Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

Блефаропластика

 

Блефаропластика - одна з найпопулярніших процедур пластичної хірургії. І це не дивно, з огляду на ефекти від цієї операції:

 • Корекція вікових змін повік - освіжає будь-який тип обличчя і робить його «молодше»;
 • Позбавляє від надто в'ялої шкіри на верхніх і нижніх повіках;
 • Прибирає жирові відкладення (грижі) над верхніми і під нижніми повіками;
 • Усуває рубці на повіках;
 • Надає очам красиву форму.

Блефаропластика не прив'язана до віку і статі. Адже прагнення добре виглядати актуальне і для жінок, і для чоловіків - і в 20, і в 50 років.

Переваги блефаропластики

ШВИДКО

Всі маніпуляції проводяться за 1 день.

БЕЗБОЛІСНО

Застосовуються сучасні світові методики анестезії.

БЕЗПЕЧНО

Операції виконують лікарі-експерти, доктори та кандидати медичних наук з багаторічним досвідом.

ЯКІСНО

Задіяне краще обладнання, препарати та витратні матеріали.

ЕКСКЛЮЗИВНО

Застосовуються авторські методики хірургії. Виправляються хірургічні помилки, допущені в інших медичних центрах.

 

Операція на повіках - тільки у офтальмолога

Ніхто не знає про очі більше, ніж офтальмологи. І ніде операцію на повіках не виконають якісніше, надійніше і безпечніше, ніж в офтальмологічній клініці.

На відміну від косметологічних салонів і пластичних центрів, в клініці «Новий Зір» операцію проводять лікарі, доктори та кандидати медичних наук з величезним досвідом роботи саме в хірургії ока.

Майстерність хірурга впливає на естетичний результат пластики. Через нестачу досвіду фахівця або при слабкому володінні методикою виходить «кругла» форма ока при корекції нижньої повіки. У досвідченого пластичного хірурга зміни форми ока не відбуваються. Так що дуже важливо вибрати дійсно хорошого лікаря, експерта в своїй справі.

Наша основна перевага - фахівці ультра класу. Їх авторські методики дозволяють проводити пластику повік на найвищому якісному рівні, досягти досконалого результату без ускладнень.

Блефаропластика - це робота виключно з шкірою і тканинами, і вона не стосується безпосередньо самого ока. Але після операції зір може покращитися, якщо раніше було надмірне нависання верхньої повіки.

Таким чином, звертаючись в офтальмологічну клініку для операції на повіках, ви піклуєтеся, перш за все, про свою безпеку і отримуєте максимальний ефект з мінімальними ризиками.

Популярність блефаропластики зробила її дуже затребуваною операцією. Сьогодні "підправити" повіки пропонують навіть в косметичних салонах і кабінетах. І це велика помилка, тому що для операції в області очей важливо вибрати по-справжньому надійний медичний заклад і досвідченого фахівця.

 

Наші хірурги – офтальмологи

Блефаропластику в клініці «Новий Зір» виконують не просто досвідчені, а одні з найкращіх фахівців в Україні та за її межами.

Оксана Василівна Петренко

Офтальмохірург, доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії і президент Асоціації фахівців із офтальмопластики і очному протезуванню (ASOEP).

28 років практики, більше 300 наукових робіт, 11 патентів, постійна наукова робота на кафедрі офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України. Весь цей колосальний досвід і знання спрямовані на вирішення вашого завдання. Лікар, якому ви можете повністю довіряти, як це роблять і пацієнти, і колеги.

 

Валерія Олегівна Пенчук

Офтальмолог, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, автор наукових публікацій, до роботи в нашій клініці завідувала очним відділенням ДУ «Інститут невідкладної і відновної хірургії ім. В.К. Гусака НАМИ України». Досвід роботи 29 років.

 

Олена Петрівна Лепіхова

Офтальмохірург, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, член асоціації дитячих офтальмологів. Досвід роботи 38 років. З 1992 р. по 2015 р. Олена Петрівна завідувала дитячим відділенням Центру мікрохірургії ока в м. Києві. Чудовий офтальмохірург, який спеціалізується на хірургії косоокості і птозу.

Проведення операції в області очей такими експертами офтальмопластики в спеціалізованому офтальмологічному центрі - це гарантія безпеки вашого зору.

 

Кому і коли потрібна блефаропластика

Блефаропластику призначають тільки після індивідуальної консультації та огляду хірургом. Найчастіше вона показана в таких випадках:

 • Мішкуваті або нависаючі верхні повіки.
 • Складки шкіри на верхніх повіках, що заважають периферичному зору.
 • Складки обвислої шкіри на нижніх повіках.
 • «Мішки» під очима, грижі.
 • Виражена асиметрія і дефекти нижніх повік.
 • Птоз (опущення повік)

Як бачите, мова йде не тільки про косметичні проблеми. Блефаропластика - це в першу чергу хірургічна операція, яка допомагає вирішити, перш за все, питання здоров'я. І звичайно, великий плюс, заради чого багато і вибирають блефаропластику - це чудовий естетичний ефект.

Важливо, що блефаропластику можна «поєднати» (тобто призначити на один операційний день) з іншою хірургічною процедурою, наприклад підтяжкою брів. Такий підхід має масу переваг: наркоз проводиться один раз і реабілітаційний період теж один, тому пацієнту не потрібно повторно проходити через етапи загоєння і відновлення.

 

Як проходить операція блефаропластики?

Перший етап - підготовка до блефаропластики.

Перед направленням на операцію ви пройдете огляд у двох фахівців: офтальмолога і пластичного хірурга, який спеціалізується на операціях на повіках (окулопластичний хірург).

Офтальмолог проведе перевірку очної поверхні і діагностику:

 • огляне очі і перевірить ваш зір, в тому числі периферичний;
 • виміряє внутрішньоочний тиск;

Хірург складе повну історію хвороби:

 • про попередні операції;
 • про минулі або поточні стани ока (сухість очей, глаукома, алергія, проблеми з кровообігом, проблеми з щитовидною залозою і діабет).
 • про вживання ліків, вітамінів, трав'яних добавок, алкоголю, і тютюнових виробів.

Ваші очі і повіки сфотографують в різних ракурсах для попереднього прогнозування результату. Ви зможете заздалегідь обговорити ваші очікування та побажання, узгодити з лікарем всі перспективи і уточнити деталі.

 

Другий етап - операція на повіках

При операції на верхніх повіках, хірург почне з «розмітки» повік. Видалить «зайву» шкіру і накладе найтонший косметичний шов.

Операція на нижніх повіках - технічно набагато складніша процедура, ніж корекція верхніх. Надріз робиться трохи нижче лінії вій на нижньому повіці, в природній складці шкіри або всередині нижньої повіки через кон'юнктиву. Зайвий жир, м'язи і обвисла шкіра віддаляються або перерозподіляються, після чого накладається найтонший косметичний шов.

 

Відновлення після блефаропластики

Відразу після операції на вас чекає відпочинок в палаті. Протягом декількох годин лікарі будуть поруч, щоб особисто спостерігати за процесом відновлення. Потім ви зможете поїхати додому, щоби відновити сили в звичній обстановці.

Через 6-7 днів після операції лікар буде знову чекати на вас в клініці, де він огляне область очей і зніме шви.

 

Самопочуття після блефаропластики

Після проведеної операції можуть виникнути такі відчуття:

 • Затуманення зору;
 • Сльозоточивість;
 • Підвищена світлочутливість;
 • «Двоїння» зображення;
 • Набряки і синці навколо очей
 • Біль або дискомфорт.

Це тимчасові симптоми, які супроводжують процес відновлення. Лікар проконтролює їх перебіг, щоби вони залишалися в межах норми.

 

Що після операції блефаропластики?

Відновлювальні процеси індивідуальні для організму кожної людини. Але все ж ви можете максимально полегшити їх перебіг, виконуючи всі рекомендації лікаря:

 • Уникати фізичного перенапруження, підйому важких речей і плавання протягом тижня, в тому числі активних занять спортом (аеробіка, біг, силові навантаження).
 • Не палити хоча б тиждень після операції.
 • Спати з піднятою головою протягом декількох днів.
 • Для зменшення набряків - робити прохолодні компреси.
 • Не чіпати очі руками і пару тижнів обходитися без контактних лінз.
 • На вулиці носити сонцезахисні окуляри, щоби захистити шкіру повік від сонця і вітру.

Синці та набряки будуть поступово «проходити» протягом кількох тижнів. А повне загоєння настане через кілька місяців. До цього часу враження від самої процедури згладяться, а в дзеркалі ви будете бачити своє помолоділе, щасливе обличчя, красиву шкіру навколо очей, відкритий і радісний погляд.

А найголовніше, ви будете впевнені в тому, що результат протримається довгі роки, адже операція зроблена кращими фахівцями, в клініці з передовими і надійними медичними технологіями.

Ви можете переконатися в майстерності наших фахівців, розглянувши фотографії до і після успішних операцій.

Оцініть матеріал:  0/5 з 0

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ