Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2016

Репутація, перевірена часом
 
У 2016 році Київському медичному центру «Новий Зір» виповнилося 12 років, а центр в Дніпрі відзначив свій 10-річний ювілей. Високий клас офтальмологічних послуг всіх центрів системи «Новий Зір» був підтверджений присудженням нагороди «Підприємство року 2016» від міжнародного рейтингу «Ліга Кращих».
 
Також центри «Новий Зір» отримали знак «Рекомендовано» від Асоціації Лазерної медицини України, яким ця організація відзначає ті медичні установи, в яких бездоганно застосовуються лазерне устаткування та технології.
 
Самовдосконалення і наукові розробки
 
Постійне вдосконалення своєї роботи - запорука успіху і зростання професійної майстерності фахівців центрів «Новий Зір». Значну роль в цьому відіграє відвідування офтальмологічних з'їздів і конференцій. У 2016 році найважливішим став європейський Конгрес в Копенгагені, на якому спільна доповідь Георгія Пархоменко та Тетяни Манойло була номінована на приз серед 4000 інших робіт.
 
Значна увага приділяється нашими фахівцями і науковим розробкам. Так, в 2016 році Георгій Пархоменко та головний лікар Черкаського центру «Новий Зір» Сергій Медведчук, отримали патент на нову розробку. Стосується вона хірургічного лікування глаукоми з імплантацією пристрою EX-PRESS. Нова розробка є інноваційною.
 

Перспективна зміна
 
Понад десять років роботи медичних центрів «Новий Зір» не могли не призвести до появи нових, перспективних лікарів. Особливо це стосується хірургії очей, в чому особливо сильні провідні фахівці наших центрів. У 2016 році лазерну корекцію в Дніпровському центрі «Новий Зір» стали виконувати місцеві лікарі Олексій Чуйко і Оксана Сергійченко. А харківський фахівець в області лазерної корекції зору Анастасія Фарафонова, в черговий раз була удостоєна іменного європейського гранту як один з найперспективніших хірургів Європи!
 
Нові технології
 
Кожен рік приносить все більш досконалі новинки в світовій офтальмології, які дозволяють значно поліпшити як процес лікування і діагностики захворювань очей, так і результати хірургії.
 
У 2016-му році центри «Новий Зір» спільно з одним зі світових лідерів у виробництві товарів і послуг для офтальмології, американською компанією Alcon, ввели практику міжнародних вебінарів. Їх став проводити головний лікар центрів «Новий Зір» Георгій Пархоменко. За його роботою в Київському центрі, в режимі відео-конференції он-лайн змогли стежити хірурги України та інших країн світу!
 
Інноваційним стало введення нової технології лікування амбліопії у дорослих «RevitalVision». Крім цього, в 2016 році медичні центри «Новий Зір» почали імплантувати сучасну розробку компанії Alcon - інтраокулярну лінзу AcrySof® IQ PanOptix®. А до числа важливих послуг Київського центру додалася і імплантація кератобіоімпланта на фемтосекундному лазері.
 
Благодійна ініціатива

Головною ж подією 2016 року для медичних центрів «Новий Зір», стала реалізація благодійної програми, за якою більше 50-ти осіб були прооперовані безкоштовно! Серед прооперованих були герої АТО, їхні родичі, родичі загиблих українських героїв, і просто незаможні люди, яким не під силу самостійно оплатити таку дорогу операцію. Спонсори проекту оплатили всі витратні матеріали для операцій, а колектив медичних центрів «Новий Зір», в тому числі одні з кращих хірургів, виступили як волонтери - обстежували і оперували безкоштовно.
 
Надалі медичні центри «Новий Зір» також будуть робити все можливе, щоб якісне лікування захворювань очей було доступно соціально незахищеним категоріям громадян України!

 

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ