Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка -30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

Атрофія зорового нерву

Причиною є стани, що призводять до руйнування нервових волокон та їх заміщення гліозною та сполучною тканиною: захворювання зорового нерву та сітківки, захворювання головного мозку, його оболонок і судин, глаукома, загальні інтоксикації, спадкові причини.

Атрофії зорового нерву розрізняють: первинну та вторинну (висхідну та спадну) - в залежності від того, чи є атрофія зорового нерву самостійним захворюванням, або наслідком іншого захворювання; часткову та повну - в залежності від того, в якій мірі вражений зоровий нерв; стаціонарну та прогресуючу - залежно від ходу перебігу хвороби. У будь-якому випадку відбувається в тій, чи іншій мірі виражене зниження зору. Поле зору концентрично звужується, виявляються сліпі плями - скотоми.

Прогресуюча атрофія характеризується неухильним зниженням зору, стаціонарна - стабілізацією зорових функцій. Діагноз ґрунтується на характерній офтальмоскопічній картині та порушенні зорових функцій. Прогноз серйозний. На збереження зору можна розраховувати при стабілізації часткової атрофії.

Оцініть матеріал:  5/5 з 4

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ