Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2013

У Київському медичному центрі «Новий Зір» був встановлений фемтосекундний лазер. Це досягнення світової офтальмології в області роботизованої хірургії очних захворювань. Його особливість в автоматичному виконанні найбільш важливих етапів хірургічного процесу: виконання рогівкового розрізу, формування круглого отвору в передній капсулі кришталика і дроблення ядра кришталика. Це дозволяє добитися високої точності всіх маніпуляцій, забезпечити високий рівень безпеки хірургії і отримати відмінний результат лікування!
 
У травні цього року Хмельницький медичний центр «Новий Зір» прийняв своїх перших пацієнтів за новою адресою - вул. Чорновола, 108. Нове приміщення центру в два рази більше за попереднє. На першому поверсі розташувалися кабінети діагностики, консультації, лазерних процедур, оптика, дитяче відділення. На другому поверсі обладнана сучасна операційна, де досвідчені хірурги медичних центрів «Новий Зір» проводять лікування катаракти і глаукоми. Також на другому поверсі розташувався і міні-готель, що, безсумнівно, особливо оцінять мешканці інших міст і сіл Хмельницької області.
 
У 2013 році в медичних центрах «Новий Зір» у повсякденну практику була впроваджена нова послуга - лікування в розстрочку на 8 місяців без сплати відсотків! Завдяки цій програмі у всіх пацієнтів центрів «Новий Зір» з'явилася відмінна можливість відновити, поліпшити і зберегти свій зір вже сьогодні, не накопичуючи певний час на операцію. Жити вже зараз з відмінним зором, поступово оплачуючи лікування в центрах «Новий Зір»!
 
Ну, і звичайно в 2013 році було безліч з'їздів, конференцій, симпозіумів та семінарів, на яких побували лікарі медичних центрів «Новий Зір». Особливо потрібно виділити два з них - у Києві та Амстердамі.
 
Так, у Києві пройшла науково-практична конференція, присвячена 25-річчю Центру мікрохірургії ока, що проходила під егідою Міністерства охорони здоров'я України. У ній брали участь представники понад десяти країн світу. В рамках цього форуму головний лікар центру «Новий Зір» Георгій Пархоменко, провів майстер-клас «живої хірургії» з видалення катаракти на сучасному фемтосекундному лазері.
  
А в Амстердамі понад 7000 делегатів з усього світу взяли участь у щорічному, 31-му конгресі Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів. Традиційно в числі учасників і доповідачів цього представницького форуму, були хірурги медичних центрів «Новий Зір» - Георгій Пархоменко, Тетяна Манойло, Лариса Коваленко та Андрій Коваленко.
 
Наші ексімер-лазерні хірурги виступили з електронною доповіддю за результатами корекції астигматизму на лазерній установці Amaris. А одні з провідних катарактальних хірургів України Георгій Пархоменко та Андрій Коваленко, репрезентували своїм колегам відеофільм з проблеми фемтолазерного видалення катаракти у випадках підвивиху кришталика.

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ