Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка -30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни: Лазерна корекція зору від 9 900 грн. Лікування катаракти від 8 925 грн З'ясувати подробиці

 

Безконтактний пневмотонометр NT-2000 (NIDEK, Японія)

Використовується для вимірювання внутрішньоочного тиску. Вимірювання виконується менш, ніж за 1 секунду, з високою точністю і, не торкаючись ока.

 

А-скан US-800 (NIDEK, Японія)

Визначає розміри передньої камери ока, товщину кришталика, довжину очного яблука і склистого тіла. За допомогою цього приладу можна визначити прогрес короткозорості і розрахувати оптичну силу штучного кришталика.

 

Авторефрактокератометр ARK-730A (NIDEK, Японія)

Цей прилад використовують для вимірювання внутрішньоочного тиску; вимір виконується менш, ніж за 1 секунду, з високою точністю і не торкаючись ока.

 

Лампа щілинна SL-1800 (NIDEK, Японія)

Апарат призначений для проведення візуальної діагностики лікарем-офтальмологом очного дна і структур ока.

 

Вимірювальна Система OcuScan RxP (Alcon, США)

Ультразвукова офтальмологічна система, розроблена для поліпшення обслуговування пацієнта забезпеченням високоякісних вимірювань параметрів ока в зручному для використання режимі. Система використовується для біометрії, А-сканування і Пахіметрії.

Біометрія являє собою вимір осьової довжини ока. Використовуючи показання вимірювань осьової довжини (AL) і кератометрії (K) в різних формулах розрахунку IOL, система розраховує оптичну силу штучного кришталика, який імплантують в око пацієнта.

Пахіметрія являє собою вимірювання товщини рогівки в одній або в декількох точках. Часто виконується протягом біометричного дослідження і перед рефракційною хірургією. Дані вимірювань товщини рогівки можуть допомогти у визначенні загрози розвитку глаукоми і в оцінці внутрішньоочного тиску (ВОТ).

 

Біомікроскопія очей з використанням лінзи Гольдмана 

За допомогою цієї спеціальної лінзи лікар проводить дослідження повік, кон'юнктиви, райдужної оболонки і рогівки, а також огляд очного дна разом з найвіддаленішими його ділянками.

 

Ретинальна камера HEIDELBERG HRC (Німеччина)

Використовується для зйомки очного дна, сітківки, а також переднього і заднього відрізку ока з використанням люмінесцентного агенту. Отримані зображення допомагають лікареві в уточненні діагнозу і подальшого лікування різних захворювань сітківки, переднього і заднього відрізків ока.

 

Комп'ютерний периметр Периком  

Застосовується для визначення полів зору: периферичного і центрального, вимірює чутливість сітківки: порогову і контрастну. Дає інформацію для постановки діагнозу і подальшого спостереження при багатьох захворюваннях, в тому числі і глаукомі. Програмне забезпечення дозволяє порівнювати вікові зміни з базою даних глаукоми.

 

Оптичний когерентний томограф ОСТ  RTVue–100 (Optovue, CША)

Сучасний прилад, який дозволяє провести дослідження заднього відрізка ока (сітківки, головки зорового нерву). Застосовується для діагностики захворювань сітківки. Висока точність спектральної оптичної когерентної томографії (ОСТ) дозволяє детально досліджувати мікроструктурні зміни сітківки і хоріокапілярного шару, як і при моніторингу, так і при оцінці ефективності проведеного лікування у хворих вікової макулярної дегенерації (ВМД).

 

Тонометр-тонограф Glau Test  

Апаратом вимірюють швидкість продукції і відтоку внутрішньоочної рідини, а також коливання внутрішньоочного тиску.

 

Діоптриметр Huvitz CLM-3100P (Південна Корея) 
 

Вимірює оптичні характеристики скляних і пластикових лінз.

 

Проектор знаків ССР-3100 (Японія)

За допомогою вбудованих в приладі тестів, таблиць і програм визначають оптичні параметри ока.

 

Прямий ручний офтальмоскоп Keeler professional (Англія)

Призначений для офтальмоскопічного дослідження очного дна, дослідження переднього відділу ока, діафаноскопічного дослідження очного яблука.

Оцініть матеріал:  5/5 з 35

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ