Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2020

2020 й для всього світу став роком пандемії коронавірусу. Введені обмежувальні заходи кардинально змінили наше повсякденне життя. Змусили перебудувати всі бізнес-процеси.

Медичні центри "Новий Зір" швидко адаптувалися до всіх введених обмежень і продовжили впевнено працювати в нових умовах з дотриманням усіх санітарних норм.

Це принесло свої плоди. Ми в черговий раз стали переможцем номінації "Офтальмологічний центр року" в рамках авторитетного національного конкурсу "Українська Народна Премія".

Отримати цю нагороду втретє поспіль, та ще в умовах глобальної пандемії - цінне та заслужене визнання високого професіоналізму всього персоналу медичних центрів "Новий Зір". І звичайно ж - новий стимул не зупинятися на досягнутому, постійно підвищувати рівень офтальмологічних послуг!

Незважаючи на всі складнощі, у 2020 році у нас були і оновлення і новинки!

Так, кардинально змінився флагманський центр системи у Києві та салони Оптики в Києві на Глибочицькій та в Дніпрі на В.Жуковського. Новий сучасний дизайн робить перебування в них наших пацієнтів і відвідувачів ще більш комфортним і зручним.

Головними технологічними новинками року, стала система Navilas, впроваджена в Києві. І встановлення в медичному центрі "Новий Зір" у Харкові фемтосекундного лазера LenSx.

Navilas - це перша в Україні роботизована лазерна установка для лікування захворювань сітківки та глаукоми. А завдяки LenSx, у Харкові вперше була проведена лазерна корекція зору за найдосконалішою методикою Femto LASIK.

З огляду на глобальну пандемію, великі міжнародні форуми та з'їзди у 2020 році не проводилися. Основний акцент був зроблений на онлайн конференції. У яких також брали участь наші провідні фахівці.

А головний лікар медичних центрів "Новий Зір" Георгій Пархоменко провів два майстер-класи "живої хірургії" в онлайн режимі, за якими спостерігали близько ста хірургів кількох країн світу.

Не обійшлося у 2020 році і без ювілею. Своє 15-річчя відзначив медичний центр "Новий Зір" в Хмельницькому. Сьогодні - це один з провідних офтальмологічних центрів регіону, в якому приймають тисячі пацієнтів і проводяться сотні операцій щодо збереження, відновлення і поліпшення зору.

Ну а завершився, такий не простий але продуктивний рік, ще однією дуже важливою подією. Команда професіоналів медичних центрів "Новий Зір" поповнилася найдосвідченішим фахівцем, доктором медичних наук, професором Сергієм Могилевським! Це зробило наш колектив сильніше і дає нові можливості, щоб кожен наш пацієнт міг отримати у нас дійсно якісний, НОВИЙ ЗІР!

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ