Діагностика зору. Знижки до 30%! Детальніше

Лазерна корекція. Знижка -3000 грн на інноваційну технологію Фемто

Лікування катаракти. Знижка -3500 грн на операцію з преміум лінзою IQ

"Нічні лінзи" (ЖКЛ). Знижка -1000 грн на комплект (2 лінзи) Детальніше

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

У медичному центрі відкриваються два нових напрямки: реконструктивна і вітреоретинальна хірургія. Але головною подією стає відкриття філії в місті Хмельницькому. Тепер жителі цього міста вдома можуть отримати офтальмологічну допомогу столичного рівня.
 
З 22 по 24 травня 2003 року в Києві в «Президент-готелі «Київський» проходить Міжнародний офтальмологічний симпозіум, організатором якого виступила американська компанія Alcon. В рамках симпозіуму проводиться «Жива хірургія катаракти». Близько двохсот учасників з різних країн світу спостерігали за ходом найскладніших операцій. Доктор Пархоменко показує свою майстерність «наживо». Все, що відбувалося в операційній транслювалося на великому екрані конференц-залу «Президент-готелю».
 
У грудні того ж року Георгій Якович повторив в «Центрі мікрохірургії ока» подібний майстер-клас «живої хірургії» для столичних і регіональних лікарів-офтальмологів. Протягом року він взяв участь у з'їзді Європейської асоціації катарактальних і рефракційних хірургів (Мюнхен), став членом Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів і членом Американського товариства катарактальної і рефракційної хірургії.

ПРИ ЗАПИСУ З САЙТУ - ЗНИЖКА 5%. ОЧІКУЙТЕ ПІДТВЕРЖЕННЯ ЗАПИСУ ЗА ТЕЛЕФОНОМ.

ЗНИЖКА 10% ПРИ ОНЛАЙН-ЗАПИСІ НА ДІАГНОСТИКУ
(не сумується з акційними пропозиціями)

* Поля, обов'язкові для заповнення