Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка -30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни: Лазерна корекція зору від 9 900 грн. Лікування катаракти від 8 925 грн З'ясувати подробиці

 

Лазерний діодний фотокоагулятор GYC-1000, (Nidek, Японія)

Призначений для лікування патологічних змін очного дна. Може бути використаний при захворюваннях, що супутні короткозорості, цукровому діабету, запаленню та закупорки судин сітківки, відшаруванню або розшаруванню сітківки.

Застосовується при старечих змінах на очному дні і при деяких видах глаукоми. За допомогою апарату можливо проводити всі види лазерних процедур на очному дні.

 

Система офтальмохірургічна INFINITI для факоемульсифікації (Alcon, США)

Сучасна багатофункціональна система для роботи на передньому відрізку очного яблука. Один з найбільш надійних приладів катарактальної хірургії завдяки налагодженій технології, мінімальній кількісті побічних ефектів, планованому результату операції, швидкості і якості проведення операції. Це один з найсучасніших і популярних у світі приладів для видалення помутнілого кришталика (в катарактальній хірургії). Сьогодні установку Alcon використовують в 50 країнах світу. 

 

Операційний мікроскоп ОМС-800 (Японія) 

Використовується для проведення операцій на передньому відрізку ока: кератопластики, операцій при глаукомі і катаракті. Завдяки наявності вбудованої відеокамери створює додаткові зручності в роботі для асистентів, консультантів, а також дозволяє виробляти пряму трансляцію ходу операції поза операційної.

Оцініть матеріал:  5/5 з 35

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ