Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2010

Високий професійний рівень фахівців медичних центрів «Новий Зір» з кожним роком підтверджується на дедалі більшій кількості конгресів, з'їздів і симпозіумів різного рівня, в яких наші лікарі беруть участь. І беруть участь вони в цих престижних форумах, не тільки як слухачі, а й як доповідачі.
 
Зокрема в 2010 році на XII з'їзді офтальмологів України в Одесі, свої доповіді представили фахівці медичних центрів «Новий Зір»: Тетяна Манойло, Анна Турчин, Лариса Коваленко, Сергій Медведчук, Світлана Присяжна.
 
У листопаді в Києві пройшла науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні досягнення офтальмохірургії». Фахівці центрів «Новий Зір» представили велику кількість доповідей. Були порушені теми лікування катаракти і кератоконуса, а також тема лазерної корекції зору і імплантації факічних лінз.

У Світовому конгресі з офтальмології в Берліні, брали участь кандидати медичних наук: Ірина Деряпа, Лариса Коваленко і Тетяна Манойло. Наші фахівці обмінялися досвідом офтальмохірургії зі своїми європейськими колегами і ознайомилися з останніми досягненнями світової медицини.
 
На початку вересня в Парижі відбувся Європейський конгрес катарактальних і рефракційних хірургів. Фахівці медцентрів «Новий Зір» представили безліч доповідей, деякі з яких відразу ж були надруковані в спеціалізованих медичних журналах Німеччини і Франції!

На сьогоднішній день, фахівці медичних центрів «Новий Зір» провели тисячі операцій з відновлення зору. Саме тому доповіді фахівців центрів «Новий Зір» викликають великий інтерес на міжнародних форумах і конгресах.

Ну і звичайно запам'ятався 2010 рік ще однією важливою подією - в Харкові був відкритий сучасний медичний центр «Новий Зір». Він оснащений сучасним лікувально-діагностичним обладнанням виробництва США, Німеччини та Японії. Головним консультантом харківського медичного центру «Новий Зiр» стає знаменитий український офтальмолог, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедрою очних хвороб Харківського державного медичного університету Павло Андрійович Бездітко.

2010 рік пройшов під знаком динамічного розвитку медичних центрів «Новий Зiр», що в умовах глобальної економічної кризи стало можливим завдяки злагодженій роботі та довірі пацієнтів!
 

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ