Центри Новий Зір працюють у звичайному режимі. Записуйтесь!

 

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

 

Діагностика зору. Знижка -30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію зору та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Апаратне лікування. Знижка -20% Записатися

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2009

Прагнення надавати якісні офтальмологічні послуги знайшло продовження в поповненні числа лікарів медичних центрів «Новий Зір». Тепер наші пацієнти можуть скористатися консультацією або прооперуватися у відомого українського вченого і хірурга - Сергієнко Миколи Марковича.

Микола Маркович - легенда української офтальмології. Багато офтальмохірургів України вважають його своїм наставником. Саме він стояв біля витоків вітчизняної школи мікрохірургії і більше 30 років очолював кафедру очних захворювань при Київській медичній академії післядипломної освіти. На його рахунку десятки тисяч операцій і тисячі наукових праць!
 
Фахівці медичних центрів «Новий Зір» активно займаються науковою діяльністю і беруть участь в міжнародних з'їздах і конференціях. З безлічі таких заходів, які пройшли в 2009 році, варто виділити Європейський з'їзд офтальмологів, що пройшов в червні в Амстердамі. В обговоренні тем конгресу брали участь фахівці медичних центрів «Новий Зір» - Ірина Деряпа, Тетяна Манойло і Лариса Коваленко.
 
Проводяться важливі офтальмологічні дослідження. Одне з таких досліджень присвячено вивченню глаукоми у дітей. Проведення такого масштабного і відповідального дослідження довірено саме медцентру «Новий Зір». Це стало можливим завдяки планомірній інтеграції медичних центрів «Новий Зір» в світове офтальмологічне співтовариство, а також впровадження високих стандартів лікування та оснащення медичних центрів. У дослідженні брали участь відомі офтальмологи США, Англії, Франції, Німеччини, Іспанії, Італії та низки інших країн.
 
Активно триває поліпшення технічного оснащення медичних центрів «Новий Зір». Остання новинка - сучасна цифрова камера з найвищої роздільною здатністю ImageCam 2 (ОCULUS, Німеччина). Завдяки цьому приладу з'явилася можливість фотофіксації різних відділів і структур очного яблука. Така процедура не замінна за необхідності динамічного спостереження за станом зорової системи і дозволяє приймати оптимальні рішення про методику і спосіб лікування.
 
У 2009 році фахівці медичних центрів «Новий Зір» впровадили в повсякденну лікувальну практику нову методику лазерної корекції Super Lasik Thin Flap (Супер ЛАСИК з ультратонким клаптем). Специфіка методу корекції така, що перед лазерним впливом формується і відокремлюється клаптик рогівки. Принципова відмінність нової методики і її головна перевага в можливості формування ультратонкого клаптика. Якщо при звичайній методиці його товщина складає 130-140 мікрон, то технологія Super Lasik Thin Flap дозволяє досягнути товщини 100-110 мікрон. Фактично це економія 20-30% каркаса рогівки ока. Це дозволяє підвищити прогнозованість результату корекції, розширити спектр її застосування і значно скоротити відновний період.
 
Триває і розширення медичних центрів «Новий Зір». Чергова філія відкрилася в жовтні в Сумах. Завдяки цій події жителям Сум і області відкрилися широкі можливості сучасної офтальмології. У Сумському медичному центрі можна пройти точну діагностику всієї зорової системи, а також отримати кваліфіковану консультацію досвідчених офтальмологів. Крім того, тут проводиться якісне лікування катаракти, глаукоми, захворювань сітківки, а також дитячих очних захворювань. Як і всі інші медичні центри «Новий Зір», Сумський центр оснащений сучасним лікувально-діагностичним обладнанням виробництва США, Німеччини та Японії.

 

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення