигматизму, амбліопії, косоокості і багатьох інших, включаючи рідкісні важко діагностовані випадки та інші очні хвороби..

 

Шановні батьки!

Пам'ятайте, саме в дитячому віці труднощі із зором легко вирішуються за допомогою безпечних методів. Головне - вчасно звернутися до окуліста.

В якому віці вперше потрібно звернутися до окуліста?

Якщо ви бажаєте «налаштувати» зір вашого малюка на довгу і безперебійну роботу, краще потурбуватися про це з перших днів його життя. І в подальшому регулярно проводити обстеження.
Тільки комплексна діагностика на сучасному японському і німецькому обладнанні може показати реальний стан здоров'я очей вашої дитини.

curved arrow

І багато інших складних та серйозних захворювань очей

Які перші симптоми порушення зору у дітей, на які треба звернути увагу?

 • Дитина тримає книгу або інший предмет занадто близько до очей.
 • Закриває одне око або прикриває його рукою.
 • Часто втрачається в просторі і швидко втомлюється.
 • Тре очі в процесі читання.
 • Може читати тільки протягом нетривалого часу.
 • Скаржиться на головні болі та перевтому очей.
 • Відчуває нудоту і запаморочення при зоровому навантаженні.
 • Його заколисує.
 • Помічає двоїння в очах.

Особливості проведення діагностики в центрах «Новий Зір»

Комплексне діагностичне обстеження органа зору - перший і ДУЖЕ важливий етап лікування.

У медичних центрах «Новий Зір» таке обстеження проходить на сучасному комп'ютеризованому обладнанні, яке точно фіксує навіть найменші порушення зорових функцій дитини і дозволяє розібратися в захворюванні очей.

Тільки після визначення особливостей будови зорової системи і причин виникнення очного захворювання можна поставити точний діагноз і призначити саме те лікування, яке зможе забезпечити оптимальний результат.

Діагностичні процедури виконуються безконтактним способом і абсолютно безболісні. А сам процес обстеження побудований на спеціальних ігрових програмах, що дозволяють малюкові сконцентруватися і точно відповідати на питання фахівця.

Перебування вашого малюка в медичному центрі «Новий Зір» буде максимально комфортним.

Терапевтичне (безопераційне) лікування в медичних центрах «Новий Зір»

Курс лікування складається індивідуально, з урахуванням особливостей кожного конкретного захворювання і розрахований на 10 днів. Кожен день дитина займається на 4-5 апаратах, в середньому не більше 60-90 хвилин.

Комплекс відеокомп'ютерної корекції зору «Амбліокор»

Незамінний при лікуванні таких захворювань, як амбліопія і дитяча міопія. Поки дитина спостерігає за картинкою, спеціальний датчик знімає інформацію про роботу очей і головного мозку.

Зображення на екрані зберігається під час «правильного» зору і зникає, як тільки воно перестає бути чітким. Відбувається більш активне включення природних механізмів мозку в процес відновлення зображення.

У поєднанні новітніх комп'ютерних лікувальних програм цей метод підвищує зір навіть в найбільш важких випадках.

Комплекс відеокомп'ютерної корекції зору «Амбліокор»
Ультразвукова терапія

Ультразвукова терапія

Метод заснований на впливі ультразвуком на око в безперервному або імпульсному режимі. Апарат застосовують для лікування запальних, травматичних і дистрофічних захворювань очей.

Інфрачервона лазерна терапія

Апарат впливає зблизька на око інфрачервоним випромінюванням. Відбувається «фізіологічний масаж» циліарного м'яза, який відповідає за здатність очей фокусуватися.

Лікар може призначити це лікування, якщо у вашої дитини короткозорість, ністагм, косоокість або зорове стомлення.

Інфрачервона лазерна терапія
Електростимуляція (ЭСО-2)

Електростимуляція (ЭСО-2)

Використовується для діагностики уражень зорового нерва і сітківки, а також для лікування спазму акомодації, короткозорості, амбліопії, дистрофічних змін зорового нерву і сітківки.

Електростимуляція сприяє підвищенню провідності імпульсів в зоровому нерві і особливо ефективна при лікуванні короткозорості і атрофії зорового нерву.

Магнітотерапія (АТОС)

Відбувається вплив бігучим реверсивним магнітним полем. Ця терапія ефективна при будь-яких захворюваннях очей, пов'язаних із запаленням або набряком.

Лікування також показано при патології акомодації, а в поєднанні зі спеціальною приставкою його використовують і для лікування амбліопії.

Магнітотерапія (АТОС)
Електрофорез «НИОН»

Електрофорез «НИОН»

Застосовують для лікування запалень придатків ока, переднього відрізку, а також для терапії дистрофічних захворювань сітківки, зорового нерву і прогресуючої короткозорості.

Апарат «Форбіс»

Прилад необхідний для дослідження і лікування хворих на косоокість, порушення бінокулярного зору, астенопії, диплопії, порушення функції акомодації.

Апарат сприяє розвитку фузії, яка забезпечує м'язову рівновагу очей, що в свою чергу є запорукою успішного безопераційного лікування косоокості.

Апарат «Форбіс»
Лазерний стимулятор «Сокол» («Сокіл»)

Лазерний стимулятор «Сокол» («Сокіл»)

Впливає на циліарний м'яз і позитивно впливає на живлення ока. За допомогою цього апарату лікують і попереджають функціональні зорові порушення (зорове стомлення, астенопію, амбліопію, ністагм, міопія). Стимулятор також підвищує гостроту зору, покращує акомодацію і просторовий зір.

Апарат «Ручеёк» («Струмочок»)

Прилад стабілізує і лікує короткозорість, усуває спазм акомодації. Використовується для стимуляції і тренування зору при амбліопії і пресбіопії, а також для зниження втоми при зорових навантаженнях.

Апарат «Ручеёк» («Струмочок»)
Окуляри-масажер

Окуляри-масажер

Принцип дії заснований на древньому мистецтві голковколювання. Окуляри працюють в режимі повітряного натиску, гарячого стиснення, багаточастотній вібрації.

Стимулюють кровообіг, активізують подачу кисню до тканин ока. Використовуються для лікування короткозорості, далекозорості, астигматизму, амбліопії, пресбіопії, астенопії (втоми очей).

Комплекс комп'ютерних програм

Застосовується для терапевтичного лікування косоокості, амбліопії. Дозволяє досягти правильного положення очей, відновити бінокулярний зір у 70% випадків без хірургічного втручання.

Комплекс комп'ютерних програм

Хірургічне лікування в центрах «Новий Зір»

Буває так, що захворювання перешкоджає нормальному розвитку зору дитини, а дія терапевтичних методів обмежена. У такому випадку лікар приймає рішення про хірургічне втручання.

Оперативне лікування виконується за суворими показаннями - в самому щадному і безпечному режимі, максимально комфортному для маленьких пацієнтів.

Інноваційне обладнання медичних центрів «Новий Зір» дозволяє проводити операції при катаракті, глаукомі, відшаруванні сітківки, прогресуючої короткозорості і косоокості. Поєднання величезного практичного досвіду і передових технологій забезпечує досягнення високого результату навіть в найбільш складних випадках.

ПАМ'ЯТАЙТЕ! Своєчасне звернення до дитячого офтальмолога допоможе попередити серйозні ускладнення і зберегти зір без хірургічного втручання.

Новий метод лікування — корекція «нічними» лінзами

Ортокератологія — корекція міопії, гіперметропії, астигматизму за допомогою спеціальних контактних лінз нічного носіння. Особливо актуальні «нічні» лінзи для дітей з прогресуючою короткозорістю, оскільки ортокератологія найефективніша методика для профілактики сильного прогресування міопії..

Відпадає необхідність додатково користуватися окулярами або контактними лінзами.

Ефект корекції досягається за рахунок зміни кривизни рогівки під дією «нічний» контактної лінзи. Але якщо пацієнт припиняє користуватися такими лінзами, ефект пропадає, і дитина починає бачити так само як і до корекції. У центрах «Новий Зір» використовують жорсткі газопроникні контактні лінзи всесвітньо відомої компанії PARAGON. Вони дозволяють коригувати короткозорість до 6D і астигматизм до 2D.

Переваги корекції зору "нічними" лінзами в центрах Новий Зір

Яскраво виражений лікувальний ефект і можливість зупинити процес погіршення зору

Відсутність необхідності в окулярах і лінзах вдень

Можливість змоделювати ефект після лазерної корекції

Відгуки пацієнтів про корекцію зору "нічними" лінзами в центрах Новий зір

Відгук пацієнтів центру Новий Зір у м. Хмельницький
Відгук пацієнтки із Черкас після корекції нічними лінзами
Відгук після лікування "нічними" лінзами
Всі відгуки

Провідні фахівці з дитячої офтальмології

Наші лікарі - це досвідчені лікарі вищої категорії. Володарі міжнародних
сертифікатів GCP (Good Clinical Practice - 2008, 2010).

МОГИЛЬНА ІРИНА ВІКТОРІВНА

МОГИЛЬНА

Ірина Вікторівна

Дитячий лікар-офтальмолог

 • Лікар вищої категорії

Спеціалізація:

 • дитяча офтальмологія

Досвід роботи - 23 роки

Детальніше
ЛЕПИХОВА ОЛЕНА ПЕТРІВНА

ЛЕПІХОВА

Олена Петрівна

Офтальмохірург

 • Кандидат медичних наук
 • Лікар вищої категорії
 • Член асоціації дитячих офтальмологів

Спеціалізація:

 • Дитяча офтальмологія
 • Хірургія косоокості, птозів
 • Консультування

Досвід роботи - 39 років

Детальніше
ОСІПЕНКО ЛЮДМИЛА ЮРІЇВНА

ОСІПЕНКО

Людмила Юріївна

Дитячий офтальмолог. Офтальмохірург

 • Лікар вищої категорії
 • Член Асоціації дитячих офтальмологів

Спеціалізація:

 • Дитяча офтальмологія
 • Діагностика та консультування
 • Ретинологія

Досвід роботи - 21 рік

Детальніше
ЛЕВИЦЬКА ТЕТЯНА ІГОРІВНА

ЛЕВИЦЬКА

Тетяна Ігорівна

Лікар-офтальмолог

Спеціалізація:

 • Дитяча офтальмологія

Досвід роботи - 7 років

Детальніше
КОШЕЛЕНКО ЯРОСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

КОШЕЛЕНКО

Ярослав Олександрович

Лікар-офтальмолог

Спеціалізація:

 • Дитяча офтальмологія

Досвід роботи - 6 років

Детальніше
БІЛИК ІРИНА АНАТОЛІЇВНА

БІЛИК

Ірина Анатоліївна

Дитячий офтальмолог

 • Лікар першої категорії

Спеціалізація:

 • Діагностика та консультація
 • Контактна корекція
 • Дитяча офтальмологія

Досвід роботи - 14 років

Детальніше

Чому обирають медичні центри «Новий Зір»?

ШИРОКИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ

Ми зможемо запропонувати як терапевтичні, так і хірургічні методики виправлення зору. Формат лікування підбирається індивідуально. Рекомендується саме та схема, яка зможе забезпечити кращий результат.

ЧЕСНІСТЬ І ОБ'ЄКТИВНІСТЬ

Батьки отримують розгорнуту і неупереджену інформацію про стан очей малюка, а також про всі можливі і найбільш ефективні методи лікування.

ДОСВІДЧЕНІ ФАХІВЦІ

Всі наші лікарі - фахівці високої кваліфікації. Тому Ви завжди можете розраховувати на якісну і грамотну допомогу.

ВІДСУТНІСТЬ ВІКОВИХ ОБМЕЖЕНЬ

Приймаємо діток з ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ.

ПІДТРИМКА І СУПРОВІД

Ми спостерігаємо кожного пацієнта після операції до повного його одужання. У вас є можливість в будь-який час зв'язатися з черговим лікарем.

Оцініть матеріал:  5/5 з 21

Бережіть очі дітей.
Адже гарний зір лежить в основі щасливого майбутнього Вашої дитини!

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ