Головні причини виникнення короткозорості
Сьогодні короткозорість (міопія) вражає все більша кількість людей, тому важливо знати основні причини розвитку цієї патології. Адже інформація - це наша головна зброя в боротьбі з цим захворюванням, і чим більше ми будемо знати про нього, тим вище шанси уникнути або вилікувати міопію на ранніх стадіях.
Вплив генетики
Отже, головною однією з головних причин розвитку короткозорості є погана генетика - встановлений прямий зв'язок між міопією у батьків і дітей. Так, якщо у батьків нормальний зір, то ризик розвитку короткозорості у дітей дорівнює 18%, в той час як міопія у одного з батьків підвищує шанси розвитку патології у дитини до 50%. (Посилання на джерело)
Зоровим навантаженням
До короткозорості також можуть привести різні очні патології і підвищені зорові навантаження, в т.ч. на близькій відстані (телевізор, монітор, ігрова приставка і т.д.)
Операція при короткозорості - це найчастіше найбільш ефективний метод лікування. У деяких випадках (при короткозорості до 1,0 діоптрії) хороші результати дає апаратне лікування.
Операція при короткозорості: основні аспекти
Традиційне лікування
Короткозорість - дефект оптики зорового апарату, яка розвивається, переважно у дітей дошкільного та шкільного віку, однак нерідкі випадки, коли ця патологія зустрічається у дорослих. Короткозорість - операція, щодо усунення якої є одним з найбільш ефективних методів, проте, піддається лікуванню і іншими способами. Однак, хочемо акцентувати вашу увагу на тому, що традиційне лікування міопії в основному дає результати при слабкому ступені.
Точний діагноз
Операція на очі при короткозорості проводяться в медичних центрах Новий зір. Однак перш всім буде проведена операція «Короткозорість», кожен пацієнт проходить комплексне діагностичне лікування, за результатами якого досвідчений лікар-офтальмолог уточнює діагноз і призначає найбільш ефективне лікування.
Коли проводиться операція на очі при короткозорості?
На ранніх стадіях
Перш за все, відзначимо, що крім операції, існують такі види лікування дефектів оптики очі, як окуляри, контактні лінзи (нічні або денні), апаратне лікування. У кожного з цих видів лікування є свої переваги і свідчення. Наприклад - лікування на апаратах призначається на ранніх стадіях розвитку патології, коли операція при короткозорості недоцільна і параметри зору можна поліпшити за допомогою комплексу спеціальних лікувальних програм.
Різновиди багатьох параметрів
Варто відзначити, що операція на очі при короткозорості також має різновиди, які вибираються в залежності від багатьох параметрів, починаючи від віку і закінчуючи тими проблемами із зором, які є у пацієнта - це лазерна корекція зору, склеропластікой, лазеркоагуляция або імплантація внутрішньоочних лінз.
Операція при короткозорості - специфіка основних різновидів
Нова поверхность рогівки
Найбільш затребуваною операцією на сьогоднішній день є лазерна корекція, яка проводиться за різними методиками. Операція на очі при короткозорості за цією технологією відрізняється тим, що лазер формує нову поверхню рогівки, при якій промені будуть ідеально фокусуватися на сітківці. Корекція зору за допомогою лазерної хірургії дає можливість повернути 100 і більше ста відсотків зору.
Лазерокоагуляции
Операція на очах при короткозорості лазерокоагуляция проводиться для профілактики прогресування міопії. Суть цієї процедури полягає в тому, що промінь лазера приварює сітківку біля стоншених ділянок.
Склеропластика
Така операція при короткозорості як склеропластікой призначається при постійно прогресуючому захворюванні. Суть даної операції полягає в зміцненні заднього полюса очного яблука, що перешкоджає його подальшому розтягуванню і розвитку короткозорості. А імплантація внутрішньоочних лінз призначається пацієнтам, у яких є протипоказання до проведення лазерної корекції зору, наприклад, тонкої рогівці.