Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка -30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2014

2014 рік - найтрагічніший в історії сучасної України. Медичні центри «Новий Зір» не залишалися осторонь від важливих подій, що відбувалися в нашій країні. З початку Анти-терористичної операції на Сході, надається різна допомога українським героям - вводиться безкоштовне лікування військовослужбовців та добровольців, які постраждали під час бойових дій в зоні АТО, в тих випадках, коли їх травми і захворювання стосуються офтальмології.
 
Наші фахівці продовжують удосконалювати свою майстерність, відвідуючи і виступаючи на представницьких міжнародних з'їздах і конференціях. Особливо успішним для української делегації став конгрес в Лондоні, де доповідь молодого харківського хірурга медичних центрів «Новий Зір» Анастасії Фарафонової, був удостоєний гранту європейського суспільства катарактальних і рефракційних хірургів.
 
Головний лікар медичних центрів «Новий Зір» Георгій Пархоменко в цьому році підвищував свій професійний рівень на дуже престижному і представницькому форумі - щорічному засіданні Американської Академії Офтальмології. За словами одного з провідних українських офтальмологів, п'ять днів на такому засіданні, набагато перевершують за якістю і практичною користю, місяці традиційних курсів підвищення кваліфікації.
 
І особливо приємно зазначити, що все частіше і частіше Георгій Якович, ділиться своїм практичним досвідом з українськими і зарубіжними колегами, проводячи спеціалізовані семінари. Так, в 2014 році головний лікар центрів «Новий Зір» розповідав своїм колегам в Болгарії та Білорусії про особливості імплантації пристрою EX-Press. На цю ж тему він виступав і на конгресі в Лондоні. Відбувалося це на стенді американської компанії Alcon - виробника і розробника пристрою Ex-Press для хірургії глаукоми.
 
У минулому році продовжилося оновлення матеріально-технічної бази медичних центрів «Новий Зір» і впровадження в повсякденну лікувальну практику нових методів лікування офтальмологічних захворювань.
 
Так, було відкрито напрям імплантації кератобіоімпланта, що відкриває нові можливості в лікуванні захворювань рогівки.
 
На принципово новий рівень хірургію катаракти виводить впровадження «Інтелектуальної хірургії катаракти» і «Операційної майбутнього», що об'єднали в собі останні розробки одного з лідерів по виробництву офтальмологічного обладнання та витратних препаратів - компанії Alcon.
 
«Інтелектуальна хірургія катаракти» - це хірургічна система Centurion, яка контролює кожен крок операції. Разом з мікроскопом LuxOR і катарактальним лазером LensX, вона є невід'ємною частиною «Операційної майбутнього». А своєрідний «навігатор» цього комплексу - система Verion, яка була розроблена для досягнення максимальної точності рефракційних результатів в хірургії катаракти. 
 
Ну, а завершився цей непростий 2014 рік, впровадженням нової методики лазерної корекції Femto LASIK. Виконується ця «безножева» методика на фемто-лазері WaveLight® FS200, випущеному американською компанією Alcon в 2014 році. Луч цього лазера дуже дбайливо ставиться до тканин рогівки. Це забезпечує формування ідеального за всіма параметрами клаптя рогівки, гарантує швидкий і безболісний процес реабілітації і дає найвищі показники післяопераційного зору!

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ