АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Діагностика зору. Знижки до 30% на обстеження для дорослих та дітей Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію зору та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Апаратне лікування. Знижка -20% Записатися

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2014

2014 рік - найтрагічніший в історії сучасної України. Медичні центри «Новий Зір» не залишалися осторонь від важливих подій, що відбувалися в нашій країні. З початку Анти-терористичної операції на Сході, надається різна допомога українським героям - вводиться безкоштовне лікування військовослужбовців та добровольців, які постраждали під час бойових дій в зоні АТО, в тих випадках, коли їх травми і захворювання стосуються офтальмології.
 
Наші фахівці продовжують удосконалювати свою майстерність, відвідуючи і виступаючи на представницьких міжнародних з'їздах і конференціях. Особливо успішним для української делегації став конгрес в Лондоні, де доповідь молодого харківського хірурга медичних центрів «Новий Зір» Анастасії Фарафонової, був удостоєний гранту європейського суспільства катарактальних і рефракційних хірургів.
 
Головний лікар медичних центрів «Новий Зір» Георгій Пархоменко в цьому році підвищував свій професійний рівень на дуже престижному і представницькому форумі - щорічному засіданні Американської Академії Офтальмології. За словами одного з провідних українських офтальмологів, п'ять днів на такому засіданні, набагато перевершують за якістю і практичною користю, місяці традиційних курсів підвищення кваліфікації.
 
І особливо приємно зазначити, що все частіше і частіше Георгій Якович, ділиться своїм практичним досвідом з українськими і зарубіжними колегами, проводячи спеціалізовані семінари. Так, в 2014 році головний лікар центрів «Новий Зір» розповідав своїм колегам в Болгарії та Білорусії про особливості імплантації пристрою EX-Press. На цю ж тему він виступав і на конгресі в Лондоні. Відбувалося це на стенді американської компанії Alcon - виробника і розробника пристрою Ex-Press для хірургії глаукоми.
 
У минулому році продовжилося оновлення матеріально-технічної бази медичних центрів «Новий Зір» і впровадження в повсякденну лікувальну практику нових методів лікування офтальмологічних захворювань.
 
Так, було відкрито напрям імплантації кератобіоімпланта, що відкриває нові можливості в лікуванні захворювань рогівки.
 
На принципово новий рівень хірургію катаракти виводить впровадження «Інтелектуальної хірургії катаракти» і «Операційної майбутнього», що об'єднали в собі останні розробки одного з лідерів по виробництву офтальмологічного обладнання та витратних препаратів - компанії Alcon.
 
«Інтелектуальна хірургія катаракти» - це хірургічна система Centurion, яка контролює кожен крок операції. Разом з мікроскопом LuxOR і катарактальним лазером LensX, вона є невід'ємною частиною «Операційної майбутнього». А своєрідний «навігатор» цього комплексу - система Verion, яка була розроблена для досягнення максимальної точності рефракційних результатів в хірургії катаракти. 
 
Ну, а завершився цей непростий 2014 рік, впровадженням нової методики лазерної корекції Femto LASIK. Виконується ця «безножева» методика на фемто-лазері WaveLight® FS200, випущеному американською компанією Alcon в 2014 році. Луч цього лазера дуже дбайливо ставиться до тканин рогівки. Це забезпечує формування ідеального за всіма параметрами клаптя рогівки, гарантує швидкий і безболісний процес реабілітації і дає найвищі показники післяопераційного зору!

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення