СПЕЦИАЛЬНЫЕ НОВОГОДНИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ!

Диагностика зрения. Скидки до 30% на обследование для взрослых и детей Подробнее

Лазерная коррекция. Скидка до 8000 грн Выяснить детали

Лечение катаракты. Скидка -3500 грн на операцию с премиум линзой IQ

Аппаратное лечение. Скидка -20% Записаться

Акционные предложения Киев  Харьков  Днепр  Кривой Рог  Хмельницкий  Черкассы  Сумы

Погребатько Сергій Іванович

Директору клініки “Новий Зір” Медведчуку С.П.
від пацієнта Погребатько С.І.

Шановний Сергію Павловичу!

Хочу висловити свою думку і враження відносно роботи клініки “Новий Зір’’, де мені було зроблено операцію обох очей. Коли перший раз я переступив поріг клініки, працівники регістратури зустріли мене доброзичливо, із повагою, я зрозумів, що маю справу з порядними людьми. В подальшому при обстеженні і проведенні операції я спілкувався майже зо всіма працівниками, і весь час я відчував до себе повагу і доброзичливе відношення.

І що мене вразило: від жодної особи я не почув навіть натяку на вимагання хабара, і я повністю переконався, що в клініці працюють спеціалісти високої професії з чесною совістю. Іще не можу не сказати пару слів за роботу хірурга, який робив мені операції – Коваленка Андрія Володимировича. Під час проведення операцій я свідомо відчував його впевнену високопрофесійну роботу і не помилився. Він мені дав можливість мати добрий зір, за що я буду йому вдячний до кінця своїх днів.

Але повинен сказати що під час відвідування клініки я спостерігав таке ж саме доброзичливе і поважне відношення до решти пацієнтів з боку працівників клініки.

Тому від щирого серця бажаю всім працівникам клініки в особистому житті міцного здоров`я, сімейного щастя, успіхів в житті, довгих років життя і всього найкращого в житті, а також на професійній ниві самих найкращих успіхів на благо народу.

Вибачаюсь за особисте звернення. Шановний Андрію Володимировичу! Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров`я, сімейного щастя, найкращих професійних успіхів в роботі на благо народу, довгих років життя із збереженням професійної молодості.

З повагою до всіх працівників клініки, Погребатько Сергій Іванович
Село Стецівка Чигиринського району
Черкаської області 20914

09.09.2008

Оцените материал:
  5/5 из 4


ПРИ ЗАПИСИ С САЙТА — CКИДКА 5%. ОЖИДАЙТЕ ПОДТВЕРЖДЕНИЕ ЗАПИСИ ПО ТЕЛЕФОНУ.

СКИДКА 10% ПРИ ОНЛАЙН-ЗАПИСИ НА ДИАГНОСТИКУ
(не суммируется с акционными предложениями)

* Поля, обязательные для заполнения