Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

Черкасский филиал

Август 2011

Меня зовут Мирная Тамара Ивановна, мне 75 лет. Более пяти лет у меня катаракта правого, а потом и левого глаза. Правым глазом почти не видела, ну а левым плохо видела, читать было трудно.Долго ходила в свою поликлинику, закапывала глаза всевозможными каплями, но всё безрезультатно, зрение ухудшалось. Пришла я в клинику «Новий зiр» в г. Черкассы для более серьёзного обследования. После внимательного обследования мне предложили оперативное вмешательство без значительной прибавки зрения. Отсутствие гарантии меня сразу насторожило, а финансовая сторона остановила. Я пенсионерка, и финансы мои ограничены. Но была в мае месяце акция. Я раздумывала, терялась в решениях, а деньги внести я должна была до окончания акции. Оставался один день – 31 мая. Выбрала наименьшую акционную сумму 3400 грн, внесла в кассу, продолжая сомневаться – делать или не делать операцию.

Потом со мной произошёл несчастный случай – сильный удар в правый глаз. До этого я видела предметы, чуть-чуть свет, а тут совсем не стало зрения. В клинике сказали, что это ещё одна проблема. При операции может усложниться установка хрусталика, и он может выпасть. Для меня было ясно, что оперироваться бесполезно. Ведущий врач сказала, что надо проконсультироваться с хирургом.

Был назначен 17 августа день операции. Я шла только проконсультироваться. Но в клинику меня тянуло. И вот я иду на консультацию к хирургу Коваленко Андрею Владимировичу. Молодой, сосредоточенный хирург с необыкновенным вниманием выслушал мои проблемы с таким участием, как свои, посмотрел глаза и сказал: «Если хотите улучшить зрение – надо делать операцию. Я знаю проблему, сосредоточусь, и всё будет хорошо». За эти короткие минуты общения с Андреем Владимировичем в моё сердце и разум глубоко вошла вера в то, что операция НЕОБХОДИМА! От хирурга исходило тепло, внимание, уверенность. В операционную я шла с надеждой и молитвой к Богу, чтобы благословил руки хирурга. Я была в чудесном настроении. Через короткие 10-15 минут хирург от Бога спросил, вижу ли я свет. Я выкрикнула с радостью: «Давно вижу!».

Безмерно благодарна хирургу сети клиник «Новий зір» кандидату медицинских наук, врачу высшей категории Андрею Владимировичу Коваленко! Здоровья Вам, удач, любви и радостей в Вашей жизни! Благодарна всему коллективу клиники, которые очень внимательны и добры к своим пациентам. И особенно я благодарна администратору клиники Юлии Васильевне за правильно указанный путь решения моей проблемы. Я вижу свет с первого дня операции, красоту природы, яркость зелени. Я вижу хорошо! Клиника позаботилась о послеоперационном восстановлении. Мне были выданы бесплатно необходимые капли, я прихожу в назначенное время на консультации.

Сердечное, огромное Вам СПАСИБО!!!!!

Неперевершеному Майстру, народному Герою України
ПАРХОМЕНКО ГЕОРГІЮ ЯКОВИЧУ
ПОХВАЛЬНЕ СЛОВО!!!

Глибокошановний Георгію Яковичу!
Прийміть, будь ласка, похвальне слово вдячних черкащан за Ваш титанічний труд по встановленню нового зору!
Але спочатку дозвольте невеличкий екскурс в історичне минуле,,,

«Я памятник себе воздвиг нерукотворный
К нему не зарастет народная тропа»
О.Пушкін

Ідея цих рядків співвідноситься з Вашою діяльністю. Як відомо, Л.Толстой назвав свою епопею «Війна і мир». Чітко визначивши цим, що людство постійно перебуває у стані війни або миру. Сьогодення тяжіє до миру. Але минуле століття, ΧΧ, було багатим на війни. Перша світова, запекла громадська і ще запекліша Друга світова (Велика Вітчизняна). А далі – то В’єтнам, то обидві Кореї, то Близький схід і т.д. І кожна з цих подій висувала своїх героїв.

Одним з них був теж Пархоменко Г.Я. І кінострічку про нього створено, бо особистість визначна. Талановито керував військовими діями саме в той напружений час, коли взаємини змінювались блискавично і радикально. То чи не тоді бува закладено фундамент і теперішніх змін, коли уже не війна, а мир робить можливими найновітніші технології, в тому числі і по зору?!

Тому, мабуть, сучасна епоха покликала уже іншого, нового Пархоменко на арену боротьби за здоров’я, тобто Вас, дорогий наш рятівнику! Тому черкащани безмежно вдячні Вам, Вправний Майстре! Бездоганно володіючи лазерним променем, Ви самі, як промінь, освітлюєте дорогу життя усім страждаючим.

Тож хай і у Вас і в очолюваному Вам колективі лише світло панує на роботі і вдома, в людській гущі і наодинці!
«Лет до ста расти
Вам без старости!
Год от года расти
Вашей бодрости!
Хай «зір новий»
Вертає всім-усім
Найкращу пору – молодості.

Хай при кожній операції опікують Вас, Георгію Яковичу, Георгій Побідоносець та біблійний святий Яків!!!
Многая літа Вам і всім вашим колегам, доземний уклін і сердечне спасибі!!!

Добродум Віктор Іванович

26.07.2011

Відгук на проведення процедури факоемульсифікація з імплантацією штучного кришталика.

Народна мудрість каже «Здоров’я - це ще не все, але все інше без здоров’я – ніщо». Більшість людей не цінує здоров’я коли воно є, але шкодує, коли його немає. Це стосується і очей.

Але я, особливо в зрілому віці, і оберігав очі, і тренуванням зміцнював зір. Та важке життя: війна, голодовка 1946-1947 років, відсутність лікування, травми голови, а також спадковість (у моє матері теж була катаракта обох очей), призвели до того, що і у мене чотири роки тому виникла катаракта. Та і вічного в цьому світі нічого немає. За чотири роки мій зір знизився зі 100% до 10%, що призвела до падінь і майже неможливості читати. Те, що мені треба робити операцію, я знав давно, але що робити і кому довіритись визначився після того, як почав слухати по радіо головного лікаря «Офтальмологічного Центру «Новий Зір» Георгія Яковича Пархоменко і почув відгуки моїх знайомих, яким теж були зроблені подібні операції в Центрі «Новий Зір».

Щирим, доброзичливим, відвертим, впевненим словам Г.Я.Пархоменко не можливо було не повірити, і я звернувся в Черкаський філіал «Нового зору» - в регістратуру, де мене уважно і привітно вислухали і запросили на прийом до лікаря.

Мені було проведене ретельне обстеження зору, підібрані кришталики, були дані поради що я маю робити до операції і в зручний для мене час призначені операції. Спочатку одного ока, а потім по моєму проханню через два місяці другого ока.

Операції пройшли успішно і вже минуло достатньо часу (а час, як каже народна мудрість, кращий оцінювач роботи) щоб оцінити результати: зір у мене став майже 100% хоч і не такий, як до катаракти, але гарний.

Відзначу, що весь цей період допомагали мені працівники центру, все робилось злагоджено, чітко, високопрофесійну і що теж важливо і приємно – доброзичливо, що на жаль, буває в наших медичних закладах дуже рідко.

Повторюсь: я беріг і тренував свій зір, але після цього - це я буду робити ще активніше.

Так, процедура ця дорога, та вона варта того, тому що очі один з важливіших і найпотрібніших органів людини. 90% інформації зовні надходить людині через очі.

На завершення відгуку дякую всім працівникам Центру «Новий Зір» за надання мені щастя знову гарно бачити цей світ і доземно вклоняюсь хірургу – золоті руки Коваленко Андрію Володимировичу, який робив мені ці операції.

Бажаю працівникам Центру гарного здоров’я, щастя, достатку, Божої благодаті і хай вам щастить.

З повагою і вдячністю Добродум Віктор Іванович, дитина війни, ветеран праці, 72 роки.

Чернышов Олег Сергеевич

Февраль2010г.

На свете много есть чудес
Стоит маяк в Александрии,
Портрет «Мадонны» в Эрмитаже.
Вот это чуда – красота

А Вы друзья мои родные.
Вы подарили людям «Свет».
Вернули к жизни интересы
Своими добрими руками
Творите те же Чудеса.

От имени Ваших пациентов и от себя лично, благодарю моего хирурга Пархоменко Г.Я., коллектив врачей, медицинских сестер, весь коллектив Черкасского филиала «Новий Зір» за их добрые сердца и золотые руки.

Желаю Вам доброго здоровья, успехов во всех Ваших делах, большого человеческого счастья.

Пусть Вас всегда хранит и помогает вам Господь Бог.

С глубоким чувством уважения Ваш пациент Чернышов Олег Сергеевич – Ветеран ВОВ, участник Боевых действий, участник парада Победы 24 июня 1975г. Почетный гражданин Белоруссии, Почетный Прикордонник Украины, полковник в отставке.

Директору клініки «Новий Зір» Медведчуку С.П. від пацієнта Погребатько С.І.

Шановний Сергію Павловичу! Хочу висловити свою думку і враження відносно роботи клініки «Новий Зір», де мені було зроблено операції обох очей.

Коли перший раз я переступив поріг клініки, працівники регістратури зустріли мене доброзичливо і з повагою, я зрозумів що маю справу з порядними людьми. В подальшому при обстеженні і проведені операції я спілкувався майже з усіма працівниками і весь час я відчував до себе повагу і доброзичливе відношення. І що мене вразило, ні від жодної особи я не почув навіть натяку на вимагання хабара, і я повністю переконався, що в клініці працюють спеціалісти високої професії з чистою совістю. Іще не можу не сказати пару слів за роботу хірурга, який робив мені операції - Коваленко Андрія Володимировича. Під час проведення операцій я свідомо відчував впевнену високопрофесійну роботу і не помилився. Він мені дав можливість мати добрий зір, за що я буду вдячний до кінця своїх днів!!!

Але повинен сказати, що під час відвідування клініки я спостерігав таке ж саме доброзичливе і поважне відношення до рештки пацієнтів з боку працівників клініки. Тому від щирого серця бажаю всім працівникам клініки в особистому житті міцного здоров’я, сімейного щастя, успіхів в житті, довгих років життя і всього-всього найкращого, а також на професійній ниві найкращих успіхів на благо народу.

Вибачаюсь за особисте звернення. Шановний Андрій Володимировичу! Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, сімейного щастя, найкращих професійних успіхів в роботі на благо народу, довгих років життя із збереженням професійної молодості! З повагою до всіх працівників клініки, Погребатько Сергій Іванович с.Стецівка Чигиринського району Черкаської області.

Колісник Галина Василівна

02.06.11р.

Шановний Пархоменко Георгій Якович!

Щиро вдячна Вам і Вашому медичному персоналу за зроблену мені операцію катаракті 09.03.11р. Бажаю Вам крепкого здоров’я і всього найлучшого у Вашому житті.

З повагою до Вас Колісник Галина Василівна м.Шпола Черкаська обл..

В.П. Запорожченко

28.12.2010р.

«Новий Зір»
Ти і цар і князь і Візир
Скільки ти витяг з пітьми людей
Такого не спромігся зробити сам Прометей
Новий Зір – продовжуй творити в такому дусі
За всі твої кудесницькі прояви і чудеса сторицею віддячать небеса!

З величезною повагою, низьким уклоном, великого щастя, міцного здоров’я.
Завжди Ваш В.П. Запорожченко

Антонина Арсентьевна Кириченко

18.12.2011

Благодарность

Хочу отметить и выразить огромную благодарность всему коллективу «Новий Зір» за доброе, ответственное отношение к своим обязанностям. Очень приятно было чувствовать и видеть улыбки сотрудников, когда встречали они больных, которые переступали их порог и подходили к их стойкам, где они нас встречали.

Особенную благодарность и поклон до земли выражаю Доктору медицинских наук Пархоменко Георгию Яковлевичу за его ум, умение, терпение и золотые руки и всей его команде. Мои глаза стали видеть лучше, ярче и счастливее!

С глубоким уважением ко всем ваша пациентка Антонина Арсентьевна Кириченко г.Черкассы 18.12.2011

Бігдан Раїса Михайлівна

Я, Бігдан Раїса Михайлівна, жителька села Жовтино Чорнобаївського району. Три роки в мене було захворювання очей, мені порадили лікування в клініці «Новий Зір» м.Черкаси. Я хочу подякувати всьому обслуговуючому персоналу медпрацівників за їх тепле, чуйне, терпеливе відношення до нас, людей похилого віку. Мене лікували лікар Тетяна Олександрівна, Яніна Броніславівна, Сергій Павлович. Різні процедури проводили на апаратах лікарі та медсестри з великою енергією і терпеливістю вони вислуховували наші біди для встановлення точного діагнозу наших очей, кому потрібно, назначали лікування, а кому операцію.

Мене прооперував 18.11.2009р., хірург Коваленко Андрій Володимирович. Ліквідував катаракту правого ока. Я дуже щиро йому дякую, я тепер стала бачити.

Шановні всі медпрацівники і Ваш обслуговуючий персонал! Я від щирого серця і душі і від пацієнтів Чорнобаївського, Канівського, Уманського районів дякуємо головному лікарю «Новий Зір» за вашу організовану роботу Вашого колективу по лікуванню зору. Бажаємо Вам усім довгих років життя, міцного здоров’я, благополуччя у Ваших родинах, нових трудових звершень, нових прогресивних знань медицини для подальшої допомоги по відновленню зору.

З повагою до Вас Бігдан Раїса Михайлівна.


Лычак Эмилия Николаевна

22.03.2010

Благодарность

В трудные минуты жизни мы думаем о Спасителе, молимся Спасителю. Для меня и тысяч людей этим Спасителем стал доктор Пархоменко Георгий Яковлевич. Его благотворная душа вселяет спокойствие и веру. Его чудотворные руки творят чудеса. Его светлый разум ведет к спасению. Слышу его спокойный, но твердый голос: «Все. Вставайте. Смотрите».

Свое состояние передать трудно. Вспоминаю слова поэта:
«С души как бремя скатится,
Сомненье далеко –
И верится, и плачется,
И так легко, легко…»

Благодарю доктора Пархоменко Георгия Яковлевича и его трудолюбивых, благодарных и умелых помощников, которые выводят из темноты и ведут к свету и радости жизни!

22.03.2010 Лычак Эмилия Николаевна

Лисенко Зоя Яківна

Велике спасибі всьому колективові «Новий Зір» за проведену операцію, за чуйність і доброту! Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів у роботі, щоб ваші серця завжди були чуйні до людей, особливо похилого віку, такі як моя мама.
З повагою, Лисенко Зоя Яківна м.Чигирин

Шевченко Микола Григорович

Я, Шевченко Микола Григорович, висловлюю самі щирі почуття з того, що ведучий хірург Пархоменко Георгій Якович, який зробив мені операцію, провів її блискуче! Я прекрасно бачив вже на операційному столі!

Ця людина від Бога, яка має золоті руки і світлу голову. Це унікальна, талановита людина, яка заслуговує щоб йому було поставлено пам’ятник при його житті. Я в захопленні!!! З повагою, Шевченко М.Г.

Ківшовацька Надія Костянтинівна

16.02.2011р.

Я, Ківшовацька Надія Костянтинівна, дуже вдячна хірургу Коваленко Андрію Володимировичу і всьому медичному персоналу клініки «Новий Зір» за проведену операцію на високому професійному рівні, за чуйне відношення до пацієнтів, за любов до людей. Низький уклін Вам дорогі люди в білих халатах! Хай Господь Вам допомагає у всьому і дає Вам міцне здоров’я на довгі роки життя!

Броварник Л.Л.

Огромная благодарность Петровской Татьяне Александровне за высокий профессионализм, чуткое, человеческое отношение к пациентам, понимание и терпение. Обязательно буду рекомендовать как очень квалифицированного специалиста. Хочется пожелать, чтобы ей тоже всегда встречались хорошие люди, здоровья и гармонии в жизни.

С Уважением, Броварник Л.Л.(привозила маму)

Гольдштейн Фира Григорьевна

В клинике «Новий Зір» я сделала вторую операцию по поводу катаракты. Огромная благодарность всем врачам, всему персоналу за внимание, понимание и чуткость. Особая сердечная благодарность оперирующему врачу Коваленко Андрею Владимировичу. Это врач от Бога. Спасибо всему персоналу клиники. Желаю крепкого здоровья, еще много лет так успешно лечить больных. Всего доброго Вам.
Гольдштейн Фира Григорьевна г.Черкассы

Черкасский филиал
Черкассы

28.10.2011

Оцініть матеріал:  5/5 з 4


ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ