Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2007

Розширюючи спектр послуг, з 2007 року в кожному центрі «Новий Зір» відкривається оптика. Тепер всі бажаючі придбати якісні окуляри, оправу і контактні лінзи можуть це зробити прямо в медичному центрі. Крім коригуючої оптики, тут представлений широкий спектр сонцезахисних окулярів провідних світових брендів.

2-4 лютого 2007 року в Афінах (Греція) відбувся XI Європейський конгрес катарактальних і рефракційних хірургів, на якому «Новий Зір» представляла офтальмохірург Зоя Гурбик. На конгресі було приділено велику увагу проблемам безпеки лазерних корекцій. Основною темою виступів було обговорення методик, що сприяють підвищенню не тільки гостроти зору, але його якості.
 
У березні 2007 року медичний центр «Новий Зір» відкритий в Запоріжжі. Мешканці Запоріжжя та області отримали принципово новий рівень діагностики та лікування очних захворювань. Запорізьке представництво пропонує сучасні методи комп'ютерної діагностики, нові методики апаратного і терапевтичного лікування, консультації досвідчених українських фахівців.
 
У травні 2007 року в Київському медичному центрі «Новий Зір» спільно з українським представництвом американської компанії Alcon була встановлена операційна система Infiniti. Ця установка призначена для хірургії катаракти і має ряд ексклюзивних нововведень. Завдяки технології Ozil (торсіонний ультразвук) значно зменшується час операції, збільшується безпека і ефективність видалення кришталика. Як показали клінічні дослідження, після впливу системи Infiniti, клітини ендотелію рогівки зберігаються, а її набряк знижується. Головне досягнення Infiniti - зменшення розрізу до рекордних показників 2,2 мм. Технологія Aqualase (вимивання кришталика) забезпечує відсутність ризику термічних ускладнень і зниження ризику розривів задньої капсули ока.

18-19 травня 2007 року в Вероні (Італія) проходив з'їзд ACTS ( «Передові технології хірургії катаракти»). На форум були запрошені провідні офтальмохірурги з 39 країн світу, в тому числі головний лікар медичних центрів «Новий Зір» Георгій Якович Пархоменко. В рамках форуму він провів дві показові операції і продемонстрував перед зарубіжними колегами останні досягнення наших фахівців в області лікування катаракти.

У травні 2007 року Київський медцентр «Новий Зір» успішно пройшов акредитацію в Міністерстві охорони здоров'я України та був визнаний медичним центром вищої категорії.
 
Також в 2007 році Київський медцентр «Новий Зір» визнано кращим за підсумками національного рейтингу «100 кращих товарів та послуг» за 2006 рік. Це визнання багаторічної праці колективу високопрофесійних лікарів, яких очолює один з кращих офтальмохірургів України Георгій Якович Пархоменко.

У травні 2007 року відкрився новий центр «Новий Зір» в Черкасах. Мешканці Черкаської області тут проходять точну діагностику зорової системи, а також отримують кваліфіковану консультацію досвідчених дорослих і дитячих офтальмологів України. До того ж в Черкаському центрі проводяться операції з видалення катаракти, лікування глаукоми та захворювань сітківки. Черкаський медичний центр «Новий Зір» оснащений сучасним лікувально-діагностичним обладнанням виробництва США, Європи і Японії. Лікарі медцентру володіють прогресивними методиками відновлення зору, що дозволяють підібрати напрямок лікування за індивідуальними показниками кожного окремого пацієнта.
 
16-17 червня в Донецьку відбувся 5-й симпозіум «Сучасні досягнення хірургії передніх і задніх сегментів ока». На ньому з доповідями виступили шість фахівців центрів «Новий Зір». Також в рамках симпозіуму проводився круглий стіл, на який був запрошений головний лікар медичних центрів «Новий Зір» Георгій Якович Пархоменко.
 
У липні 2007 року в Київському центрі «Новий Зір» встановлено нове діагностичне обладнання - ендотеліальний безконтактний мікроскоп SP-3000P Topcon corporation (Японія). Цей апарат призначений для аналізу ендотелію, внутрішніх клітин рогівки, що відповідають за її прозорість. Мікроскоп покликаний вивчати стан клітин і їх кількість. На підставі отриманих даних оцінюється ризик хірургічних втручань. Також дані, отримані за допомогою SP-3000P Topcon, дозволяють точно підібрати методику лікування. Установка устаткування такого класу дозволяє ще більше підвищити безпеку офтальмохірургії. Він незамінний для вивчення дистрофічних процесів в рогівці.

Ось вже багато років фахівці медичних центрів «Новий Зір» не перестають щодня творити чудеса, повертаючи людям найцінніше - можливість бачити своїх близьких, рідних, дітей та онуків, насолоджуватися красою природи, захоплюватися досконалістю її фарб, ліній і форм. У найближчих планах - подальше регіональне розширення, поліпшення рівня обслуговування, оновлення технічної бази. Тут завжди пильно стежать за розвитком світової офтальмології і не забувають впровадити в свою практику всі останні її досягнення.
 

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ