Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2006

У лютому 2006 року Георгій Якович Пархоменко взяв участь у Всесвітньому конгресі офтальмологів в бразильському Сан-Пауло, де зробив доповідь про розвиток катарактальної хірургії в Україні. В Одесі 16-19 травня відбувся XI Всеукраїнський з'їзд офтальмологів, на якому зі стендовою доповіддю виступила лікар-офтальмохірург медичного центру «Новий Зір» Лариса Миколаївна Коваленко. В цьому ж році лікарі нашого медичного центру отримали патент на спільну з Російською Академією наук розробку відеокомп'ютерного лікування косоокості. Ця система дозволяє досягти правильного положення очей, відновити бінокулярний зір у 70% випадків без хірургічного втручання.
 
Впроваджуючи в практику останні досягнення світової офтальмології, в червні 2006 року в медичних центрах «Новий Зір» починають використовувати нову розробку фірми Alсon - інтраокулярну лінзу AcrySof IQ Natural. Імплантація цих лінз дає принципово нову якість зору при різних умовах освітлення. Спеціальна технологія їх виготовлення дозволяє бачити чітке і ясне зображення навіть в нічний час, а так само позбавляє від відблисків і засвітів при яскравому освітленні.
 
Розширюючи свою присутність в регіонах України, в жовтні 2006 року відкривається медичний центр «Новий Зір» в Дніпропетровську. Мешканці Дніпропетровського регіону отримали відмінну можливість в обласному центрі лікувати очі за сучасними методиками і на точному обладнанні. Завдяки відкриттю цього медичного закладу була проведена вітреоретинальна операція.
 
Медичні центри «Новий Зір» завжди асоціюються у пацієнтів з досвідченими лікарями. На підтвердження цього наші фахівці постійно вдосконалюють свою майстерність, підвищуючи кваліфікацію. Головному лікарю Дніпропетровського медичного центру «Новий Зір» Ларисі Миколаївні Коваленко присвоєно найвищий лікарська категорія. Готується до захисту кандидатської дисертації офтальмохірург Тетяна Володимирівна Манойло. Піклуючись про здоров'я наших пацієнтів, ми продовжуємо поповнювати комплекс діагностичної та хірургічної апаратури. Тепер наші пацієнти в підтвердження діагнозу можуть отримати якісні фотографії очного дна і сітківки, зроблені на камері «Фундус», виробництва Carl Zeiss. 

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ