Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика зору. Знижка до 30% на повне обстеження Детальніше

Спеціальні ціни на лазерну корекцію та лікування катаракти З'ясувати подробиці

Нові послуги! Лазерна корекція Contoura  Лікування Синдрома сухого ока  Блефаропластика

Акційні пропозиції центрів Київ  Харків  Дніпро  Кривий Ріг  Хмельницький  Черкаси  Суми

1999

У Києві відкривається перший приватний офтальмологічний центр –«Ексімер». Його очолює Георгій Якович Пархоменко. Починається копітка робота по становленню приватної вітчизняної офтальмохірургії. 
 
Українським пацієнтам було запропоновано те, що до цього могли запропонувати відомі зарубіжні медичні центри: високий сервіс обслуговування та новітні методики лікування очних захворювань. Закуповується сучасне обладнання. 
 
Поруч із лікарем Пархоменком постійно працюють його незмінні помічники - хірурги, медсестри, адміністратори, менеджери, інженери. Саме завдяки їх майстерності і згуртованій роботі в тому ж році офтальмологічна школа Георгія Яковича Пархоменка отримала визнання на клінічному тренінгу з лазерної корекції, проведеному на базі Російської Академії природничих наук і на Віденському з'їзді Європейської асоціації катарактальних і рефракційних хірургів.
 
Починається копітка науково-практична робота на основі перших проведених лазерних корекцій зору. Завдяки сучасній діагностичній базі, стало доступним якісне і всебічне діагностичне обстеження зору.

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ДІАГНОСТИКУ
(з урахуванням актуальної акційної пропозиції)

* Поля, обов'язкові для заповнення

ЗАПИСАТИСЯ замовити дзвінок ЧАТ