Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2019

У 2019, другий рік поспіль, медичний центр "Новий Зір" став переможцем у номінації "Офтальмологічний центр року". Звичайно, назвати себе найкращим може будь-хто, а ось стати реальним лідером ринку і отримати народне визнання, може тільки переможець "Української народної премії", за якого проголосували українські споживачі! Ця нагорода яскраве підтвердження того, що ми на правильному шляху, але це ще і величезний стимул, не зупинятися на досягнутому і мотивація вдосконалюватися і рухатися вперед!

Найважливішим складовим постійного прогресу, є оновлення матеріально-технічної бази наших центрів та запровадження нових методів лікування захворювань очей. 2019 рік став по-справжньому роком новинок для багатьох центрів "Новий Зір"! Так, в Дніпрі була встановлена нова вітреоретинальна система CONSTELLATION Vision System. У Харкові новий ексимерний лазер WAVELIGHT EX500. У Хмельницькому лазер для транссклеральной лазерної коагуляції при лікуванні глаукоми і введена у практику технологія лікування кератоконуса методом кросслінкінг.

Ну і звичайно - Київський медичний центр "Новий Зір". У 2019 тут була проведена перша в Україні операція з видалення катаракти з фемтотехнологіі (FLACS) з кільцем Малюгина і шовного фіксацією капсульного мішка за методом професора Н.М. Сергієнко. І перша в Україні операція з видалення катаракти на фізіологічному внутрішньоочному тиску. Що стало можливим завдяки технології Active Sentry і системі Centurion від американської компанії Alcon!

Як завжди, дуже насиченим був рік щодо офтальмологічних симпозіумів, конференцій і конгресів. Проходили вони в різних країнах світу. Фахівці медичних центрів "Новий Зір" традиційно були не тільки серед учасників а й виступали з докладами на цих представницьких закладах.

У 2019 продовжилося активне співробітництво медичних центрів "Новий Зір" з благодійним проектом "Український Проект Милосердя". Внесок фахівців наших центрів отримав високу оцінку Міністерства Оборони України. Адже ще з 2014 року центри "Новий Зір" активно допомагають ветеранам і бійцям АТО. І за 5 років ми змогли повернути зір багатьом українським героям!

І ще одним дуже важливим досягненням 2019 року, стало розширення мережі оптик під брендом "Новий Зір". Нові лікувально-діагностичні центри, з'явилися у Києві на вулиці Здолбунівській (ТЦ Aшан Rive Gauche) і в самому центрі Дніпра в ТРЦ "Мост-Сіті". Тепер "Новий Зір" - це не тільки 7 сучасних медичних центрів в Києві, Дніпрі, Харкові, Хмельницькому, Черкасах, Сумах та Кривому Розі. А ще 4 лікувально-діагностичних центрів-оптик (3 в Києві, 1 у Дніпрі). У кожному з них усім нашим пацієнтам доступні всі останні досягнення офтальмології і незмінна якість послуг, що і відрізняє лідера української офтальмології - "Новий Зір"!
 

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ