Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2008

Лікарі медичних центрів «Новий Зір» постійно вдосконалюють свою майстерність і підвищують професійний рівень, займаючись науковою роботою. До 2008 року кількість кандидатів медичних наук, які працюють в медичних центрах «Новий Зір» сягло семи чоловік. Свої кандидатські дисертації захистили рефракційні хірурги Тетяна Володимирівна Манойло і Лариса Миколаївна Коваленко.
 
Найважливішою подією цього року став найбільший міжнародний конгрес Американського товариства катарактальних і рефракційних хірургів, який пройшов з 4 по 9 квітня в Чикаго. У ньому брали участь кращі офтальмологи більше 70-ти країн світу. З останніми досягненнями світової офтальмології в складі української делегації ознайомився і головний лікар медичних центрів «Новий Зір» Георгій Пархоменко.
 
В рамках особистої зустрічі він поділився українським досвідом проведення лазерної корекції зору з одним з розробників цього методу Іоаннісом Паллікарісом.
 
Серед найважливіших тем, розглянутих учасниками симпозіуму, Георгій Пархоменко особливо відзначив сучасні аспекти лікування захворювань рогівки і глаукоми. «Ми обговорили останні розробки в лікуванні цих серйозних хвороб. Це дуже важлива інформація, яку ми неодмінно будемо використовувати в своїй практиці, тим самим, підвищуючи якість і безпеку лікувального процесу», - зазначив український офтальмолог.

Фахівці медичних центрів «Новий Зір», продовжують постійно впроваджувати в свою повсякденну лікувальну практику останні досягнень світової офтальмології. Так, в цьому році в переліку послуг з'явився новий метод обстеження сітківки - аутофлюоресценція очного дна, і методика лікування кератоконуса - кросслінкінг.
 
Нашим фахівцям вдалося добитися і значного результату в проведенні лазерних корекцій зору. У пацієнта, що страждає на короткозорість -6Д, (20% зору), гострота зору збільшилася до 150%! Випадки досягнення гостроти зору вище 100% стають буденними в щоденній офтальмохірургічних практиці лікарів медичних центрів «Новий Зір». Тепер, завдяки останнім досягненням світової офтальмології, пацієнти зможуть отримувати виняткову точність, безпеку і найбільш високі результати лікування, які раніше були недоступні.
 
Нарешті, в кінці року відбулася ще одна знаменна подія. Уряд України високо оцінив досягнення фахівців медичних центрів «Новий Зір». За значний внесок у розвиток охорони здоров'я в Україні та вагомі трудові досягнення Кабінет міністрів України нагородив наш колектив почесною грамотою!

 

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ