Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

Чи боляче видаляти катаракту?

  • #Катаракта

Чи боляче видаляти катаракту?

Катаракта - захворювання, яке супроводжується помутнінням кришталика. На жаль, на сьогоднішній день немає консервативних методів, які дозволяють вилікувати катаракту.

На щастя, існує дієва методика лікування - хірургічне видалення катаракти. Це малотравматична процедура, для проведення якої використовується крапельна анестезія, шви не накладаються. Після операції людина може в той же день повертатися додому. Ефективність і результативність операції часто залежить від того, наскільки своєчасно була проведена операція. І чим раніше це відбудеться, тим краще буде результат, і швидше, і легше пройде процес реабілітації.

На жаль, люди часто бояться йти до лікаря і довго не погоджуються на операцію. Страх перед хірургічним втручанням і боязнь лягати на операційний стіл утримують їх від відвідування офтальмолога. Згодом, коли катаракта призводить до повної сліпоти, вони все одно приходять до лікаря і погоджуються на операцію, але час вже втрачено і в такій ситуації буває складніше добитися хорошого результату, а саме - повернути гарний зір. Тому лікарі рекомендують не чекати, а робити операцію відразу, як тільки катаракта починає заважати людині вести звичайний спосіб життя.

Чому не варто боятися видаляти катаракту

Операція з видалення катаракти, сьогодні в світі вважається однією з найбільш безпечних і результативних. Для видалення катаракти використовується сучасний метод дроблення помутнілого кришталика - факоемульсифікація. Ця маніпуляція виконується ультразвуком. Для маніпуляції з помутнілим кришталиком в оці робляться невеликі розрізи (2 мм). Операція з видалення катаракти проводиться протягом декількох хвилин, шви не накладаються - маленькі розрізи в короткі терміни самогерметизуються. Зір до людини повертається прямо в операційній.


Після операції пацієнту видають прозорі окуляри, щоб захистити очі від пилу і сміття.


Ще годину після операції пацієнт перебуває в медичному центрі. Його оглядає лікар, дає рекомендації по використанню медикаментів і відпускає додому. Операція настільки малотравматична, що пацієнта в той же день відпускають додому і він може вести звичний спосіб життя з невеликими обмеженнями.

Який результат ви отримаєте після лікування катаракти

Після видалення катаракти зір людини покращується. Швидкість відновлення зору після видалення катаракти дуже висока. Практично через 3-4 дні вже можна підібрати нові окуляри для читання або для далі. Сучасні інтраокулярні лінзі (ІОЛ), які встановлюють під час операції, не тільки замінюють каламутний кришталик, але і дозволяють вирішити проблему пресбіопії (вікова далекозорість), або короткозорості, або астигматизму, якщо ці проблеми були раніше. Для цього перед операцією лікар розповідає про різні варіанти інтраокулярних лінз, якщо пацієнт вибрав мультифокальний кришталик, то після операції в 99% випадків у людини немає залежності від окулярів.


Після видалення катаракти пацієнт може вже через 3-4 дні сідати за кермо авто. А через 2 тижні знімаються всі обмеження, в тому числі можна плавати в басейні або відкритому водоймі, працювати на дачній ділянці, займатися активними видами спорту.

Головне не забувати про ті медикаментозні призначеннях, які рекомендував хірург.

Чому операція з видалення катаракти - це дійсно не боляче

Сучасні технології, майстерність хірурга, якісні місцеві знеболюючі препарати дозволяють проводити операцію з видалення катаракти під місцевою анестезією. Пацієнт перебуває в свідомості, але дискомфорту або больових відчуттів не виникає. Загальний наркоз завжди пов'язаний з ризиком впливу на серце і судини, а в літньому віці цього хочеться уникнути. Місцева (крапельна) анестезія дозволяє забезпечити достатній ефект пацієнтові, «відключаючи» його больові рецептори, і хірургу для проведення всіх маніпуляцій під час операції.


Операція з видалення катаракти в медичних центрах «Новий Зір» триває всього лише 10-15 хвилин. Хочеться відзначити, що нашому хірурга Коваленко Андрію Володимировичу належить Всеукраїнський рекорд за часом операції катаракти - 1 хвилина 56 секунд.

Операції з видалення катаракти передує огляд у анестезіолога і весь час на протязі операції досвідчений фахівець стежить за станом пацієнта.

Високі стандарти операції з видалення катаракти в медичних центрах «Новий Зір»

У медичних центрах «Новий Зір» видалення катаракти можна провести з використанням унікального фемтолазерного обладнання. Це лазерна установка дозволяє 2/3 операції провести без розтину порожнини очі, з мінімальною травмою структур ока. Фемтосекундний лазер виконує всі маніпуляції з максимальною точністю, з огляду на індивідуальні параметри очей і ідеально підходить у випадках, ускладнених захворюваннями рогівки, у випадках імплантації мультифокальних інтраокулярних лінз.

Високий професіоналізм і майстерність лікарів в сукупності з використанням сучасних технологій дозволяють отримати у пацієнта найвищу якість зору в мінімально короткі терміни.

Оцініть матеріал:  5/5 з 2

Задати питання:

* Поля, обов'язкові для заповнення

Чи можна вилікувати катаракту або сповільнити її розвиток медикаментами

Найефективніший надійний метод лікування катаракти - це мікрохірургія ока. Його використовують вже дуже давно, тому техніки і обладнання постійно вдосконалюються.я.

Що треба робити при підозрі на катаракту

Катаракта щороку вражає сотні людей. У світі вона залишається однією з найпоширеніших проблем в офтальмології.

Лікування катаракти на різних стадіях

О том, как развивается катаракта, и как она влияет на зрение человека. А также, о том, как важно вовремя начать лечение

Лікування катаракти в центрі Новий Зір виконується за допомогою унікальної технології Active Sentry

"Тепер лікування катаракти стало ще більш безпечним і ефективним!" - повідомляє головний лікар мережі Новий Зір Пархоменко Г. Я.

Лікування катаракти у кліниці Новий Зір у Черкасах

Один із головних пріоритетів діяльності Новий Зір у Черкасах - лікування катаракти

Чи боляче видаляти катаракту?

Про те, чому не варто боятися робити операцію з видалення катаракти та як важливо не втратити час

Як проходить операція з видалення катаракти?

Операція з видалення катаракти: методика, етапи проведення

Пархоменко Георгій Якович про катаракту і методи лікування

Головний лікар мережі медичних центрів "Новий Зір" про катаракту, її симптоми, методики лікування, наш досвід і багато іншого

Чи можна носити контактні лінзи після операції катаракти?

Про можливості сучасних штучних кришталиків

Можно ли оперировать катаракту, если есть дистрофия сетчатки?

О подходах в лечении нескольких заболеваний, которые диагностируют одновременно с катарактой

Если катаракта на обоих глазах, что делать?

О мировой практике лечения катаракты на обоих глазах

ТОП-5 хибних уявлень про хірургію катаракти

Незважаючи на розповсюдженість хірургії катаракти, помилкові уявлення про хворобу все ще є звичайним явищем. Розберемося, де вигадка, а де реальні факти

Изменится ли астигматизм после операции катаракты

Современные искусственные хрусталики позволяют избавиться не только от катаракты, но и других проблем со зрением

Чи буває алергія на штучний кришталик?

Якщо є алергія на акрил, чи може бути алергія на акрилові ІОЛ, які встановлюють при оперуванні катаракти?

Чи можна водити авто після операції катаракти?

Как быстро происходит восстановление зрения после операции катаракты

Для операции катаракты нет возрастных ограничений

Оперировать катаракту можно в любом возрасте, противопоказаний практически не бывает

Как можно предотвратить развитие катаракты?

Катаракту нельзя предупредить при помощи диеты, медикаментов или терапии. Подробнее в ответе главного врача Георгия Яковлевича Пархоменко

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ