Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка -30% на повне обстеження Детальніше

Лікування катаракти. Знижка -3000 грн на операцію з преміум лінзою IQ З'ясувати подробиці

Апаратне лікування. Знижка -20% Записатися

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2004

2004 рік став переломним для колективу, очолюваного Георгієм Яковичем Пархоменком. Прагнучи впровадити ефективні технології відновлення зору і використовувати сучасне медичне обладнання, приймається колегіальне рішення відкрити новий медичний центр.
 
У жовтні 2004 року відкривається медичний центр «Новий Зір». Він оснащується сучасним технологічним обладнанням. Практично вся команда: лікарі-оптометристи, медичні сестри, офтальмохірурги, інженери, адміністратори і менеджери переходять в стіни нового медичного центру. Ті люди, які працювали разом з доктором Пархоменком, - тепер команда медцентру «Новий Зір». Серед них Тетяна Манойло, Марина Куліш, Зоя Гурбик.

Величезний досвід і широкі можливості дозволяють впровадити в практику нові послуги: «Супер Ласік», «Гарант Фейко», систему «Оптималь». Завдяки їм з'явилася можливість відновлювати не тільки високу гостроту зору, а й оптимальну його якість: чіткість, яскравість, контрастність.

Перебування в стінах центру «Новий Зір» стає надзвичайно комфортним. Система діагностування та лікування, відточена за довгі роки практики, стає ще більш досконалою. У цьому ж році до медцентру Георгія Яковича приєднується Хмельницький центр, який також починає працювати під брендом «Новий Зір».
 
Поступово направляються інвестиції на вдосконалення технологій і матеріально-технічної бази, проводиться постійне навчання медичного персоналу. Фахівці центру «Новий Зір» постійно вдосконалюють свої знання на міжнародних з'їздах і конференціях. Це дає можливість розробити і впровадити ряд важливих проектів і програм: створення навчального центру для лікарів-офтальмологів і співробітництво з відомими медичними центрами.

 

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

Онлайн-запиc на консультацію