Чому очі бувають червоні?
Причини гіперемії
Якщо очі постійно схильні до дії екрану телевізора або монітора комп'ютера, якщо освітлення слабке - це зайве навантаження на органи зору. При хронічному недосип обов'язково змініть свій графік. На сон відведіть мінімум 7 годин.
Не варто перенапружуватися, виконуючи монотонну роботу весь день, давайте очам відпочинок, робіть легку очну гімнастику. Прекрасно, якщо після роботи ви зробите холодні або трав'яні компреси на очі.
Контактні лінзи
Лінзи необхідно підбирати правильно, не можна зловживати їх носінням і нехтувати правильним доглядом за ними. Навчіться це робити за рекомендаціями лікарів.
Мікротравми
Якщо в очі потрапляє пил або сторонні частинки, це призводить до мікротравм. Видалити стороннє тіло необхідно за допомогою промивання, не варто це робити «на суху». Якщо не виходить очистити очне яблуко самому, необхідно звернутися до лікаря!
Внутрішні причини запалення
Якщо вранці у вас злипаються вії через підвищений сльозотечі, свербежу, гнійних виділень, це інфекційний кон'юнктивіт. У вас може бути алергія. Причин для її виникнення дуже багато - від шерсті тварин до пір'яний подушки. Необхідна консультація алерголога. При підвищенні кров'яного тиску судини розширюються в очах так само, як і в усьому тілі. Також тиск може бути внутрішньоочним. Коли воно підвищується, білок червоніє. Це глаукома.
При запаленні залози з краю століття іноді з'являється ячмінь. Це не небезпечне захворювання, але почервоніння може спостерігатися протягом декількох днів. Якщо ви страждаєте на мігрень, вона може провокувати почервоніння в очах через постійне больового впливу в лобовій частині голови.
Якщо робота слізних залоз порушена, спостерігається так званий «синдром сухого ока», який характеризується сухістю і роздратуванням, що також веде до почервоніння. Поставтеся серйозно до почервоніння в очах, це допоможе вам зберегти їхнє здоров'я.