АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Діагностика зору. Знижки до 30% на обстеження для дорослих та дітей Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію зору та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Апаратне лікування. Знижка -20% Записатися

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2015

2015 рік для мережі медичних центрів «Новий Зір» став роком динамічного розвитку і відзначився рядом важливих подій.
 
Перш за все - це визнання з боку американської фірми Alcon. Саме Київський «Новий Зір» став референтним центром однієї з провідних світових компанії з виробництва і розробкиматеріалів, техніки і технологій для офтальмології! Статус референтного центру має на увазі проведення різних навчальних заходів для офтальмологів з України та інших країн. Семінари, практичні демонстрації, майстер-класи на базі центру «Новий Зір» дозволять лікарям познайомитися з останніми досягненнями компанії Alcon в області офтальмохірургії, а фахівці центру «Новий Зір» завжди зможуть поділитися своїм клінічним досвідом і знаннями.
 
Продовжилося оновлення технічної бази медичних центрів «Новий Зір». Так, «Операційна майбутнього», що уже функціонувала в Київському центрі, була укомплектована новою відеокамерою Hitachi. А центри в Дніпропетровську і Харкові отримали в своє розпорядження діагностичний модуль Verion від уже згаданої компанії Alcon. Verion можна назвати своєрідним «навігатором» комплексу «Операційної майбутнього», куди також входять апарат для факоемульсифікації і операційний мікроскоп. Завдяки цій новинці медичні центри «Новий Зір» в Дніпропетровську і Харкові вийшли на новий якісний рівень, і вже зараз можуть запропонувати своїм пацієнтам високу якість, точність і безпеку хірургії катаракти!
 
З останніх новинок, введених в повсякденну лікувальну практику медичних центрів «Новий Зір» необхідно відзначити лікування непрохідності носо-слізних каналів (дакріоцистит новонароджених). З такою проблемою стикається в середньому близько 6% сімей України. І тепер в київському центрі «Новий Зір» її можна успішно вирішити за допомогою сучасного обладнання і досвідчених фахівців у найзручніший для батьків та їхніх дітей час.
 
Відвідали фахівці центрів «Новий Зір» і ряд представницьких міжнародних з'їздів і конференцій, на яких традиційно були в числі не тільки слухачів, а й виступали зі своїми доповідями перед світовою офтальмологічною громадськістю. Перш за все, це два форуми в Барселоні - світовий конгрес з дитячої офтальмології та косоокості і з'їзд європейського суспільства рефракційних і катарактальних хірургів.
 
Ну, і звичайно, найважливіша подія - з'їзд Американської Академії Офтальмології в Лас-Вегасі, де «Новий Зір» представляли провідні лікарі по хірургії катаракти і глаукоми - Георгій Пархоменко та Андрій Коваленко. Отриманий в рамках цих форумів безцінний досвід, безсумнівно допоможе фахівцям центрів «Новий Зір» у розвитку своєї професійної майстерності і позначиться на рівні лікування, а значить, буде дуже до речі всім пацієнтам, які ще роблять вибір «де лікувати захворювання очей»!

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення