Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка -30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2012

Постійне оновлення технічної бази - одна з головних складових успішного розвитку. Саме тому медичні центри «Новий Зір» постійно стежать за останніми розробками в світовій офтальмології та впроваджують їх у своїй повсякденній лікувальній практиці.
 
Так, в 2012 році технічна база медичних центрів «Новий Зір» поповнилася двома сучасними офтальмологічними установками - ексимерним лазером Amaris і апаратом для хірургії катаракти і сітківки Constellation Vision System.
 
Лазер класу HQ Amaris 500 - остання розробка в області Ексімер-лазерної корекції зору. Головна відмінність цієї лазерної установки від інших ексимерних лазерів - новий баланс точності і швидкості роботи лазера.
 
Що ж стосується Constellation Vision System, то з його появою хірургія катаракти стала максимально безпечною для пацієнта і, що важливо, комфортною для хірурга. А в області лікування сітківки (вітреоретинальної хірургії) - ця розробка стала гігантським кроком уперед. Всі нововведення, реалізовані в ньому, дозволяють провести операцію швидше і на найбільш високому рівні безпеки.
 
Дуже важливу увагу приділяється і діагностиці захворювань сітківки. Так, в 2012 році пацієнтам центрів «Новий Зір» стали доступні нові можливості в оцінці стану сітківки. Це стало можливим завдяки використанню інноваційної офтальмологічної лінзи Staurenghi SLO 230.
 
У вересні 2012 року в Кривому Розі було відкрито сучасний лікувально-діагностичний центр «Новий Зір». Завдяки відкриттю медичного центру в Кривому Розі, криворіжцям і жителям регіону немає необхідності їхати до Києва або до обласного центру, щоб отримати якісну офтальмологічну допомогу столичного рівня.
 
За два останні роки якість офтальмологічних послуг медичних центрів «Новий Зір» встигли оцінити жителі Харкова. За цей час Харківський «Новий Зір» заслужив визнання з боку тисяч пацієнтів і отримав статус клінічної бази кафедри офтальмології Харківського національного медичного університету. А в 2012 році високий рівень підготовки персоналу, прекрасне технічне оснащення медичного центру і чітка організація лікувального процесу, отримали найвищу оцінку Міністерства охорони здоров'я України. Після успішного проходження акредитації, центру була присвоєна вища категорія. Така акредитація є оцінкою відповідності медичного закладу всім необхідним стандартам вищої державної акредитації!

Примітно, що саме в цьому році унікальне для України досягнення встановив головний лікар саме Харківського центру «Новий Зір», офтальмохірург Андрій Коваленко. 22 листопада 2012 в присутності незалежного експерта та представника Книги Рекордів України ним був встановлений всеукраїнський рекорд за часом оперування катаракти. Одного з 22-х пацієнтів, які оперувалися у Андрія Володимировича в цей день, він позбавив від катаракти за 1 хвилину і 56 секунд! Рекорд був офіційно зафіксований у Книзі Рекордів України та Андрію Коваленко був вручений диплом рекордсмена.
 
Ну, а однією з головних подій року в європейській офтальмології став ювілейний, ХХХ конгрес Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів, що пройшов в Мілані. Цей найбільший в європейській офтальмології захід зібрав рекордну кількість учасників - 6700 делегатів. Серед них, і провідні хірурги центрів «Новий Зір»: Георгій Пархоменко, Тетяна Манойло, Лариса Коваленко та Андрій Коваленко.
 
Наші фахівці традиційно були не тільки серед слухачів, а й серед доповідачів конгресу. Так, головний лікар медичних центрів «Новий Зір» Георгій Пархоменко виступав з доповіддю на тему оперативного лікування глаукоми з використанням нової технології - імплантації пристрою EX-PRESS. А Тетяна Манойло підготувала доповідь про можливі ускладнення після лазерної корекції і тактики лікування в цих випадках.

 

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ