АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Діагностика зору. Знижки до 30% на обстеження для дорослих та дітей Детальніше

Лазерна корекція. Знижка до 8000 грн З'ясувати подробиці

Лікування катаракти. Знижка -3500 грн на операцію з преміум лінзою IQ

Апаратне лікування. Знижка -20% Записатися

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2018

У 2018 році медичний центр «Новий Зір» був визнаний кращим офтальмологічним центром України! Перемога в незалежному голосуванні, проведеному Всеукраїнським національним проектом «Українська народна премія», стала можливою завдяки наполегливій роботі великої команди професіоналів. Постійне прагнення завжди слідувати найвищим стандартам сучасної медицини, знайшло заслужене визнання з боку найбільш вимогливого журі конкурсу - українського споживача!

Важливим нововведенням в роботі медичного центру стала відео і фотодокументація змін периферії очного дна. Тепер вже і пацієнт отримав можливість самостійно побачити ці зміни, що раніше було наочно лише лікарю. Таким чином, діагноз периферичних дистрофій в наших медичних центрах виставляється референтно на підставі доказової медицини.

Як завжди багато важливих подій було в сфері обміну досвідом з українськими і зарубіжними колегами. Наші лікарі відвідали безліч офтальмологічних з'їздів і конференцій, на яких були не тільки в числі учасників, а виступали як доповідачі.
 
Так, головний лікар центрів «Новий Зір» Георгій Якович Пархоменко виступив на конференції Alcon Innovative Technology Summit в Стамбулі, де взяли участь близько 400 експертів з 32-х країн світу. А кандидат медичних наук Олег Пархоменко виступив з доповіддю на міжнародній конференції The Global Retinal Network Program, присвяченій питанням лікування патології сітківки.

В одному з інтерв'ю, Георгій Якович Пархоменко зауважив: «Я із задоволенням ділюся тим, що знаю, тому що це корисно не тільки для лікарів, які мене слухають, але і для пацієнтів, яких вони будуть лікувати». Ось і в 2018 році Георгій Якович відвідав Грузію, щоб донести до своїх грузинських колег наш досвід по імплантації мультифокальних ІОЛ PanOptix. А в Каїрському університеті пройшов дуже цінний практичний обмін досвідом з професором офтальмології Mohamed Hosny в напрямку фемтокератопластики.

Також в рамках роботи референтного медичного центру компанії Алкон, наш офтальмохірург, Тетяна Манойло відвідала Єреван, де в офтальмологічному відділенні Astghik Medical Center навчала місцевого хірурга Тамару Шахінян роботі на рефракційному комбайні (ексімерний і фемтосекундний лазер), який використовується для проведення лазерних корекцій зору.

І звичайно ж в 2018 році продовжилося активне співробітництво з благодійним проектом «Український Проект Милосердя». Цій ініціативі вже 2 роки і за цей час понад 200 осіб змогли знайти повноцінний зір! У медичних центрах «Новий Зір» завжди вважали, що якісна медицина має бути доступна всім людям. І ми робимо все можливе, щоб допомагати тим, хто не в змозі оплатити кваліфіковане офтальмологічне лікування!

 

ЗНИЖКА 10% ПРИ ОНЛАЙН-ЗАПИСІ НА ДІАГНОСТИКУ
(не сумується з акційними пропозиціями)

* Поля, обов'язкові для заповнення