Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка -30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2015

2015 рік для мережі медичних центрів «Новий Зір» став роком динамічного розвитку і відзначився рядом важливих подій.
 
Перш за все - це визнання з боку американської фірми Alcon. Саме Київський «Новий Зір» став референтним центром однієї з провідних світових компанії з виробництва і розробкиматеріалів, техніки і технологій для офтальмології! Статус референтного центру має на увазі проведення різних навчальних заходів для офтальмологів з України та інших країн. Семінари, практичні демонстрації, майстер-класи на базі центру «Новий Зір» дозволять лікарям познайомитися з останніми досягненнями компанії Alcon в області офтальмохірургії, а фахівці центру «Новий Зір» завжди зможуть поділитися своїм клінічним досвідом і знаннями.
 
Продовжилося оновлення технічної бази медичних центрів «Новий Зір». Так, «Операційна майбутнього», що уже функціонувала в Київському центрі, була укомплектована новою відеокамерою Hitachi. А центри в Дніпропетровську і Харкові отримали в своє розпорядження діагностичний модуль Verion від уже згаданої компанії Alcon. Verion можна назвати своєрідним «навігатором» комплексу «Операційної майбутнього», куди також входять апарат для факоемульсифікації і операційний мікроскоп. Завдяки цій новинці медичні центри «Новий Зір» в Дніпропетровську і Харкові вийшли на новий якісний рівень, і вже зараз можуть запропонувати своїм пацієнтам високу якість, точність і безпеку хірургії катаракти!
 
З останніх новинок, введених в повсякденну лікувальну практику медичних центрів «Новий Зір» необхідно відзначити лікування непрохідності носо-слізних каналів (дакріоцистит новонароджених). З такою проблемою стикається в середньому близько 6% сімей України. І тепер в київському центрі «Новий Зір» її можна успішно вирішити за допомогою сучасного обладнання і досвідчених фахівців у найзручніший для батьків та їхніх дітей час.
 
Відвідали фахівці центрів «Новий Зір» і ряд представницьких міжнародних з'їздів і конференцій, на яких традиційно були в числі не тільки слухачів, а й виступали зі своїми доповідями перед світовою офтальмологічною громадськістю. Перш за все, це два форуми в Барселоні - світовий конгрес з дитячої офтальмології та косоокості і з'їзд європейського суспільства рефракційних і катарактальних хірургів.
 
Ну, і звичайно, найважливіша подія - з'їзд Американської Академії Офтальмології в Лас-Вегасі, де «Новий Зір» представляли провідні лікарі по хірургії катаракти і глаукоми - Георгій Пархоменко та Андрій Коваленко. Отриманий в рамках цих форумів безцінний досвід, безсумнівно допоможе фахівцям центрів «Новий Зір» у розвитку своєї професійної майстерності і позначиться на рівні лікування, а значить, буде дуже до речі всім пацієнтам, які ще роблять вибір «де лікувати захворювання очей»!

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ