Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2005

Завдяки методиці лазерної корекції Super LASIK, вдалося відновити гостроту зору вище 100%. Тепер зір 120-150% після лазерної корекції є звичайною практикою. У щоденній клінічній діяльності також використовують імплантацію факічних лінз Artisan. Цю методику застосовують при протипоказаннях до лазерної корекції як альтернативу їй або при дуже високих ступенях порушення зору.
 
Справжньою подією року стало впровадження мультифокальної хірургії. Завдяки імплантації спеціальної лінзи ReSTORE з'явилася можливість корекції вікової далекозорості. Починаючи з цього року наші лікарі постійно консультують в регіональних представництвах обласних центрів України. Наш менеджмент впроваджує спеціально розроблену соціальну програму для пенсіонерів.
 
У березні 2005 року головний лікар медичного центру «Новий Зір» Георгій Якович Пархоменко взяв участь в науково-практичному семінарі «Попередження сліпоти у дітей в Україні». На щорічному з'їзді Європейських катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS) в Лісабоні Георгій Якович Пархоменко виступив з доповіддю, присвяченою профілактиці ускладнень ексимер-лазерної корекції зору шляхом застосування мітоміцину-С. Дана методика всесвітньо визнана і застосовується в Україні тільки в медичному центрі «Новий Зір». Патент на її винахід належить нашому офтальмохірургу Ларисі Миколаївні Коваленко.
 
У жовтні 2005 року в Києві пройшов 4-й Міжнародний симпозіум з офтальмохірургії «Сучасні досягнення в хірургії переднього та заднього сегментів ока» з практичним семінаром «Жива хірургія». У роботі симпозіуму взяли участь наші фахівці. В рамках практичного семінару «Жива хірургія» була проведена телевізійна трансляція операції з видалення катаракти, а також лазерна корекція зору в київському медичному центрі «Новий Зір». Факоемульсифікацію катаракти виконував головний лікар, кандидат медичних наук, лікар-офтальмолог вищої категорії Георгій Якович Пархоменко. Лазерну корекцію демонструвала лікар-офтальмохірург вищої категорії, провідний спеціаліст центру «Новий Зір» Лариса Миколаївна Коваленко. 

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ