Акція! Знижки до 30% на діагностику зору Онлайн запис

Знижка -3500 грн. на лікування катаракти з американською преміум лінзою IQ у Києві, Харкові, Черкасах, Сумах З'ясувати деталі акції

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

Атрофія зорового нерву

Причиною є стани, що призводять до руйнування нервових волокон та їх заміщення гліозною та сполучною тканиною: захворювання зорового нерву та сітківки, захворювання головного мозку, його оболонок і судин, глаукома, загальні інтоксикації, спадкові причини.

Атрофії зорового нерву розрізняють: первинну та вторинну (висхідну та спадну) - в залежності від того, чи є атрофія зорового нерву самостійним захворюванням, або наслідком іншого захворювання; часткову та повну - в залежності від того, в якій мірі вражений зоровий нерв; стаціонарну та прогресуючу - залежно від ходу перебігу хвороби. У будь-якому випадку відбувається в тій, чи іншій мірі виражене зниження зору. Поле зору концентрично звужується, виявляються сліпі плями - скотоми.

Прогресуюча атрофія характеризується неухильним зниженням зору, стаціонарна - стабілізацією зорових функцій. Діагноз ґрунтується на характерній офтальмоскопічній картині та порушенні зорових функцій. Прогноз серйозний. На збереження зору можна розраховувати при стабілізації часткової атрофії.

Оцініть матеріал:
  5/5 з 4

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

* Поля, обов'язкові для заповнення