Центри Новий Зір працюють у звичайному режимі. Записуйтесь!

 

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

 

Діагностика зору. Знижка -30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію зору та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Апаратне лікування. Знижка -20% Записатися

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2019

У 2019, другий рік поспіль, медичний центр "Новий Зір" став переможцем у номінації "Офтальмологічний центр року". Звичайно, назвати себе найкращим може будь-хто, а ось стати реальним лідером ринку і отримати народне визнання, може тільки переможець "Української народної премії", за якого проголосували українські споживачі! Ця нагорода яскраве підтвердження того, що ми на правильному шляху, але це ще і величезний стимул, не зупинятися на досягнутому і мотивація вдосконалюватися і рухатися вперед!

Найважливішим складовим постійного прогресу, є оновлення матеріально-технічної бази наших центрів та запровадження нових методів лікування захворювань очей. 2019 рік став по-справжньому роком новинок для багатьох центрів "Новий Зір"! Так, в Дніпрі була встановлена нова вітреоретинальна система CONSTELLATION Vision System. У Харкові новий ексимерний лазер WAVELIGHT EX500. У Хмельницькому лазер для транссклеральной лазерної коагуляції при лікуванні глаукоми і введена у практику технологія лікування кератоконуса методом кросслінкінг.

Ну і звичайно - Київський медичний центр "Новий Зір". У 2019 тут була проведена перша в Україні операція з видалення катаракти з фемтотехнологіі (FLACS) з кільцем Малюгина і шовного фіксацією капсульного мішка за методом професора Н.М. Сергієнко. І перша в Україні операція з видалення катаракти на фізіологічному внутрішньоочному тиску. Що стало можливим завдяки технології Active Sentry і системі Centurion від американської компанії Alcon!

Як завжди, дуже насиченим був рік щодо офтальмологічних симпозіумів, конференцій і конгресів. Проходили вони в різних країнах світу. Фахівці медичних центрів "Новий Зір" традиційно були не тільки серед учасників а й виступали з докладами на цих представницьких закладах.

У 2019 продовжилося активне співробітництво медичних центрів "Новий Зір" з благодійним проектом "Український Проект Милосердя". Внесок фахівців наших центрів отримав високу оцінку Міністерства Оборони України. Адже ще з 2014 року центри "Новий Зір" активно допомагають ветеранам і бійцям АТО. І за 5 років ми змогли повернути зір багатьом українським героям!

І ще одним дуже важливим досягненням 2019 року, стало розширення мережі оптик під брендом "Новий Зір". Нові лікувально-діагностичні центри, з'явилися у Києві на вулиці Здолбунівській (ТЦ Aшан Rive Gauche) і в самому центрі Дніпра в ТРЦ "Мост-Сіті". Тепер "Новий Зір" - це не тільки 7 сучасних медичних центрів в Києві, Дніпрі, Харкові, Хмельницькому, Черкасах, Сумах та Кривому Розі. А ще 4 лікувально-діагностичних центрів-оптик (3 в Києві, 1 у Дніпрі). У кожному з них усім нашим пацієнтам доступні всі останні досягнення офтальмології і незмінна якість послуг, що і відрізняє лідера української офтальмології - "Новий Зір"!
 

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення