Центри Новий Зір працюють у звичайному режимі. Записуйтесь!

 

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

 

Діагностика зору. Знижка -30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію зору та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Апаратне лікування. Знижка -20% Записатися

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

1999

У Києві відкривається перший приватний офтальмологічний центр –«Ексімер». Його очолює Георгій Якович Пархоменко. Починається копітка робота по становленню приватної вітчизняної офтальмохірургії. 
 
Українським пацієнтам було запропоновано те, що до цього могли запропонувати відомі зарубіжні медичні центри: високий сервіс обслуговування та новітні методики лікування очних захворювань. Закуповується сучасне обладнання. 
 
Поруч із лікарем Пархоменком постійно працюють його незмінні помічники - хірурги, медсестри, адміністратори, менеджери, інженери. Саме завдяки їх майстерності і згуртованій роботі в тому ж році офтальмологічна школа Георгія Яковича Пархоменка отримала визнання на клінічному тренінгу з лазерної корекції, проведеному на базі Російської Академії природничих наук і на Віденському з'їзді Європейської асоціації катарактальних і рефракційних хірургів.
 
Починається копітка науково-практична робота на основі перших проведених лазерних корекцій зору. Завдяки сучасній діагностичній базі, стало доступним якісне і всебічне діагностичне обстеження зору.

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення