АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Діагностика зору. Знижки до 30% на обстеження для дорослих та дітей Детальніше

Лазерна корекція. Знижка до 8000 грн З'ясувати подробиці

Лікування катаракти. Знижка -3500 грн на операцію з преміум лінзою IQ

Апаратне лікування. Знижка -20% Записатися

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

1999

У Києві відкривається перший приватний офтальмологічний центр –«Ексімер». Його очолює Георгій Якович Пархоменко. Починається копітка робота по становленню приватної вітчизняної офтальмохірургії. 
 
Українським пацієнтам було запропоновано те, що до цього могли запропонувати відомі зарубіжні медичні центри: високий сервіс обслуговування та новітні методики лікування очних захворювань. Закуповується сучасне обладнання. 
 
Поруч із лікарем Пархоменком постійно працюють його незмінні помічники - хірурги, медсестри, адміністратори, менеджери, інженери. Саме завдяки їх майстерності і згуртованій роботі в тому ж році офтальмологічна школа Георгія Яковича Пархоменка отримала визнання на клінічному тренінгу з лазерної корекції, проведеному на базі Російської Академії природничих наук і на Віденському з'їзді Європейської асоціації катарактальних і рефракційних хірургів.
 
Починається копітка науково-практична робота на основі перших проведених лазерних корекцій зору. Завдяки сучасній діагностичній базі, стало доступним якісне і всебічне діагностичне обстеження зору.

ЗНИЖКА 10% ПРИ ОНЛАЙН-ЗАПИСІ НА ДІАГНОСТИКУ
(не сумується з акційними пропозиціями)

* Поля, обов'язкові для заповнення