Акція! Знижки до 30% на діагностику зору Онлайн запис

Знижка -3500 грн. на лікування катаракти з американською преміум лінзою IQ у Києві, Харкові, Черкасах, Сумах З'ясувати деталі акції

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

У медичному центрі відкриваються два нових напрямки: реконструктивна і вітреоретинальна хірургія. Але головною подією стає відкриття філії в місті Хмельницькому. Тепер жителі цього міста вдома можуть отримати офтальмологічну допомогу столичного рівня.
 
З 22 по 24 травня 2003 року в Києві в «Президент-готелі «Київський» проходить Міжнародний офтальмологічний симпозіум, організатором якого виступила американська компанія Alcon. В рамках симпозіуму проводиться «Жива хірургія катаракти». Близько двохсот учасників з різних країн світу спостерігали за ходом найскладніших операцій. Доктор Пархоменко показує свою майстерність «наживо». Все, що відбувалося в операційній транслювалося на великому екрані конференц-залу «Президент-готелю».
 
У грудні того ж року Георгій Якович повторив в «Центрі мікрохірургії ока» подібний майстер-клас «живої хірургії» для столичних і регіональних лікарів-офтальмологів. Протягом року він взяв участь у з'їзді Європейської асоціації катарактальних і рефракційних хірургів (Мюнхен), став членом Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів і членом Американського товариства катарактальної і рефракційної хірургії.
ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

* Поля, обов'язкові для заповнення