Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2011

Незмінна якість, відповідальність і постійний розвиток дозволили медичним центрам «Новий Зір» знову підтвердити свої позиції. За офіційними даними Державного комітету статистики України, відповідно EUROPEAN STANDART RATING, медичний центр «Новий Зір» посів 5-е місце серед 350 000 різнопрофільних підприємств і був визнаний лідером серед офтальмологічних центрів України (КВЕД 85.11.0 Діяльність лікарняних закладів)!
 
Досвід наших фахівців оцінили і державні освітні установи. Так, Харківській медичний центр «Новий Зір» отримав статус клінічної бази кафедри офтальмології Харківського національного медичного університету. У стінах Харківського центру «Новий Зір» майбутні лікарі-офтальмологи можуть навчатися останнім досягненням в лікуванні захворювань очей і знайомитися з новими розробками світової офтальмохірургії. Цей практичний досвід рівноцінний стажуванню в відомих зарубіжних медичних центрах і в майбутньому допоможе істотно підвищити якість офтальмологічної допомоги для всіх жителів Харківського регіону.
 
На найбільшому міжнародному з'їзді офтальмологів, який пройшов в цьому році в Мілані і був присвячений лікуванню кератоконуса і кросслінкінгу рогівки, Україну представляли медичні центри «Новий Зір» в особі кандидата медичних наук Тетяни Манойло. Вона поділилася досвідом із зарубіжними колегами і обговорила з членом президії Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів професором Даном Епштейном питання про проведення чергового з'їзду в Україні.
 
Тим часом фахівці центрів «Новий Зір» продовжують впроваджувати в свою повсякденну лікувальну практику останні досягнення світової офтальмології.

Так, в квітні 2011 року в медичних центрах «Новий Зір», стали доступні дві інноваційні моделі ІОЛ від американської компанії Alcon. Це факічна лінза AcrySof CACHET, яка допоможе тим, для кого застосування лазерної корекції зору обмежено або протипоказано. І остання модель ТОП-лінійки ReSTOR - мультифокальна торична ІОЛ AcrySof IQ ReSTOR, яка застосовується для лікування катаракти і корекції вікової далекозорості (пресбіопії).

У липні цього року були проведені операції з імплантації пристрою EX-PRESS для хірургії глаукоми. Імплантація цієї розробки Alcon - пристрою EX-PRESS стала справжнім проривом в лікуванні такого небезпечного захворювання як глаукома. Тепер, незалежно від ступеня тяжкості і занедбаності захворювання, українським пацієнтам доступно швидке і ефективне лікування глаукоми і компенсації внутрішньоочного тиску навіть у складних випадках. У всьому світі процедура імплантації пристрою EX-PRESS визнана менш травматичною і більш ефективною, ніж традиційна НГСЕ (непроникаюча глибока склеректомія). І найголовніше, що процедуру імплантації пристрою EX-PRESS можливо поєднувати з факоемульсифікацією (хірургією катаракти) і імплантацією ІОЛ!
 
Не пройшов 2011 рік й без появи нового медичного закладу, під брендом «Новий Зір». У жовтні, в Києві, за адресою вул. Срібнокільська, 3в (м. Позняки, ТЦ Сільвер), був відкритий центр безопераційної корекції зору «Новий Зір». Тут представлені тисячі оправ найвідоміших світових виробників. Вся продукція має сертифікати якості. У новому центрі можна пройти повноцінне діагностичне обстеження зору, підібрати окуляри або контактні лінзи, а також виконати безопераційні процедури з відновлення зору.

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ