АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Діагностика зору. Знижки до 30% на обстеження для дорослих та дітей Детальніше

Лазерна корекція. Знижка до 8000 грн З'ясувати подробиці

Лікування катаракти. Знижка -3500 грн на операцію з преміум лінзою IQ

Апаратне лікування. Знижка -20% Записатися

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2008

Лікарі медичних центрів «Новий Зір» постійно вдосконалюють свою майстерність і підвищують професійний рівень, займаючись науковою роботою. До 2008 року кількість кандидатів медичних наук, які працюють в медичних центрах «Новий Зір» сягло семи чоловік. Свої кандидатські дисертації захистили рефракційні хірурги Тетяна Володимирівна Манойло і Лариса Миколаївна Коваленко.
 
Найважливішою подією цього року став найбільший міжнародний конгрес Американського товариства катарактальних і рефракційних хірургів, який пройшов з 4 по 9 квітня в Чикаго. У ньому брали участь кращі офтальмологи більше 70-ти країн світу. З останніми досягненнями світової офтальмології в складі української делегації ознайомився і головний лікар медичних центрів «Новий Зір» Георгій Пархоменко.
 
В рамках особистої зустрічі він поділився українським досвідом проведення лазерної корекції зору з одним з розробників цього методу Іоаннісом Паллікарісом.
 
Серед найважливіших тем, розглянутих учасниками симпозіуму, Георгій Пархоменко особливо відзначив сучасні аспекти лікування захворювань рогівки і глаукоми. «Ми обговорили останні розробки в лікуванні цих серйозних хвороб. Це дуже важлива інформація, яку ми неодмінно будемо використовувати в своїй практиці, тим самим, підвищуючи якість і безпеку лікувального процесу», - зазначив український офтальмолог.

Фахівці медичних центрів «Новий Зір», продовжують постійно впроваджувати в свою повсякденну лікувальну практику останні досягнень світової офтальмології. Так, в цьому році в переліку послуг з'явився новий метод обстеження сітківки - аутофлюоресценція очного дна, і методика лікування кератоконуса - кросслінкінг.
 
Нашим фахівцям вдалося добитися і значного результату в проведенні лазерних корекцій зору. У пацієнта, що страждає на короткозорість -6Д, (20% зору), гострота зору збільшилася до 150%! Випадки досягнення гостроти зору вище 100% стають буденними в щоденній офтальмохірургічних практиці лікарів медичних центрів «Новий Зір». Тепер, завдяки останнім досягненням світової офтальмології, пацієнти зможуть отримувати виняткову точність, безпеку і найбільш високі результати лікування, які раніше були недоступні.
 
Нарешті, в кінці року відбулася ще одна знаменна подія. Уряд України високо оцінив досягнення фахівців медичних центрів «Новий Зір». За значний внесок у розвиток охорони здоров'я в Україні та вагомі трудові досягнення Кабінет міністрів України нагородив наш колектив почесною грамотою!

 

ЗНИЖКА 10% ПРИ ОНЛАЙН-ЗАПИСІ НА ДІАГНОСТИКУ
(не сумується з акційними пропозиціями)

* Поля, обов'язкові для заповнення