Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

2003

У медичному центрі відкриваються два нових напрямки: реконструктивна і вітреоретинальна хірургія. Але головною подією стає відкриття філії в місті Хмельницькому. Тепер жителі цього міста вдома можуть отримати офтальмологічну допомогу столичного рівня.
 
З 22 по 24 травня 2003 року в Києві в «Президент-готелі «Київський» проходить Міжнародний офтальмологічний симпозіум, організатором якого виступила американська компанія Alcon. В рамках симпозіуму проводиться «Жива хірургія катаракти». Близько двохсот учасників з різних країн світу спостерігали за ходом найскладніших операцій. Доктор Пархоменко показує свою майстерність «наживо». Все, що відбувалося в операційній транслювалося на великому екрані конференц-залу «Президент-готелю».
 
У грудні того ж року Георгій Якович повторив в «Центрі мікрохірургії ока» подібний майстер-клас «живої хірургії» для столичних і регіональних лікарів-офтальмологів. Протягом року він взяв участь у з'їзді Європейської асоціації катарактальних і рефракційних хірургів (Мюнхен), став членом Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів і членом Американського товариства катарактальної і рефракційної хірургії.

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ