Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2009

Прагнення надавати якісні офтальмологічні послуги знайшло продовження в поповненні числа лікарів медичних центрів «Новий Зір». Тепер наші пацієнти можуть скористатися консультацією або прооперуватися у відомого українського вченого і хірурга - Сергієнко Миколи Марковича.

Микола Маркович - легенда української офтальмології. Багато офтальмохірургів України вважають його своїм наставником. Саме він стояв біля витоків вітчизняної школи мікрохірургії і більше 30 років очолював кафедру очних захворювань при Київській медичній академії післядипломної освіти. На його рахунку десятки тисяч операцій і тисячі наукових праць!
 
Фахівці медичних центрів «Новий Зір» активно займаються науковою діяльністю і беруть участь в міжнародних з'їздах і конференціях. З безлічі таких заходів, які пройшли в 2009 році, варто виділити Європейський з'їзд офтальмологів, що пройшов в червні в Амстердамі. В обговоренні тем конгресу брали участь фахівці медичних центрів «Новий Зір» - Ірина Деряпа, Тетяна Манойло і Лариса Коваленко.
 
Проводяться важливі офтальмологічні дослідження. Одне з таких досліджень присвячено вивченню глаукоми у дітей. Проведення такого масштабного і відповідального дослідження довірено саме медцентру «Новий Зір». Це стало можливим завдяки планомірній інтеграції медичних центрів «Новий Зір» в світове офтальмологічне співтовариство, а також впровадження високих стандартів лікування та оснащення медичних центрів. У дослідженні брали участь відомі офтальмологи США, Англії, Франції, Німеччини, Іспанії, Італії та низки інших країн.
 
Активно триває поліпшення технічного оснащення медичних центрів «Новий Зір». Остання новинка - сучасна цифрова камера з найвищої роздільною здатністю ImageCam 2 (ОCULUS, Німеччина). Завдяки цьому приладу з'явилася можливість фотофіксації різних відділів і структур очного яблука. Така процедура не замінна за необхідності динамічного спостереження за станом зорової системи і дозволяє приймати оптимальні рішення про методику і спосіб лікування.
 
У 2009 році фахівці медичних центрів «Новий Зір» впровадили в повсякденну лікувальну практику нову методику лазерної корекції Super Lasik Thin Flap (Супер ЛАСИК з ультратонким клаптем). Специфіка методу корекції така, що перед лазерним впливом формується і відокремлюється клаптик рогівки. Принципова відмінність нової методики і її головна перевага в можливості формування ультратонкого клаптика. Якщо при звичайній методиці його товщина складає 130-140 мікрон, то технологія Super Lasik Thin Flap дозволяє досягнути товщини 100-110 мікрон. Фактично це економія 20-30% каркаса рогівки ока. Це дозволяє підвищити прогнозованість результату корекції, розширити спектр її застосування і значно скоротити відновний період.
 
Триває і розширення медичних центрів «Новий Зір». Чергова філія відкрилася в жовтні в Сумах. Завдяки цій події жителям Сум і області відкрилися широкі можливості сучасної офтальмології. У Сумському медичному центрі можна пройти точну діагностику всієї зорової системи, а також отримати кваліфіковану консультацію досвідчених офтальмологів. Крім того, тут проводиться якісне лікування катаракти, глаукоми, захворювань сітківки, а також дитячих очних захворювань. Як і всі інші медичні центри «Новий Зір», Сумський центр оснащений сучасним лікувально-діагностичним обладнанням виробництва США, Німеччини та Японії.

 

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ