Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2017

У 2017 році медичні центри «Новий Зір» продовжують активну співпрацю з благодійним фондом «Український проект Милосердя». Десятки пацієнтів абсолютно безкоштовно набули нового, повноцінного зору завдяки волонтерській роботі досвідчених фахівців медичних центрів «Новий Зір».
 
Окрема тема в благодійній діяльності медичних центрів «Новий Зір» - підтримка учасників АТО. Їх безкоштовне лікування - це наш спосіб висловити свою вдячність українським героям за відвагу і мужність. Зусилля медичних центрів «Новий Зір» в 2017 році були відзначені Державною службою ветеранів війни та учасників АТО. Наш колектив отримав Подяку за досягнення в сфері соціального захисту ветеранів війни.

У 2017-му в повсякденну лікувальну практику медичних центрів «Новий Зір» була введена нова методика лікування кератоконуса - імплантація рогівкових сегментів. Застосування даної технології дозволило домогтися гарних післяопераційних результатів навіть для пацієнтів зі складними формами кератоконусу.
 
Постійне оновлення технічної бази дозволяє центрам мережі «Новий Зір» пропонувати своїм пацієнтам широкий спектр якісних офтальмологічних послуг. Так, в криворізькому медичному центрі «Новий Зір» вперше був встановлений сучасний ексімерний лазер німецької фірми Schwind, а центр в Дніпре отримав більш нове і досконале Ексімер-лазерне обладнання останнього покоління.

Головною технологічною новинкою 2017 року стала реалізація проекту «Операційна Люкс». У київському центрі були встановлені два сучасних лазера від відомої американської компанії Alcon. Вони об'єднані в єдиний комплекс, який дозволяє запропонувати інноваційний рівень рефракційної хірургії: автоматизовану лазерну корекцію зору без застосування ножових розрізів - Femto LASIK WaveLight.
 
Фемтосекундні технології - це тренд сучасної офтальмології. Дана тема є однією з центральних на представницьких з'їздах і конференціях, в яких беруть активну участь фахівці центрів «Новий Зір». Вони виступають з доповідями, діляться із зарубіжними колегами своїм досвідом, обговорюють практичне використання сучасних фемтосекундних лазерів. У 2017 році це були конференція компанії Alcon в Відні і 35-й конгрес Європейського товариства рефракційних та катарактальних хірургів в Лісабоні.
 
Цей рік став ще одним підтвердженням високих європейських стандартів, яких неухильно дотримуються в медичних центрах «Новий Зір».

 

 

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ