Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2018

У 2018 році медичний центр «Новий Зір» був визнаний кращим офтальмологічним центром України! Перемога в незалежному голосуванні, проведеному Всеукраїнським національним проектом «Українська народна премія», стала можливою завдяки наполегливій роботі великої команди професіоналів. Постійне прагнення завжди слідувати найвищим стандартам сучасної медицини, знайшло заслужене визнання з боку найбільш вимогливого журі конкурсу - українського споживача!

Важливим нововведенням в роботі медичного центру стала відео і фотодокументація змін периферії очного дна. Тепер вже і пацієнт отримав можливість самостійно побачити ці зміни, що раніше було наочно лише лікарю. Таким чином, діагноз периферичних дистрофій в наших медичних центрах виставляється референтно на підставі доказової медицини.

Як завжди багато важливих подій було в сфері обміну досвідом з українськими і зарубіжними колегами. Наші лікарі відвідали безліч офтальмологічних з'їздів і конференцій, на яких були не тільки в числі учасників, а виступали як доповідачі.
 
Так, головний лікар центрів «Новий Зір» Георгій Якович Пархоменко виступив на конференції Alcon Innovative Technology Summit в Стамбулі, де взяли участь близько 400 експертів з 32-х країн світу. А кандидат медичних наук Олег Пархоменко виступив з доповіддю на міжнародній конференції The Global Retinal Network Program, присвяченій питанням лікування патології сітківки.

В одному з інтерв'ю, Георгій Якович Пархоменко зауважив: «Я із задоволенням ділюся тим, що знаю, тому що це корисно не тільки для лікарів, які мене слухають, але і для пацієнтів, яких вони будуть лікувати». Ось і в 2018 році Георгій Якович відвідав Грузію, щоб донести до своїх грузинських колег наш досвід по імплантації мультифокальних ІОЛ PanOptix. А в Каїрському університеті пройшов дуже цінний практичний обмін досвідом з професором офтальмології Mohamed Hosny в напрямку фемтокератопластики.

Також в рамках роботи референтного медичного центру компанії Алкон, наш офтальмохірург, Тетяна Манойло відвідала Єреван, де в офтальмологічному відділенні Astghik Medical Center навчала місцевого хірурга Тамару Шахінян роботі на рефракційному комбайні (ексімерний і фемтосекундний лазер), який використовується для проведення лазерних корекцій зору.

І звичайно ж в 2018 році продовжилося активне співробітництво з благодійним проектом «Український Проект Милосердя». Цій ініціативі вже 2 роки і за цей час понад 200 осіб змогли знайти повноцінний зір! У медичних центрах «Новий Зір» завжди вважали, що якісна медицина має бути доступна всім людям. І ми робимо все можливе, щоб допомагати тим, хто не в змозі оплатити кваліфіковане офтальмологічне лікування!

 

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ