Контактна корекція зору
Новий зір - сучасний центр контактної корекції зору
Сучасна офтальмологія пропонує широкий спектр методик і технологій, спрямованих на поліпшення зору. Одним з найбільш поширених з них є контактна корекція зору.
Контактна корекція полягає в застосуванні контактних лінз, які допомагають людині з очними патологіями, поліпшити зір під час їх використання.
Контактна корекція зору може бути показана в тих випадках, коли не йдеться про можливість проведення хірургічних втручань, що дозволяють кардинально виправити патології зору (лазерна корекція, імплантація внутрішньоочних лінз і т.д.).
Контактна корекція зору - характерні особливості
Використання контактних лінз для корекції зору має ряд переваг - лінзи неможливо розбити, як це може статися з окулярами.
Контактні лінзи незамінні в зимовий період - вони не пітніють, коли ви заходите з вулиці в тепле приміщення.
Контактні лінзи універсальні і функціональні, оскільки вони суттєво збільшують гостроту зору за рахунок повноти огляду. Завдяки цьому зменшується навантаження на очі, відповідно, поліпшується їхня робота.
Контактна корекція зору незамінна, якщо ви збираєтеся займатися активними видами спорту та відпочинку, коли окуляри заважають, і навіть можуть бути небезпечними, чого не можна сказати про контактні лінзи.
Медичні показання для контактної корекції
Контактна корекція зору показана при короткозорості, астигматизмі, далекозорості (вікової в тому числі).
Контактні лінзи є єдиним порятунком для тих пацієнтів, яким неможливо зробити лазерну корекцію по різним медичними показаннями (високі ступеня міопії, тонка рогівка і т.д.).
Зазвичай, пацієнтам з високим ступенем короткозорості виписують окуляри з дуже товстими скельцями. У той час товщина контактних лінз не перевищує 1 міліметра, що дає необмежену свободу дій і виглядає естетично.
Контактні лінзи також показані після операцій по виправленню косоокості, пацієнтам з великою різницею в діоптріях між очима.
Контактна корекція: недоліки та протипоказання
Заради справедливості, слід зазначити і недоліки контактних лінз. До таких належить неможливість носіння лінз під час простудних захворювань, оскільки існує ризик інфікування тканин очей. Інфікована лінза може спровокувати ерозію і набряк рогівки (крім одноденних лінз).
Лінзи вимагають регулярного догляду - лінзи денного носіння обов'язково потрібно знімати на ніч. Звичайно, існують лінзи тривалого носіння, але і їх все одно потрібно промивати від білкових відкладень раз в два тижні.
Також існують протипоказання для контактної корекції: гіперчутливі очі, які сприймають контактну лінзу як чужорідне тіло. Лінзи не можна носити людям, які працюють в умовах підвищеного задимлення і випарів.
Однак, для людей, які не мають можливості скорегувати зір іншими методами, контактні лінзи є справжнім порятунком.
Центр контактної корекції зору
Центр контактної корекції зору Новий зір працює з контактними лінзами від від провідних світових виробників: Bausch & Lomb, CIBA Vision, Cooper Vision, Zeiss, Johnson & Johnson. Великий спектр контактних лінз дає можливість нашим пацієнтам підібрати найбільш відповідне рішення: лінзи одноденного, двох тижневого, місячного терміну носіння, кольорові лінзи, контактні лінзи з підвищеним коефіцієнтом проникності кисню, які можна носити 1 місяць безперервно, торичні (для корекції астигматизму).
Також, в наших медичних центрах використовується інновація: нічні контактні лінзи. Особливість нічних лінз полягає в тому, що поки ви спите, лінзи змінюють кривизну рогівки, покращуючи показники зору.
Підбір контактних лінз в наших центрах здійснюється на основі повного обстеження зорової системи, що дозволяє вибрати лінзу, яка гарантує ідеальний зір і комфорт.