Акции и специальные предложения

Диагностика зрения. Скидка -30% на полное обследование Подробнее

Специальные цены на лазерную коррекцию и лечение катаракты Выяснить детали

Новые услуги! Лазерная коррекция Contoura  Лечение Синдрома сухого глаза  Блефаропластика

Акционные предложения Киев  Харьков  Днепр  Кривой Рог  Хмельницкий  Черкассы  Сумы

Погребатько Сергій Іванович

Директору клініки “Новий Зір” Медведчуку С.П.
від пацієнта Погребатько С.І.

Шановний Сергію Павловичу!

Хочу висловити свою думку і враження відносно роботи клініки “Новий Зір’’, де мені було зроблено операцію обох очей. Коли перший раз я переступив поріг клініки, працівники регістратури зустріли мене доброзичливо, із повагою, я зрозумів, що маю справу з порядними людьми. В подальшому при обстеженні і проведенні операції я спілкувався майже зо всіма працівниками, і весь час я відчував до себе повагу і доброзичливе відношення.

І що мене вразило: від жодної особи я не почув навіть натяку на вимагання хабара, і я повністю переконався, що в клініці працюють спеціалісти високої професії з чесною совістю. Іще не можу не сказати пару слів за роботу хірурга, який робив мені операції – Коваленка Андрія Володимировича. Під час проведення операцій я свідомо відчував його впевнену високопрофесійну роботу і не помилився. Він мені дав можливість мати добрий зір, за що я буду йому вдячний до кінця своїх днів.

Але повинен сказати що під час відвідування клініки я спостерігав таке ж саме доброзичливе і поважне відношення до решти пацієнтів з боку працівників клініки.

Тому від щирого серця бажаю всім працівникам клініки в особистому житті міцного здоров`я, сімейного щастя, успіхів в житті, довгих років життя і всього найкращого в житті, а також на професійній ниві самих найкращих успіхів на благо народу.

Вибачаюсь за особисте звернення. Шановний Андрію Володимировичу! Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров`я, сімейного щастя, найкращих професійних успіхів в роботі на благо народу, довгих років життя із збереженням професійної молодості.

З повагою до всіх працівників клініки, Погребатько Сергій Іванович
Село Стецівка Чигиринського району
Черкаської області 20914

09.09.2008

Оцените материал:  5/5 из 4


ОНЛАЙН-ЗАПИСЬ НА ДИАГНОСТИКУ
(с учетом актуального акционного предложения)

* Поля, обязательные для заполнения

ЗАПИСАТЬСЯ ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК ЧАТ