Діагностика зору. Знижки до 30%! Детальніше

Лазерна корекція. Знижка -3000 грн на інноваційну технологію Фемто

Лікування катаракти. Знижка -3500 грн на операцію з преміум лінзою IQ

"Нічні лінзи" (ЖКЛ). Знижка -1000 грн на комплект (2 лінзи) Детальніше

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2004 рік став переломним для колективу, очолюваного Георгієм Яковичем Пархоменком. Прагнучи впровадити ефективні технології відновлення зору і використовувати сучасне медичне обладнання, приймається колегіальне рішення відкрити новий медичний центр.
 
У жовтні 2004 року відкривається медичний центр «Новий Зір». Він оснащується сучасним технологічним обладнанням. Практично вся команда: лікарі-оптометристи, медичні сестри, офтальмохірурги, інженери, адміністратори і менеджери переходять в стіни нового медичного центру. Ті люди, які працювали разом з доктором Пархоменком, - тепер команда медцентру «Новий Зір». Серед них Тетяна Манойло, Марина Куліш, Зоя Гурбик.

Величезний досвід і широкі можливості дозволяють впровадити в практику нові послуги: «Супер Ласік», «Гарант Фейко», систему «Оптималь». Завдяки їм з'явилася можливість відновлювати не тільки високу гостроту зору, а й оптимальну його якість: чіткість, яскравість, контрастність.

Перебування в стінах центру «Новий Зір» стає надзвичайно комфортним. Система діагностування та лікування, відточена за довгі роки практики, стає ще більш досконалою. У цьому ж році до медцентру Георгія Яковича приєднується Хмельницький центр, який також починає працювати під брендом «Новий Зір».
 
Поступово направляються інвестиції на вдосконалення технологій і матеріально-технічної бази, проводиться постійне навчання медичного персоналу. Фахівці центру «Новий Зір» постійно вдосконалюють свої знання на міжнародних з'їздах і конференціях. Це дає можливість розробити і впровадити ряд важливих проектів і програм: створення навчального центру для лікарів-офтальмологів і співробітництво з відомими медичними центрами.

 

ПРИ ЗАПИСУ З САЙТУ - ЗНИЖКА 5%. ОЧІКУЙТЕ ПІДТВЕРЖЕННЯ ЗАПИСУ ЗА ТЕЛЕФОНОМ.

ЗНИЖКА 10% ПРИ ОНЛАЙН-ЗАПИСІ НА ДІАГНОСТИКУ
(не сумується з акційними пропозиціями)

* Поля, обов'язкові для заповнення